Zmatená situace 9. ledna 2018

19:54

Zmatená situace 9. ledna 2018

Úvodní poznámka překladatele: Zajímavá internetová stránka Ponocný (Nachtwächter, www.n8waechter.info) v posledních dnech několikrát přinesla článek nazvaný přibližně slovy Zmatená situace. Zatím nejnovější je dnešní Zmatená situace z 9. ledna 2018 (http://n8waechter.info/2018/01/gemengelage-am-9-januar-2018/). Uvádí některé nynější děje a události. Z nich zmiňujeme aspoň Juliana Assange a Závěrečné shrnutí.

WikiLeaks & Julian Assange

Už několik dní se uvažuje o tom, zda se Julian Assange snad už odstěhoval ze své mnohaleté azylové rezidence na velvyslanectví Ekvádoru v Londýně a je na cestě do USA, nebo už tam dokonce dorazil. Jasně to sice potvrzené není, ale v této souvislosti se naskýtají dva pozoru-hodné aspekty, které stojí za zmínku…

Závěrečné shrnutí

Situace je veskrze nepřehledná a je těžké vybrat z ní právě ty informace, které by za určitých okolností mohly mít význam. Skutečností je, že klid, který v této zemi (patrně Německo, pozn. překl.) předkládají hromadné sdělovací prostředky hlavního proudu, šálí … velice.

Hromadné odstupování řídících pracovníků z jejich funkcí, nečekaná úmrtí, pády letadel s osobami zvučných jmen na palubě, linkové lety, které se cestou obracejí a vracejí se zpět, výpadky dodávek elektřiny a evakuace letištních terminálů, požár v domě rodiny Clintonovy, požár v mrakodrapu prezidenta Trumpa, tvrdý postup vůči těm, kdo se nezákonně přistěhovali do USA, směšné příhody hromadných sdělovacích prostředků USA a celebrit filmu a televize, vyšetřování proti Hillary Clintonové a proti nadaci Clinton-Foundation, … v pohybu je mnohem víc, než se tento vnější klid pokouší předstírat.

Zdroj informací nazývaný „Q“ pro tyto dny oznámil „BIG WEEK“ (Velký týden) a hodiny zřetelně tikají, přinejmenším pro jistou skupinu lidí, kteří se ještě nedávno kochali klamným pocitem svého bezpečí.

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.