Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

Ako feministky a iní ľavičiari (ne)pomáhajú napadnutým ženám

Odpoveďou na sexuálne útoky cudzincov počas silvestrovských osláv, ktoré sa odohrali na mnohých miestach v Nemecku, ale aj inde, boli viaceré protestné podujatia. Dve z toho organizovali feministky a rôzne ľavicové zoskupenia, pričom vyslali jasné signály, že o ochranu žien im až tak veľmi nejde.

06:54

Prvú protestnú akciu organizovala švajčiarska „umelkyňa“ Milo Moiré. Slovo umelkyňa som dal do úvodzoviek preto, lebo jej umenie spočíva v tom, že sa vyzlieka na verejnosti. Tentokrát sa vyzliekla pred Kolínskym dómom a v ruke držala pútač s nápisom Rešpektujte nás! Nie sme lovná zver ani keď sme nahé!

Už sme zvyknutí na to, že vrcholom feministického aktivizmu je zrieknuť sa dôstojnosti a vyzliekať sa donaha, ale v tomto prípade uškodila táto osoba aj ostatným európskym ženám. Cudzinci totiž už beztak považujú naše ženy za pobehlice, keďže sa oproti ich kultúrnej norme obliekajú príliš stroho. Táto osoba ich svojím činom v týchto domnienkach iba utvrdila a nijak celej situácii nepomohla.

Pri druhej protestnej akcii sa už, našťastie, nikto nevyzliekal a bolo tam prítomných aj viac ľudí. Mávali pritom dúhovými vlajkami a ľavičiarskymi symbolmi, čím dali najavo, kde sú korene feminizmu a aká je ich agenda. Viac než samotné násilie na ženách ich pohoršovalo, že sa situácie „zmocňujú“, ako inak, „rasisti“. Na pútačoch mali nápisy typu sexizmus nepozná žiadne národy, proti sexizmu, proti rasizmu, chceme sa bez obmedzení pohybovať dňom i nocou, otvoriť hranice, bojovať proti rasizmu a podobne.

Človek nepotrebuje byť práve sýrsky inžinier, aby pochopil, že žiadať otvorené hranice pre vstup hocikoho, ignorovať pritom kultúrno-rasové rozdiely prichádzajúcich ľudí a zároveň sa sťažovať na chýbajúcu bezpečnosť a obviňovať „rasistov“ zo „zmocňovania sa“ situácie, môže iba vymetenec.

„Rasisti“ už od začiatku tvrdili, že nekontrolované vpustenie miliónov cudzincov bude mať za následok prudký nárast kriminality, teroristické útoky a celkový rozvrat Európy, ktorý povedie k vojne. K hnusnej krvavej genocídnej vojne. Práve teraz zbierame toho všetkého prvé plody a naše varovania a protesty nie sú žiadnym zmocňovaním sa situácie, ale snahou zastaviť toto šialenstvo.

Preto, milé feministky, milí ľavičiari, nevyzliekajte sa, nežiadajte otvorené hranice, nežite vo vašej utópii, že multi-kulti funguje, nekričte Deutschland Verrecke! (Nemecko, skap! – obľúbené heslo ľavičiarov) a všetko bude v poriadku. Ak to budete robiť napriek tomu, pripravte sa na znášanie následkov.

Článek převzat znásledujícího portálu.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře