Aktuality z 3. ledna 2018, stojí za přečtení AKTUALIZACE 23:11

Divné a na mnoha místech České republiky a jejího okolí pro tuto roční dobu netypické počasí pokračuje. Nepřevládá zde nyní jinak typické severozápadní proudění vzduchové masy, respektive se jaksi nemůže úplně prosadit, a počasí v rámci našeho státu je tedy ovlivňováno současně ze dvou nebo ze tří směrů: na východě a severovýchodě hustě sněží a přitom na západě a jihu buď prší, nebo vane teplý vzduch…

Dokonce také internetové stránky, které samy šíří (a možná i vymýšlejí internetové „drby“) v posledních dnech konstatují, že těch „drbů“ k nim nyní přichází i na jejich vkus nějak příliš mnoho. Utěšují se tím, že podle jakéhosi jejich nového, až mysticky se tvářícího a prý vysoce postaveného tajného zdroje informací, o němž se domnívají, že je někde vedle prezidenta USA a zčásti šifrovaně odtamtud podává zprávy, jsme nyní v období „ten days of darkness“, deseti dnů příšeří, kdy „je zhasnuto“ a po celém světě jsou masově pronásledováni a zatýkáni, respektive zabíjeni chazarští satanističtí zločinci, pedofilové, (masoví) vrazi. Už dávno v r. 2017 jim bylo řečeno: vzdejte se, nebo zemřete! To období prý začalo 25. prosince 2017 a skončí zítra, 4. ledna 2018.

V této souvislosti se kromě jiného šušká, že po sváteční přestávce se do Kongresu USA už nevrátí 30 až 50 kongresmanů, kteří prý zřejmě patří k těm osobám, vůči nimž bylo u soudů v USA v prosinci vzneseno kolem 10.000 zatím snad ještě uzavřených (zapečetěných, neveřejných) obvinění z vážných zločinů. Zítřkem počínaje by tedy prý mělo oficiálně začít vycházet najevo, že desítky až stovky těchto osob, včetně některých bývalých prezidentů a viceprezidentů a dalších mnoha „osobností“ USA, byly vzaty do vazby a převezeny do věznic na základnách vojenského námořnictva Spojených států amerických na ostrově Kuba a snad také na ostrově Diego García.

ZLOČINCI V GUANTANAMU?

JE TO PŘÁNÍ, SEN NEBO UŽ SKUTEČNOST????

Podle posledních zpráv bude brzy MADAMME MERKEL stát před soudem. Je podáno u soudu v Karlsruhe přes 1000 žalob. Žaloby za nejtěžší zločiny proti lidskosti a vlastizradu.

Tam, nebo snad ve vyhnanství někde v Jižní Americe, je prý aktuálně kromě jiných také kancléřka Spolkové republiky Německo, Angela Merkelová. Pověsti o tom, že z Německa buď uprchla, nebo byla násilím odvlečena, by se prý mohly potvrdit, nebo prozatím vyvrátit v pondělí, kdy se má konat každoroční Tříkrálové uzavřené zasedání (Klausurtagung) německé politické strany CDU (Křesťansko-demokratická unie), kterého by se kancléřka za normálních okolností určitě měla zúčastnit a není možné ji přitom nahradit nějakou její dvojnicí, protože mnoho jejích spolustraníků Merkelovou zná velmi dobře osobně. Nepřítomnost kancléřky tam by bylo možné omluvit nějakým jejím akutním onemocněním, ale mnozí poukazují na to, že sváteční přestávku kancléřka údajně jako vždy strávila lyžováním ve švýcarských Alpách, ale zprávu o tom tentokrát přinesl pouze jediný německý deník BILD, ale doprovodil ji fotografií, která je prý prokazatelně z dřívější doby, a navíc tentokrát zprávu o tomto údajném pobytu kancléřky ve Švýcarsku nepřinesl žádný švýcarský hromadný sdělovací prostředek, což prý se dosud nikdy nestalo.

Bývalý americký prezident Clinton ve snaze zachránit sám sebe prý vypovídá o zločinech těch jemu podobných a budeme prý – jak nám už dlouho předem opakovaně sdělovali – zvracet odporem, až se všechny „ty věci“ oficiálně a naplno dozvíme.

Otřes tím způsobený prý patrně bude sám o sobě stačit k tomu, aby se zhroutil papírový peněžní systém a následkem toho nastal hromadný chaos. Jakmile přestanou fungovat a bezpracně plynout peníze kromě jiného také pro miliony uprchlíků a připrchlíků, kteří nyní vegetují leckde po světě, a ti začnou hladovět, podle své povahy velmi rychle začnou rabovat obchody a domácí obyvatele, kteří mají nějaké zásoby, a bleskově vznikne situace „podobná občanské válce“, před kterou nás také už dlouho varovali. Domorodci se začnou bránit a vedle toho, protože také – přinejmenším dočasně – zanikne systém sociálního zabezpečení, starobních a invalidních důchodů – do těchto šarvátek vstoupí jako samostatná strana také ožebračení důchodci a budeme v dávno předpověděné situaci, kdy naše společnost bude kromě jiného „terorizována bandami zdivočelých a mstících se ozbrojených důchodců“.

Souběžně s tím vším v poslední době setrvale roste cena měnových kovů, která dnes ráno krátce dosáhla až na 1322 amerických dolarů za unci zlata, pak klesla na nynějších 1317 (17.45 hod. SEČ), přičemž se obecně soudí, že překročení důležité meze 1300 USD směrem nahoru znamená překročení psychologické a věcné hranice, za kterou prý už začíná samovolné hroucení systému. Tato mez byla v posledních dnech už jednou nebo dvakrát mírně překročena. Souběžně s tím nenápadně, ale setrvale stoupá cena ropy.

Opakovaně se nyní spekuluje o tom, že k trvalému uvěznění obrovského množství nejrůznějších zločinců, kteří nyní konečně budou moci být dopadeni, nebudou stačit výše uvedené speciální věznice na vojenských základnách mimo území USA a budou k tomu použity už dávno připravené (koncentrační) tábory FEMA, o jejichž účelu se do nynějška rozporuplně diskutovalo.

Souběžně s tím se naplňuje už 15 až 20 roků starý poznatek sociologů o tom, že naše demokratické společnosti směřují od vlády lidu (demokracie) zpět k samovládě (monarchii). Tento prý zákonitý proces sociologové nazvali refeudalizace, návrat do feudalismu (viz např. známý český sociolog a europoslanec prof. Jan Keller). Nyní jsme asi v přechodném období bezvládí, kdy se buď po volbách dlouhodobě nedaří sestavit vládu jako nyní v Německu, nebo se pracně sestaví poněkud kuriózní vláda jako nyní v Rakousku, nebo vznikne jen slabá menšinová „prozatímní“ vláda jako nyní v Česku. V hlavním vysílacím času veřejnoprávní televize nám k tomu vysílají filmy o našem staro-novém panovnickém rodu Habsburků (Česká televize a rakouská ÖRF), abychom si připomněli, jak se jako noví poddaní budeme muset chovat a jak máme o své staro-nové vrchnosti smýšlet. Některé rody panovníků v jiných zemích, které se příliš zprofanovaly, prý budou nahrazeny jinými panovnickými rody, např. prý panovnický rod Windsorů ve Velké Británii.

Kocour Mourek, 3. leden 2018, 18.54 hodin

 

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.