…..konečně se sluníčkáři rozhýbali a padla jim rouška z očí. Asi musela. Možná si uvědomili, že se jedná o jejich děti a je samé. Trvalo jim to ale mnoho let. Kolik černochů za podobné činny běhá na svobodě bez trestu. Za znásilnění a pokus o zabití dostal negr ze Súdánu či Eritreje trest 12 roků natvrdo. Pochybuji, že se ale ostatní toho leknou. Možná budou pokračovat ve svých zločinech dále. Dle statistiky BND a německého kriminálního úřadu ve Wiesbadenu kriminalita roste alarmující rychlostí….

12:54

[wp_ad_camp_1]

Africký migrant znásilnil 17-ročné dievča a pokúsil sa ho utopiť

 

Haag 4. mája 2017

 

Súd v holandskom meste Zwolle poslal dnes na 12 rokov do väzenia 33-ročného afrického migranta, ktorý vlani v septembri znásilnil 17-ročné dievča, pričom sa ho následne pokúsil zavraždiť.

Incident sa odohral v okrajovej štvrti mesta Kampen. Páchateľ, identifikovaný ako Samuel T., strhol tínedžerku z bicykla, znásilnil ju a po čine sa ju pokúsil utopiť v neďalekom potoku, uvádza webový portál Dutchnews.nl.

Ilustračné foto

Migrant pochádza zo Sudánu, iné zdroje ako krajinu jeho pôvodu uvádzajú Eritreu. Podľa holandskej prokuratúry žil muž v azylovom stredisku v meste Dronten, kde bol vypátraný vďaka mobilnému telefónu, ktorý svojej obeti ukradol.

“Bezbranné 17-ročné dievča bolo zneužité tým najzverskejším spôsobom,” uviedla holandská prokuratúra.

Trest, ktorý násilník dostal, je ešte vyšší, než aký požadovala prokuratúra. Súd svoje rozhodnutie odôvodnil tým, že išlo o ďalekosiahle násilie a napadnuté dievča bolo v inkriminovanom čase neplnoletou osobou.

Páchateľovi zároveň nariadil vyplatiť obeti odškodné vo výške 76.000 eur. Starosta mesta Kampen Bort Koelewijn v súvislosti s prípadom v apríli navrhol, aby mali obyvatelia daného azylového strediska zákaz vychádzania. Takéto opatrenie by podľa neho zabránilo podobným činom v budúcnosti.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.