Koronavirus v Číně: jde o nový typ koronaviru, dosavadní zprávy hromadných sdělovacích prostředků hlavního proudu v České republice o něm jsou mezitím stále hrozivější. Doporučuju sledovat tyto zprávy nyní velmi podrobně!

01:54

Naneštěstí ale zprávy zahraničních alternativních sdělovacích prostředků o tomto koronaviru mezitím znějí už naprosto katastroficky, přestože se jim daří zpravovat o něm jen útržkovitě. Podle těch zpráv to nyní vypadá tak, že jsme bohužel už uprostřed rozvíjející se celosvětové epidemie smrtícího viru, který napadá dýchací soustavu, není údajně znám lék proti němu a některé zprávy tvrdí, že usmrcuje 4 procenta nakažených, jiné ale tvrdí, že usmrcuje 100 procent nakažených. Je vysoce nakažlivý, a protože inkubační lhůta bez zřetelných příznaků té nemoci je prý 14 dnů, tedy poměrně dlouhá, je prý skutečný počet nakažených celosvětově mnohem vyšší, než se zatím uvádí. Stupněm své ničivosti prý dalece překonává někdejší virus španělské chřipky, na niž v závěru 1. světové války a po ní zemřelo celkem asi 50 milionů osob, tedy mnohem víc, než v té vílce samotné.

Cituji aspoň některé útržky z dosavadních stručných zpráv, pátek a sobota: „Virus už přeskočil do Evropy a do USA. Proto by lidé měli opustit velká města a vyhnout se styku s cizími osobami. Tuto nákazu téměř nelze přežít. To znamená: rozjelo se to.“
„Také u nás (v Rakousku) to má být krajně zlé (ganz schlimm), doporučuje se opustit města.“
„Situace zvláště ve Wuhanu prý je beznadějná (hoffnungslos). Nakažení nejsou ošetřováni, nýbrž jsou posíláni domů. Nezvládají to. Bylo by možné, že kvůli tomu v pondělí nastane Krach.“
„Situace se už zcela vymkla kontrole. Mezitím je už hlášeno stále víc nakažených také v Evropě a v USA.“
„Podle zpráv tajných služeb prý ten virus v Číně usmrtil už několik milionů lidí.“
„Lidé si houfně stěžují na nesnesitelný zápach linoucí se z bytů, v nichž zůstali zavřeni lidé nakažení tím virem, kteří jsou už pravděpodobně mrtví.“

Jak dnes nenápadně přiznaly jedny mainstreamové noviny, ten virus se prý začal šířit už koncem prosince minulého roku. Vzhledem k dlouhé inkubační lhůtě už epidemie pravděpodobně probíhá.

Předcházení onemocnění a ochrana: ještě snad dohledám několik let starý doporučený přírodní léčivý prostředek pro toto onemocnění a dám ho sem do diskuse. Není tam ale uvedeno, pokud si vzpomínám, jak si ho uprostřed zimy rychle obstarat a jak ho přesně užívat. Dnes odpoledne zveřejněna tato doporučení: opatření jako proti nákaze chřipkou. Užívejte oreganový olej, koloidní stříbro do nosu nebo do úst: 30 sekund až 1 minutu podržet v ústech pod jazykem, pak vyplivnout. 1 až 2 dny před možnou nákazou. Venku noste ochrannou roušku přes ústa. Pravidelně si myjte ruce, zvlášť před tím, než se dotknete obličeje. Zrak chraňte před nákazou brýlemi. Používejte léčivé krystaly zvláště těchto přírodních látek: lapis lazuli, iolit, ametyst, pyrit železitý, rhodokrozit, růženín. Zajistěte tato opatření zvlášť u dětí a seniorů!

Obstarejte si a používejte dezinfekční mýdlo a dezinfekční prostředky (spreje, roztoky a podobně) na madla, která na veřejnosti musíte používat, a na svoje ruce.

Kocour Mourek, 25.1.2020, 19.54 hodin

 

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.