…..dění ve světě v podání kocoura mourka….

00:54

Moje zdroje informací umlkají, nebo, snad ze strachu, přinášejí už jen plytké, pro mě kvůli té jejich plytkosti v podstatě bezútěšné zprávy. Nebo úpěnlivě volají o pomoc! Už od jara postupně stále určitěji oznamují, že elity po krátké přestávce, která proběhne (proběhla) v období léta na severní zemské polokouli, nebo spíš po dočasném zmírnění svých „opatření“, znovu začnou lidstvo bičovat a obkličovat stále se stupňujícími diktátorskými „opatřeními proti koronaviru“!

Počátek stupňování tohoto teroristického, velezrádného nátlaku elit na obyvatelstvo zemí, kterým vládnou, přijde (přišel) na přelomu léta a podzimu (1. nebo 21. září 2020). Stupňování bude probíhat velmi rychle, ve skocích, takže už v listopadu 2020 bude dosaženo jeho vrcholu. Kde ten vrchol bude ležet, není z mých informačních zdrojů zatím jasné.

Co bude následovat po dosažení vrcholu „likvidačních opatření“ v listopadu 2020, moje zdroje informací zatím nesdělily. Ale nepřímo z jejich údajů vyplývá, že nějaké zmírnění, nebo dokonce ukončení působnosti „opatření proti covidu“ zatím nelze očekávat ani po konci listopadu 2020.

Hlásí ale poměrně určitě, že nákaza covidem, nebo snad nákaza nějakou nově se objevivší, prudce nakažlivou nemocí, se začne projevovat jiným způsobem než dosud, a to „na pokožce“.

Situace je tedy podle mých zdrojů údajů taková, že obyvatelstvo je utlačováno a stále víc nezakrytě likvidováno svými vlastními správci, které si bláhově zvolilo a jimž většinově stále ještě důvěřuje! Lituji, ale zatím žel nemohu poskytnout žádnou „konstruktivnější“ informaci. Připravte se na zkázu, její horká fáze už s námi a proti nám probíhá.

Kocour Mourek, 17.9.2020

 

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.