22:54

https://youtu.be/xN2YNv6J4Zc

Komentář k videu překlad niky.

V tomto videu z Youtube kanálu s návem INFO WARS NEWS, které bylo publikováno 6. 1. 2018, moderátor hovoří o záznamu z pořadu Alexe Jonese, kde do studia telefonoval anonymní zdroj s přezdívkou Zach.
Ještě, než se k tomu dostaneme…..
Moderátor ukazuje, že má na sobě tričko s nápisem:“ Hillary do vězení 2017″ a říká, že minulý rok to nevyšlo a doufá, že tento konečně všechna zodpovědnost dopadne na Hillary. Prý už to pro ni nevypadá tak přátelsky jako minulý rok, objevily se zvěsti, že údajně už má nosit lokační náramek, aby nemohla uniknout ze států.
Tweet od Erika Holdera z 29 června 2017 : pro muže a ženy na Ministerstvu spravedlnosti a FBI, vaše účast a bezúhonnost bude nespravedlivě zpochybněná, buďte připraveni, buďte silní, plňte službu vlasti.
Erik Holder byl pavděpodobně vyděšen, že jeho zločiny vyjdou napovrch a varoval svoje společníky.
6. 1. měl Donald Trump setkání s několika republikánskými lídry a dalšími v Campu David, Trump se zřejmě snaží uzavřít dohodu o zdi s Dhakou.

Komentář moderátora k rozhovoru s anonymním informátorem Zachem:

Zach řekl, že firma Space X (zabývá se technologiemi na zkoumání vesmíru, zakladatel Elon Musk) provedla vícenásobné tajné odpaly a některé z nich byly viděny veřejností, někteří lidé si mysleli, že jsou to mimozemská plavidla. Udajně mají posílat něco do vesmíru, aby špehovali Severní Koreu-ale není to potvrzené.
Elon Musk nakonec otočil svůj směr a pomáhá Trumpovi.
Huma Abedine, Hillaryina pravá ruka, její manžel Anthony Weiner je ve vězení za milostné aktivity s velmi mladými dívkami, Huma stejně jako Hillary měla emaily s nelegálními servery, emaily obsahovaly vysoce citlivé informace, tyto emaily magicky putují po pevných discích a emailových účtech Hillary, Humy Abedine a Cheryl Mills. Když s nimi byl rozhovor jako součást vyšetřování Petera Stroka, záhadně ani jedna z nich nevěděla, jak se tam ty emaily dostaly. Peter Stroke agent FBI, který byl pod Obamou, vedl vyšetřování všech těchto tří žen, byl s nimi ve spolku a kryl je, takže Hillaryiny zločiny se nedostaly oficiálně na veřejnost a ona pak mohla kandidovat na prezidentku a zločiny její a jejích kumpánů mohly pokračovat. Teď se ovšem jejich zločinná činnost začíná chýlit ke konci. Zach řekl, že žaloba na Humu Abedine je nevyhnutelná a co by to znamenalo-Hillary do vězení.
Zkorumpovaní politici nejsou nedotknutelní a spousta lidí s nimi není spokojena. Plánovali aby Hillary vyhrála volby. Ale nevyhrála, takže celý jejich zločinný spolek se začal rozpada poté co prohrála a její společníci jsou naštvaní, protože prohrála.
Kdopak vlastně Hillary Clinton je? Je to nemocná žena, nemohla ani dělat shromáždění, protože nebyla zdravá. Je psychicky nemocná.
Probíhá intelektuální, spirituální válka na nefyzické úrovni, kdy lidé v SSA zvolili Trumpa, ne zkorumpované politiky a Hillary Clinton. Trump teď vystupuje jako americký vlastenec, kterému jde o blaho lidí a chce napravit podlosti svých předchůdců. Takže to je ta válka, která v Spojených státech probíhá, Trump je trnem v oku zkorumpovaných politiků.
Obama se snažil být stále prezident a operoval jako nějaká zločinná politická entita. Obama a Valerie Jarrett se snažili podkopat Trumpa a nastolit zločinný způsob vlády jako v minulosti, ale ten jim nevyšel.
Teď by měla vyjít najevo pravda o tom, že členové FBI nechali tyto zločince jít a kryli je, možná budeme nosit trička Hillary do vězení každý rok, dokud ji nezavřou anebo už je možná budu muset mít na sobě pouze jednou, a to je: Hillary do vězení 2018.

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.