Co se týče dopravy, síť vysokorychlostních vlaků, jaké jsme viděli například ve filmu Hunger Games nebo Divergent, je součástí Agendy 21, protože chtějí ukončit ježdění automobily. Vlaky budou hlavním způsobem přepravy lidí.

Když přišla letadla, americké vlaky skoro vymizely. Najednou z ničeho nic prezident Barack Obama ohlásil masivní program na zřízení vysokorychlostních vlaků v Americe. Mají jít přes regiony Agendy 21. David Cameron udělal totéž. Toto se děje také po celé Evropě a organizuje to NATO.

Čína chystá projekty na vybudování vysokorychlostních železnic, které budou v brzké době křižovat celou Asii i Evropu.

Počasí je manipulováno pomocí technologie HAARP, která vysílá rádiové vlny o vysokém výkonu do ionosféry a ty se odrážejí zpět na Zemi. Takto může vyvolat i velké zemětřesení.
Jedním z náznaků příchodu uměle vytvořeného zemětřesení se zdají být barevná světla či obrazy na obloze, které zemětřesení předcházejí.

Expert na GPS signály jménem Kosuke Hakki řekl v mainstreamových médiích, že jednu hodinu před zemětřesením v Japonsku a před zemětřesením v Chile z roku 2002 přicházelo skrze ionosféru více elektronů.

Kromě toho HAARP do ionosféry vrtá díry. Experimenty s počasím se dělaly ještě během druhé světové války. V padesátých letech testovali projekt zvaný „Operace Witch Doctor.” Dokument letectví USA z roku 1996 popisuje umělé vytvoření povodní, hurikánů, sucha, zemětřesení a pokračuje: „Modifikace počasí se stane součástí vnitrostátní a mezinárodní bezpečnosti a může být způsobena jednostranně. Mohla by mít obranné i útočné použití a mohla by být použita i jako odrazující prostředek.”

Je to součást integrovaného souboru vojenských technologií. Chemtrails (chemické stopy), které vidíme na obloze, nejsou kondenzační stopy, které po chvíli zmizí, ale jsou to stopy, které zůstanou na obloze, roztáhnou se a nakonec spadnou na zem. Obsahují stroncium, hliník, baryum, okyselují vodu i půdu a mají obrovský dopad na lidské zdraví (kumulativně).

Pokračování článku: Agenda 21: Jak se zavádí nový světový pořádek 2. díl

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.