Německo zasáhla další brutální vražda ze strany migranta. Po vraždě Marie Ladenburgerové a Mie Valentinové se jedná o třetí vraždu dospívající dívky. Její jméno je Mireille. Nějaké podobnosti? Všechny tři zabili migranti z Afghánistánu.

 

18-ti letá Mireiile B. byla v pondělí ve městě Flensburg ubodána k smrti svým afghánským přítelem Ahmadem, hlásí německé noviny Bild.

Kamarádka Mireiile řekla Bild: „Ahmad a Mireille byli spolu od 30. ledna 2016. Často se hádali, protože chtěl, aby přes hlavu nosila šátek a konvertovala k islámu, ona si tím však nebyla tak úplně jistá.“

„Pokaždé, když vyšla ven bez šátku, vedlo to k vážné hádce. Ahmad byl strašně žárlivý, chtěl ji neustále kontrolovat. Když jsme se jednou sešli, Ahmad jí volal každé dvě minuty na mobil a dožadoval se, aby mu říkala o všem, co se děje.“

Podle úřadu státního zastupitelství pachatel Ahmad G. přišel do Německa v roce 2015 jako uprchlík. Mluvčí města Flensburg říká, že žádost o azyl Ahmada byla zamítnuta, proti tomu se však odvolal.

Mireiile byla nalezena zavražděná ve svém bytě, kde sama žila. Vrah potvrdil, že podnět k vraždě způsobilo její finální rozhodnutí ohledně islámu. Nechtěla konvertovat a tak ji ubodal k smrti.

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.