Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Ak bol rok 2016 nočnou morou pre elity a médiá, počkajte na 2017

…..zajímavá úvaha o průběhu roku 2016 a co nás asi čeká v roce 2017….
12:54

Ak bol rok 2016 nočnou morou pre elity a médiá, počkajte na 2017

Zatiaľ čo v roku 2015 sa bolehlavy globálnej elity ostávali verejnosťou nepovšimnuté, v roku 2016 ich nebolo možné skrývať. Dva roky píšem na tomto blogu, že celá ich maškaráda ide pomaly do čerta a v roku 2016 to bolo viac než evidentné. Jedine úplný retard môže teraz tlačiť agendu globalistov a myslieť si, že ostane nepotrestaný. Členovia globálnej elity teraz doslova prosia o svoje životy. Kissingerove inštinkty nesklamali. Už dávno sa doprosoval ako Rusom, tak aj Trumpovi a zdá sa, že to bude práve on, jeden z mála z elity, ktorý si v novom svetovom usporiadaní zachráni kožuch.

Rok 2016 bol len predohrou k tomu, čo nás čaká v roku budúcom. Slušná časť západnej finančnej elity sa so svojou, čoraz zrejmejšou prehrou stále nezmierila a nehodlá jednoducho odísť do tmy. Ich psychopatické povahy im to proste nedovolia. Ale poďme sa na celú situáciu pozrieť s nadhľadom.

Analytici a média rozprávajú bludy

Bolo to pred rokom, čo som neveriacky krútil hlavou pri sledovaní analytikov, komentátorov a iných blbečkov v slovenskej tlači a televízii. Od príšerných kecov o ekonomickom ozdravení, cez bľabot o tom, že Fed bude v roku 2016 3-4x dvíhať úrokové miery, až po úplne absurdné hlášky o kolapse cien drahých kovov. Chápem, že minulý rok moje články mohli niekomu znieť ako fantazmagórie, ale pozrime sa na globálnu situáciu po rekapitulácii roku 2016.

MMF a prakticky všetky významné inštitúcie sekajú ekonomický rast. Kecy o ozdravení a raste globálnej ekonomiky pre tento rok boli len kecy. Keď sa človek pozrel na reálne čísla, museli sa mu nohy podlamovať. Globálna ekonomika drží pokope len vďaka nulovým úrokovým mieram a masívnemu tlačeniu ničím nekrytého fiatu. Ukazatele ako priemyselná produkcia, cena medzinárodnej prepravy tovarov, maloobchodný predaj alebo miera pracovnej participácie, to všetko kričalo začiatok spomalenia ekonomiky. Čokoľvek, len nie ozdravenie. Pritom individuá v médiách nemali ani kúska hanby klamať ľudom do očí. Balamutenie ovčanov. Práca, ktorú by zvládla aj opica s mentálnou vadou.

Od bludov o ozdravení svetovej ekonomiky sa prakticky všetci nímandi z bánk v sakách, ktorých posielajú do telky komentovať ako sa ekonomike darí, zhodli na tom, že Fed bude v toku 2016 dvíhať úrokové miery. Tri aj štyrikrát, lebo ekonomike sa darí, hovoril nejeden ulízaný opičiak pred kamerami. Som rád, že ma do takýchto relácií nepozývajú, lebo keď vidím tie vypatlané ksichty ako ľudí odrbávajú, neviem či by nejden neskončil s pohárom v hlave. Hej, 20x budú dvíhať. Pozrite hore! Je to vták? Je to lietadlo? Nie to je Fed funds rate. Fed nebol schopný celý rok dvihnúť miery, tak ako som tvrdil na tomto blogu.

Ozdravenie je blud, a dvíhanie mier by implodovalo akciové indexy pred voľbami, čo by nahralo Trumpovi po 8 rokoch debaklu demokratov.  A voala, tak sa aj stalo. Fed dvihol miery až dva týždne pred koncom roka. Nehovoriac o ECB a Japonskej centrálnej banke, ktoré zaviedli záporné úrokové miery. Skutočne nečakané, však mastné hlavy z bánk.

Toľko hovadín som v živote nepočul

Jak nejakí pojebaní jehovisti. Fakt neviem čím to je. Sú skutočne tak hlúpi alebo im všetkým rozdávajú jeden scenár, aby rozprávali to isté. Pravda, najviac slabo mi prišlo, keď títo hulibrci rozprávali o trhu zlata. To bola explózia kokotín. Toľko hovadín, ako predikcie vývoja cien drahých kovov na konci roku 2015, som asi za svoj život nepočul. Od tvrdenia, že úrokové miery idú hore a preto musia ísť dole kovy, až po z nosu vyšňupaný cenový target zlata na úrovni 700 dolárov za uncu pre rok 2016.

Celú situáciu na trhu kovov, od ukončenia formácie dna, začiatku nového sekulárneho býčieho trhu, až po jeho manipuláciu na blogu dlhodobo popisujem. Ak by v roku 2016 šli ceny ešte nižšie ako v roku predošlom, celé odvetvie by začalo krachovať. Iba vypatlanec, ktorý nemá o odvetví šajn mohol posielať na rok 2016 ceny kovov dole.

Striebro bolo dlhodobo výrazne pod cenou produkcie pre väčšinu producentov. Ak by cena ešte viac klesla, bol by to koniec. Hrozili výpadky produkcie, hromadné zatváranie baní a vážny nedostatok kovu na trhu. To by spôsobilo explóziu jeho ceny. Investícia do striebra nebol žiadny ťažký oriešok. Drahé kovy zakončili rok 2016 si ziskom, po piatich rokoch poklesu. Obnovuje sa nový býčí trh a kto to nevidí, je slepý, alebo zamestnanec banky. Po tom čo idioti chystali kovom pohreb, šlo v prvom polroku zlato hore 28% a striebro závratných 45%. Písal som, že pri cene striebra 21 dolárov za uncu, budú musieť začať kovy zatláčať naspäť.

Medzi cenou 21 dolárov a 26 dolárov za uncu nebola žiadna výrazná bariéra. Ak by striebro pokračovalo v raste, skončilo by so ziskom 100%. To si elita nemohla dovoliť. Útok na cenu bol z mojej strany v druhom polroku očakávaný ale nepredpokladal som, že bude vedený s takou zúrivosťou a účinkom. Každopádne, aj napriek masívnemu útoku v poslednom obchodnom dni zlato zavrelo rok so ziskom 9% a striebro s nádhernými 15%. Či už ste obchodovali kontrakty alebo kupujete fyzický kov, výnosy boli tento rok krásne. A to sa bull ešte ani nezačal. Na jeho potvrdenie a obnovenie sekulárneho býčieho trhu stále treba vyčkať na cenu zlata na úrovni 1440 dolárov za uncu.

2017 pre médiá a neziskovky – panika, chaos, zachráň sa kto môžeš

Teraz asi chápete, aké mám pocity, keď vidím v telke rozprávať akože odborníkov na to, čo sa deje vo svetovej ekonomike. V roku 2015 ľudia tušili, že niečo nie je s kostolným poriadkom. Keď ten človek v saku, ostrihaný na šerbeľ, hovoril, že všetko je v poriadku, tak asi bude. V roku 2016 to ale neplatí. Dôvera ľudí v médiá drasticky kolabuje. Zisky popredných svetových plátkov ako New York Times sa prepadajú 20% kvartálne. Do dvoch rokov nebudú existovať. Preto tá zúfalá snaha blokovať všetky alternatívne pohľady na to, čo sa vo svete skutočne deje. Preto tá vojna proti ruskej propagande. Dokonca sa opovážia médiá hovoriť o fejkových správach. FEJKOVÝCH SPRÁVACH! Po tom tomto roku sprostých ojebov o ekonomike, imigračnej kríze a ich 80% pravdepodobnosti prečo Clintonová vyhrá voľby, majú ešte tu neskutočnú drzosť nazvať ostatné zdroje informácií fejkové správy!

Koniec týchto manipulátorovje neodvratný, tak ako koniec a súdy so všetkými, ktorí brali peniaze od zahraničných neziskoviek a ambasád. Zatiaľ čo ľudia z médií si budú musieť nájsť inú prácu, pravdepodobne pri smažení hranoliek, horšie to bude so svedkami Sorošovými. Trump sa vyslovil za to, že s financovaním týchto podvratných živlov zo strany americkej vlády je koniec. Preto má Soroš pod nosom dvojmetrový sopeľ. Hrozí, že na financovanie týchto idiotov ostane sám. Bývalý nacistický kolaborant a arizátor teraz nazýva Trumpa nacistom. Už fakt niekedy neviem čo si mám o týchto ľuďoch myslieť a ako ich pomenovať. Ale nie je sa čo čudovať. Soroš dobre vie, čo jemu a jeho nochsledom hrozí. Väzenie a spravodlivý súd. Píšem už dlho, že tieto živly budú odstrihnuté od financovania. Počkajte čo sa bude robiť, keď ambasády prevezme Trumpova administratíva.

Aj napriek obrovskému množstvu financií, ktoré do týchto neschopných individuí tlačia, tretina mladých ľudí volí Kotlebu. Viete čo sa s nimi stane, keď im peniaze prestanú tiecť? Začnú sa medzi sebou ruvať o posledné korunky. A to bude ich koniec. Obrátiť kabáty nebudú môcť. Toto nebude ako 89, keď učiteľ dialektického materializmu a bývalý ideologický vodca KSS pán Kusý prezlečie kabát a stane sa z neho najväčší hodnotiteľ demokracie na Slovensku. Nie. Toto skončí súdmi a dlhoročnými žalármi za špionáž a velezradu. A tieto tvrdenia nedávam do vzduchu len tak. O čom píšem má často tendenciu sa naplniť a táto vec je teraz viac než zrejmá. Všetci tí niktovia, ktorí vyštudovali žurnalistiku, politológiu alebo sociológiu budú nariekať, prečo si radšej nevybrali kariéru v rýchlom občerstvení.

Ľudia hovoria nie Novému svetovému poriadku

Predikovať že vyhrá voľby Trump bolo asi tak náročné ako predpovedať, či bude na Kysuciach v zime padať sneh. Každý, kto sledoval celú kampaň a celkovo nálady populácie USA to musel vidieť. Naši politici a analytici však o USA vedia strašne málo. Dva študijné pobyty v nejakej zapadnutej univerzite na Stredozápade a z Vinca zo slovenskej neziskovky sa stane kokot, ktorý o sebe rozpráva ako o americkom patriotovi. Pričom americký patriot by mu dal tak akurát pažbou medzi oči, za to čo na Slovensku stvára. Každopáne voľby dopadli tak ako dopadli a spôsobili úplnú zmenu geopolitckého hracieho poľa.

Ľud USA nechce ísť s plánom elít. Ľud Británie odmietol podiel na Novom svetovom poriadku. Otážne je, či tak spraví aj ľud Slovenska, alebo opäť ostane v závetrí dejín. Čím viac sa mi zdá, že Slováci ešte poriadne prekvapia. Nová vlna nacionalizmu, národnej hrdosti a lásky k svojeti nahradí multikulturalizmus, globalizáciu a koncentráciu moci v rukách úzkej skupiny finančníkov. Tí dostali tento rok pár skutočne vážnych lekcií.

Moc globálnej elity stojí na trojnožke finančných machinácií, mediálnej manipulácie a vojenských operácií na globálnej geopolitickej šachovnici. Za nejaký čas, keď sa obzrieme naspäť, budeme na rok 2016 spomínať ako na rok, kedy západná elita zažila Stalingrad. Od návratu zákernej inflácie a rastu cien drahých kovov, cez kolaps dôvery v mediálne sračkomety, až po ukážkový výprask Putinom v Sýrii pri oslobodení Aleppa, globalisti zažili pár škaredých porážok. A aby toho nebolo málo, prezidentom bude teraz Trump a nie ich gumená Anča Hitlary.

Netreba ale čakať, že vojna elít sa skončila. Naopak, chcípajúca kobyla kope najsilnejšie. Navyše, ekonomika len teraz začala svoj rozklad. Všetky natlačené peniaze, celý oceán uvoľnenej likvidity od poslednej krízy, tečie z finančných aktív do reálnej ekonomiky. Centrálni bankári dostanú to, čo tak strašne dlho chceli. Infláciu. Ale pozor! Síce to bude bohovské pre ceny kovov, znamená to masaker rozvíjajúcich sa trhov. Keď budú centrálne banky dvíhať úrokové miery, aby investorom do dlhopisov kompenzovali stratu kúpnej sily, budú tak robiť do ekonomiky v kontrakcii. Začínajúca recesia spoločne s rastúcimi mierami je ideálna zmes pre ďalšiu ekonomickú katastrofu.

Dlhopisová apokalypsa na obzoze

Rozvíjajúce trhy sa topia v dlhoch, ktoré si nabrali počas posledných 7 rokoch nulových úrokových mier. Lacné pôžičky držali globálnu ekonomiku na nohách. Teraz je však dolár na 15 ročnom maxime. Strašne drahý a rastúce miery ho budú hnať ešte vyššie. Veľa ekonomík musí splácať pôžičky extrémne drahými dolármi a to im láme väzy. V roku 2017 netreba byť prekvapený z lavíny kolabujúceho dlhopisového trhu a explózie výnosov dlhopisov najskôr rozvíjajúcich sa a neskôr aj rozvinutých trhov.

Od volieb v USA stratil americký dlhopisový trh 10%. Akciové indexy odvtedy narástli 10%. Investície na základe modernej teórie portfólia môžu teraz investori vyhodiť von oknom. Čo fungovalo posledných 30 rokov odteraz fungovať nebude. Od akciových indexov som čakal tento rok slabšie výkony, kvôli ich vysokej cene. Otázne je, koľko peňazí dokážu zachytiť pred tým, než sa začnú presúvať do komodít. Hlavne začiatok roku môže byť pre akcie veľmi nešťastný. Investori budú chcieť kešovať túto desaťpercentnú raly a od Trumpa čakajú nižšiu daň z kapitálových výnosov. To znamená, že budú predávať akcie hneď, ako burzy na nový rok otvoria.

Navyše, s dvíhaním mier to Fed teraz bude musieť myslieť vážne. Nie kvôli tomu, že sám chce, ale pretože investori žiadajú vyššie výnosy, ak majú tento toaleťák kupovať. Keď dvihol miery minulý december, mali sme následne najhorší január zo všetkých januárov amerických búrz. Podobnej situácii budeme asi čeliť aj teraz. Akcie sa stanú rizikovou a volatilnou investíciou. Nôž sa mi v kapse otvára, keď niekto hovorí, že treba investovať do akcií a dlhopisov, lebo majú na rozdiel od drahých kovov výnos. V minulosti, keď pre frakčný rezervný systém platili aspoň nejaké obmedzenia vo forme viazanosti na kovy, boli kovy formou úspor a akcie a dlhopisy boli investíciami a špekuláciami. Ale teraz máme všetko naopak a dole hlavou.

Rok 2017 rokom pravdy, pravdu máš Mimoň

Mnohé paradigmy sa budú rúcať. Náš mimoň má pravdu. Rok 2017 bude rokom pravdy. Ale v jeho prípade by som to nebral ako výhru. Zbehovia od svedkov Sorošových a mediálnych prestitútok začnú spievať o tom aké sú v týchto žumpách skutočné pomery. Veľa právd bude odkrytých a zúfalstvo elít dosiahne na budúci rok svoj vrchol.

Po zlyhaní plánu na vytvorenie Veľkého kalifátu pod palcom Moslimského bratstva teraz prídu na rad skutočné kalibre. Jadro elity bude zahnané do kúta. Pravdepodobne na svet vytiahne besného psa menom Izrael. Vypadá to, že proces sa s rezolúciou OSN už začal. V tomto pláne Rothschildovci obetujú veľa svojich naivných spoluveriacich vo Svätej zemi. Masívny false flag nebude pre mňa určite prekvapením. Je otázne či sa k tomuto kroku elity dostanú. Biele čiapky vo výzvedných službách USA povstali proti globalistom a pomohli zvoleniu Trumpa. Možno elitistov a ich agentov zlikvidujú skôr ako stihnú napáchať veľké škody. Treba sa však však určite pripraviť na vzrušujúci rok 2017.

Zdroj: (1)

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
14 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře