Afghánský migrant ubodal v Německu 15-letou dívku kvůli roztržce v obchodě! Německá Antifa potom zaútočila na smuteční průvod za zavražděnou dívku a skandovala hesla na podporu diverzity a barevného Německa! Starosta města za SPD v roce 2015 seznamoval nezletilé Němky s migranty!

[wp_ad_camp_2]

Německem otřásá v posledních dnech další vražda nezletilé dívky spáchané migrantem. Afghánský žadatel o azyl jménem Abdul Mobin Dawodzai ubodal v obchodě s drogerií ve městě Kandel 15-letou dívku Miu Valentin [1]. Dívka se s útočníkem osobně znala, protože ho učila německy v rámci multikulturního poznávacího programu, který v roce 2015 ve městě zavedl místní starosta za SPD Volker Poss. Mia Valentin byla v roce 2015 jednou z dívek, která se zúčastnila seznamovacího programu s arabskými migranty, kteří v té době právě přišli do města v rámci přerozdělování stovek tisíc migrantů, kteří v roce 2015 přišli do Německa [2].

Město vyčlenilo na multikulturní poznávací program velkou nemovitost na okraji města rozlehlý byt s plošnou výměrou více než 190 metrů čtverečních a s vlastní garáží a zahradou [3]. V tomto multikulturním domě společně žili a dosud žijí migranti spolu s Němci, ovšem podle informací v objektu přespávají i nezletilé Němky a žijí s migranty v neoficiálních svazcích. Nezletilá Mia Valentin podle informací žila v domě právě s Abdulem a ten to měl pochopit tak, že Mia se stala jeho ženou skrze “vydržení”. V arabském světě lze ženu podle Šaríe vydržet a získat na ní majetkový nárok. Obvykle k tomu stačí poskytnutí přístřeší nebo 3 jídel po 3 dny a 3 noci. Nejbizarnější na této věci je skutečnost, že provoz nemovitosti platí město Kandel a nikoliv migranti.

Údajně 15-letý Abdul Mobin Dawodzai, vrah Mii Valentin.

Podle svědků došlo k roztržce v místní prodejně drogerie ve chvíli, kdy si Mia koupila líčidla, rtěnku a nějaký make-up. Abduláh, který byl na nákupu s Miou, to pochopil jako signál toho, že Mia se chce malovat a líčit, aby se zalíbila jiným chlapcům. Po ostré roztržce a hádce vytáhl Abdul nůž a celkem 27 bodnými a řeznými údery do krku a břicha na Miu zaútočil. Vedoucí prodejny okamžitě zavolal policii a záchranku. Mia ještě zvládla převoz do nemocnice, ale tam zhruba po hodině podlehla následkům útoku. Abdul zůstal na místě v obchodě a když ho policie zatýkala, usmíval se. Zástupce rodiny zavražděné dívky tvrdí, že Abdul je dospělý a měl by být souzen jako dospělý.

Nezletilý vrah z Afghánistánu a seznamovací večírek v městském “bordelu” pro migranty a mladé Němky

Jenže Abdul o sobě tvrdí, že mu nebylo ještě 15 let a německé úřady neumí jeho skutečný věk zjistit. Abdul přišel do země v roce 2015 v rámci velké migrační vlny a pro německé úřady tehdy uvedl věk 13 let. V jiném případu znásilněné a zavražděné Marie Ladenburger uváděl afghánský pachatel věk 17 let, ale přitom jeho otec potvrdil, že je mu 33 let. Německé úřady nemají právní rámec, jakým by mohly určit věk pachatele, neboť biologické metody určení věku jsou v Německu zakázány, protože jsou považovány za prostředky eugeniky, která je po II. sv. válce v Německu postavena mimo zákon. Určení věku v Německu může být provedeno jen na základě čestného prohlášení anebo na základě státem vydaného dokumentu.

Seznamovací večírek migrantů a německých dívek, který zorganizoval v roce 2015 starosta Kandelu Volker Poss.

V případě migrantů jsou státem vydané dokumenty migrantů zcela vyloučené, protože migranti přichází do Evropy obvykle bez jakýchkoliv dokladů ze své země a veškeré informace ohledně věku, jména a dalších skutečností jsou získávány jen na základě čestných prohlášení.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Co je ovšem opravdu alarmující, to jsou praktiky německých politiků v souvislosti s migrační krizí. Starosta Kandelu Volker Poss z SPD totiž vycítil v roce 2015 politickou příležitost a rozjel ve městě speciální inkluzivní a integrační program pro migranty. Město vyčlenilo rozlehlý dům s garáží a se zahradou pro skupinu místních migrantů, kteří v rámci tohoto programu jsou v denním styku s místními Němci, především německou mládeží, která migrantům v domě pomáhá s učením se německého jazyka. Starosta  v roce 2015 uspořádal v domě velkou seznamovací párty, na které se nezletilé německé dívky seznamovaly s Afghánci, s Nigerijci, se Syřany a dalšími mladými migranty. De facto se jednalo o organizovaný “multikulti bordel” pod vedením města a místního starosty za SPD.

Německu už není pomoci

V pátek jsem v pořadu na Svobodném vysílači CS uváděl, že Německu již není pomoci a bohužel, to co následovalo po vraždě Mii to jen potvrzuje. Rodina zavražděné dívky a její kamarádi uspořádali v Kandelu smuteční zádušní průvod městem se svíčkami, jenže co se stalo potom, to opravdu hlava nebere. Místní organizace Antifa uspořádala mohutnou protidemonstraci na podporu rasové diverzity a barevného Německa [4]. To měly symbolizovat barevné a duhové deštníky, které si účastníci antidemonstrace s sebou přinesli. Antifa zorganizovala autobusy a přivezla do města demonstranty z dalekého okolí, aby zablokovali smuteční průvod Kandelem. Do akce musela být nasazena policie a antikonfliktní týmy. Zatímco lidé přišli uctít památku brutálně zavražděné dívky, Antifa se snažila průvod zablokovat a skandovala podporu rasové diverzitě a barevnému Německu. Z celé akce je k dispozici video, kde vidíte, že v průvodu Antify jsou obyčejní Němci s vymytými mozky, kterým není pomoci.

Starosta Kandelu Volker Poss, uprostřed.

Německý národ byl přeprogramován a převychován v rámci německého školství. Stejné procesy probíhají v České republice, kde je snaha o přeprogramovávání českých dětí ve školách v rámci inkluze, multikulti a přicházení do styku s cizinci a cizími kulturami za pomoci neziskového sektoru. Přesně takto to funguje dlouhé dekády v německém školství a sami teď můžete vidět, jaké důsledky to má na národ, když je úplně přeprogramován. Samotným Němcům už de facto není pomoci. Jejich země se mění v multikulturním uchvácení a každé další volby to pouze potvrzují. Je úplně jedno, jestli je první CDU, CSU nebo SPD, protože všechny tyto strany se dělí o stejnou moc, která vede k islamizaci a multikulti rozkladu německého národa. Pokud se podíváme na AfD, to je strana, která konsoliduje zbytek těch Němců, které se nepodařilo převychovat v rámci německého systému vzdělávání.

VIDEO: Smuteční průvod v Kandelu a konflikt s antidemonstrací Antify s barevnými deštníky

Multikulturalizace Evropy je dnes už objektivní proces, zejména kvůli přeprogramování myšlení dětí na školách a kvůli lhostejnosti obyvatelstva k demografickým změnám ve svém okolí

Z hlediska objektivních procesů globalizace je takový vývoj zcela nezvratný, protože proti němu neexistuje ve společnosti většinový odpor. Němcům nevadí migrace, ale vadí jim neochota ostatních zemí EU podílet se na přerozdělování uprchlíků. To je ten hlavní problém, který podtrhuje naprostou beznadějnou budoucnost pro Německo, protože Němci považují migraci za stav normálnosti, viz. obrovská migrace Turků do Německa, která probíhá už od 50. let minulého století. Dnešní Němci považují Turky za stejné sousedy, jako Češi považují za normální, když mají vedle za souseda Slováka.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nikoho by nenapadlo odporovat nebo bránit Slovákům v migraci do ČR, protože jde o objektivní proces globalizace. A stejně objektivním procesem bylo nasunování Turků do Německa po II. sv. válce. Nedostatek pracovní síly na obnovu rozbombardovaného Německa vedl k potřebě importu pracovní síly. Němci si zvykli na Turky, jejich kuchyni, jejich služby, jejich autoservisy a opravny. Německo si zvyklo na multikulti kvůli Turkům, ale dnešní Němci už nejsou schopni pochopit, že migrace tureckých gastarbeiterů byla úplně o něčem jiném, než je migrace islámského wahábismu a Šaríe do Evropy.

V pátek a v sobotu půjde o hodně. Tak mě napadlo dát do Sputniku, Aeronetu a Parlamentních listů inzerát, že podporuji Zemana. To by mohlo zabrat…Co myslíte?

Tento týden bude v ČR první kolo prezidentské volby a lidé budou moci rozhodnout o výkonu prezidentské funkce na dalších 5 let. Není třeba zdůrazňovat, že mnoho prezidentských kandidátů chce z České republiky udělat vítací zemi pro uprchlíky, pro migranty s dlouhými čepelemi nožů, aby mohli podřezávat české dívky. Dokonce i Miroslav Kalousek chce ovlivnit volbu prezidenta, viz. jeho tweet nahoře.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Prezidentští kandidáti proti Miloši Zemanovi (až na výjimku Petra Hanniga) mají za úkol germanizovat Českou republiku a více ji přiklonit k Berlínu. Něco takového nesmíme dopustit, aby na Pražském hradě byl prezident, který bude kopírovat politiku promigračních prezidentů, jako je např. slovenský prezident Andrej Kiska. Redakce AE News proto podporuje a doporučuje znovuzvolení Miloše Zemana prezidentem České republiky a vyzýváme naše čtenáře, aby zvážili svůj hlas právě pro něho. Odpor proti migraci musí být definován hlavou prezidenta a právě Miloš Zeman je garantem tohoto odporu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.