Úsporné žárovky podle Agendy 21 obsahují rtuť. Když se vám nějaká v bytě rozbije, musíte vyprázdnit dům a zavolat firmu, která vám dekontaminuje byt. Když se žárovky vyhodí na skládky a prasknou, rtuť se dostane do spodních vod. Kromě toho je to vysílač informací podobně jako chytré sítě. Ani nejsou pořádně funkční. Takových žárovek se na světě používá miliardy kusů. Cílem je vytvořit subrealitu, elektromagnetické informační pole, které nás krmí informacemi a vytváří tak úroveň falešné reality.

Neurolog Michael Persinger řekl: „Poprvé v naší evoluční historii jsme vytvořili zcela druhé, virtuální, hustě složité prostředí – elektromagnetickou polévku – která se ve své podstatě překrývá s lidskou nervovou soustavou.”

Takže tu máme ohromné ​​zdroje radiace – HAARP vytvářející díry v ionosféře, které dovolují proniknout kosmické radiaci do naší atmosféry, dále chytré měřiče, elektrickou síť, mobily, Wi-Fi, vyhořelé jaderné palivo, které se dává do bomb, které jsou shazovány ve válkách, radiaci z Fukušimy (to nebyla nehoda v žádném případě). Za jadernou energií stojí Rothschildové. A když za tím stojí Rothschildové, jde o agendu kontroly nad lidmi.

To vše má dopad na naše vnímání reality a naše zdraví. Vidíme, že se na Zemi děje masivní pustošení přírody a všeho živého. Elita a její korporace ničí planetu, na které žijí. Proč by to dělali? David Icke se domnívá, že jde o přeměnu naší atmosféry a celkově planety na neživý archontický svět, který je jiný než náš, proto to ty hybridní pokrevní linie dělají; nemají empatii ani lítost. Zabíjejí organickou planetu. Masivně jsou ničeny pralesy a druhová rozmanitost.

Monsanto chce celosvětově nahradit všechny druhy přírodních plodin a semen geneticky modifikovanými organismy. GMO geneticky modifikuje i nás. Deformuje způsob, jak člověk dekóduje realitu a interaguje s ní, nevidíme věci jasně. Tuto Agendu smrti podporuje Strana zelených.

Pokračování článku: Agenda 21: Jak se zavádí nový světový pořádek 3. díl

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.