19:54

Aktualizace 20:10

Cena zlata právě dosáhla těch 1335 a dál roste. je to možná už skutečně konec, protože pátky jsou v poslední době považovány za nejkritičtější dny týdne, pokud jde o zhroucení systému peněz.

za několik minut: cena zlata téměř svisle roste, blíží se teď zespodu k 1340.

Aktuální drby z 12. ledna 2018

Cena trojské unce zlata vyjádřená v amerických dolarech pomalu, ale setrvale roste. Koncem r. 2017 překročila směrem nahoru důležitou opěrnou mez 1300 USD a v letošním roce stanovala nejprve několik dní u hladiny 1310 a v posledních dnech 1320. V noci na dnešek postoupila o dalších 10 dolarů výš a kolísá kolem hladiny 1330. Přitom už dlouho se tvrdí, že pokud cena přesáhne hranici 1300, začíná tím samovolné, už dál nikým neřízené hroucení světového systému peněz založeného na americkém dolaru jako záložní měně. Jeden dopisovatel, jehož příspěvky jsou zveřejňovány na internetové stránce Hartgeld.com pod přezdívkou Bývalý bankéř (Ex-Banker), který se tam vyjadřuje k otázkám peněžnictví, při nedávném dosažení hladiny 1310 poznamenal, že vzroste-li cena ještě o dalších 10 až 16 dolarů, bude z toho opravdu pořádné vedro. Jím tehdy myšlená hladina byla nyní dosažena a lehce překročena. V tuto chvíli se Bývalý bankéř domnívá, že už zřejmě není možné držet cenu zlata uměle pod hranicí 1300, kromě jiného proto, že začal světový nápor (run) na banky, a to ze strany takzvaných Velkých peněz (Big Money). Což znamená, že (kupodivu až v posledních dnech) velmi bohatí lidé a superboháči začali ve velkém skupovat cenné kovy, přičemž je ale cenných kovů zároveň na trhu nedostatek. Zvěst z 9. ledna tvrdí, že tato „hra“ brzy skončí (dieses Spiel ist bald aus).

Zdroje informací z německé a rakouské armády a armádní rozvědky tvrdí, že opakované odkládání řízeného zhroucení a restartu peněžního a hospodářského systému planety je zapříčiněno vleklými a vážnými spory mezi jednotlivými frakcemi tajných elit (vE, verdeckte Eliten) a způsobu a míře ničivosti jejich provedení.

Prezident USA Donald Trump odložil svoje veřejné prohlášení o tom, které hromadné sdělovací prostředky jsou nejprolhanější a nejprohnilejší zatím na 17. ledna. Chce se prý také osobně zúčastnit letošního setkání špičkových prominentů světa v Davosu ve švýcarském kantonu Graubünden.

Čína oznámila, že od 18. ledna bude za měnové zlato a za ropu platit buď zlatem, nebo svou vlastní čínskou měnou juan. To by mohlo znamenat ukončení nynějšího lavírování a odkladů skrytých elit a konec nynějšího systému peněz. Někteří se domnívají, že kvůli tomu by se nám počínaje příštím pátkem 19. ledna náš peněžní systém zhroutil pod rukama.

V hromadných sdělovacích prostředcích hlavního proudu je stále připomínáno letadlo civilní letecké společnosti Malajské aerolinky, které během svého letu s kódovým označením MH370 už v r. 2014 kdesi zmizelo i s cestujícími a posádkou. Stále se spekuluje o tom, že tento letoun byl unesen a někde čeká a bude použit pro sebevražednou misi. Při ní by měl – ať už s posádkou (muslimských) sebevrahů, nebo řízen na dálku – s jadernou náloží na palubě zasáhnout nějaký významný cíl a způsobit ještě větší pozdvižení, než které způsobilo někdejší zhroucení budov Světového obchodního střediska v New Yorku. Tato drastická událost by se měla dát za vinu muslimům a měla by odůvodnit zhroucení nynějšího systému, vznik chaosu a následné nastolení nějakého nového systému, ať už si ho představíme jakkoli.

V jednom zemském okresu (Landkreis, přibližně totéž, co někdejší české okresy) ve spolkové zemi Sasko a také ve spolkové zemi Braniborsko prý jacísi „zaměstnanci orgánů“ (Behördenangestellte) začali označovat některé budovy, zvlášť například obydlí starostů, jakýmisi nenápadnými rozlišovacími značkami. Měly by prý snad být dvojího druhu: jednu dostávají ti, co budou privilegováni (tedy necháni na pokoji), tu druhou prý dostávají ti, co se provinili vlastizradou (a budou předáni do vězení a na nucené práce). Ze Saska je přitom známo hnutí Pegida, které v posledních dnech znovu udělalo svůj demonstrační pochod podvečerními Drážďanami, a opakovaně odtamtud v drbech zaznívá, že saské domobrany (Bürgerwehr) nepřipustí, aby nějaký čmoud (tj. negr nebo arab) Sasko po zúčtování opustil živý. Totéž lze asi čekat i od Prusů žijících v Braniborsku, jejich říznost při prosazování německého pořádku, který právě čmoudi neúnosně narušují, je příslovečná! Pro připomenutí známý přehlídkový pochod armády pruského krále, Preußens Gloria (Sláva Pruska): https://www.youtube.com/watch?v=-TEGPelS3Ac.

Kocour Mourek, 12. ledna 2018, 19.54 hodin

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.