…..Keď som predvčerom odlietal do Belehradu, tak mala Čaputová vyše 10%, včera to už bolo 20%, dnes som nastupoval do lietadla s tým, že má 30% a keď som vystúpil vo Viedni, má cez 40%.

10:27

Keď som predvčerom odlietal do Belehradu, tak mala Čaputová vyše 10%, včera to už bolo 20%, dnes som nastupoval do lietadla s tým, že má 30% a keď som vystúpil vo Viedni, má cez 40%.

Zajtra ráno to bude zrejme vyše 50% a do týždňa ju máme na 120%… a voľby výhra s peknými 200%, pre liberálnych fašistov nič nie je nemožné 😊

AGENTÚRY S RUČENÍM OBMEDZENÝM tm dodává, promiňte: AGENTÚRY S MYŠLENÍM OMEZENÝM

Ja teda nechcem Čaputovej tímu radiť, ale – you know – keď sú prieskumné agentúry premotivované, môžu tie číselka lietať asi ako tlak priemerného slniečkára pri čítaní Blahových statusov…

A ono to potom vyzerá, že agentúra vyberala respondentov výlučne na stránke Zomri. Nevzbudzuje to rešpekt, ale záchvaty smiechu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

WAW, ŠTATISTICKÁ ODCHÝLKA MEDZI 10 A 50

No dobre. V tejto chvíli vieme, že Čaputová má podporu od 10 po 40 percent a Šefčovič od 10 do 30 percent. To je mimoriadne cenný rozptyl, nech žijú prieskumné agentúry.

Pripomína mi to jednu dávnu poslankyňu SDKÚ, ktorej sa pýtali, koľko má Európska únia členských štátov a ona na to, že 20 až 50. No áno, v podstate trafila.

5 MILIÓNOV SLNIEČOK

Ja samozrejme nepochybujem o tom, že na Slovensku žije 5 miliónov slniečkových liberálov, ktorí si želajú kvóty na migrantov a homosexuálne adopcie a la Mrs. Čaput.

A jasné, Slovákom je úplne ukradnuté, že Čaputová je podľa najnovších informácií dcérenka zbohatlíka, ktorý sa napakoval na vývoze odpadu – a Zuzanka si vystavala PR na hejtovaní skládky, s ktorou sa dostal podnikavý fotrík do sporu. Náhodičkou náhodnou… Ale komu by to vadilo?

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

ZBOHATOL ČAPUTOVEJ OTEC NA PEZINSKEJ SKLÁDKE?

Čaputová priznala odpadové podnikanie taťulda a podozrenia nevyvrátila, akurát fňuká, že je to antikampaň.

Mne je jedno, či kampaň alebo antikampaň, dôležité je, či je to pravda. Lebo ak sa baba topí v peniazoch vďaka podnikaniu svojho fotra na pezinskej skládke a zároveň sa hrá na hrdinskú bojovníčku proti tej istej skládke, tak to je ešte väčší fail, než Kiskov 300-tisícový daňový podvod.

Ja neviem, ale v slušnej a spravodlivej spoločnosti by sa takéto nechutnosti diať nemali, pani Čaputová. Alebo aj za podnikanie Vášho fotríka môže Fico?

 

[wp_ad_camp_2]

 

PREZIDENTKA PRE OLIGARCHOV

Vyzerá to tak, že zase tu máme dietko oligarchov, ktoré marketingové agentúry za ťažké prachy natrú na ružovo, aby oblbli naivné liberálne decká a získali tak prezidentku pre oligarchov.

Výskumné agentúry nahadzujú číselka do prieskumov, aby vytvorili víťaznú atmosféru – ide sa poraziť zlo, ako v rozprávke. A decká poslušne nabehnú k urnám ako stádo na porážku.

Medzitým u Čaputovcov rátajú zisky zo skládky a rehlia sa na tom, ako slniečka naleteli.

POŠLIME LIBERÁLOV NA PEZINSKÉ SMETISKO DEJÍN

Ešte stále je čas to zastaviť, ľudia. Vzbura dospelých Slovákov proti deťom Ameriky.

Chystá sa ďalší podvod na občanoch, ako v prípade Kisku.

Čaputová má dnes v prieskumoch od 10 po 50 percent. Čiže v realite okolo 25%. A to nestačí.

Pošlime liberálov na smetisko dejín, ktoré sa najnovšie nachádza v Pezinku. Tatko sa o zvyšok postará 😉

tm dodává: no tak je to jasné a nemáme co řešit:

 

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.