Nedávno jsme uveřejnili důležitou zprávu, která ohlašuje příchod velice konstruktivních časů. Článek je založený na výpovědi pověstné indigové dívenky, kterou už před deseti lety popisoval tomáš marný. V tuto chvíli je asi nejzajímavější její schopnost podrobně číst budoucnost, ale vidí i do minulosti.
Indigová dívenka řekla, že je potřeba dát lidem vědět o tom co brzy přijde a říct jim, co je potřeba udělat. Takže jsem se na to vrhla a začala shánět speciální pracovní skupinu. Po měsíci máme výsledky, ale stále není hotovo….

Výzvu i s překlady najdete zde: Všem dobrým lidem: Brzy přejdeme do Zlatého věku, máme pro vás pokyny jak vyhrát nad systémem

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Úspěšně jsme společnými silami připravili překlady v Angličtině, Ruštině, Italštině, Španělštině, Němčině, Maďarštině a Holandštině.
Úspěšně jsme uveřejnili výzvu na českých, slovenských, několika anglických, německých a španělských webech. Maďarsko a Holandsko dělají naši noví přátelé z ciziny a oslovování těchto zemí před pár dny začalo.

Problém je s Ruskem, kde se zatím nenašel jediný web, který by článek otisknul. – Dotaz na čtenáře, který by uměl rusky a byl ochoten výzvu rozeslat dalším webům? – přihlaste se prosím. Potřebujeme vaši pomoc. Nemusíte nic překládat, pouze oslovovat ruské weby a blogy. Oslovovací dopis v ruštině vám dodáme již hotový, pište na [email protected]

Z Itálie dostaneme zprávu o otištění od našeho zahraničního kamaráda, který již s oslovováním začal. Francouzštinu zatím nemáme.

Projekt stále pokračuje, ale potřebovali bychom nové lidi na další jazyky a nové kontakty, kam zprávu předat.

Pokud máte web, fórum nebo blog, určitě tam zprávu dejte, i pár čtenářů kteří si to u vás přečtou a kteří to díky vám najdou, mají hodnotu a váhu. Vůbec nezáleží na tom, jak velké nebo malé médium jste.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pravda vyšla najevo

Jednu věc jsem prozatím nikam nepsala, ale protože už je to měsíc od započetí našeho projektu, asi je načase. Indigová dívenka řekla, že každý člověk, který bude proti článku a proti ní útočit, tím ukazuje na čí straně skutečně stojí. A pozor, weby a blogy které záměrně nebudou chtít zprávu otisknout poté co k tomu byli přímo vyzváni, jsou ovládaní destruktivními silami – nebo na destrukci rezonují, ale v zásadě je to totéž.

POKRAČOVÁNÍ NA: ALUŠKA.ORG – Aktuality ohledně Sdělení Indigové Dívenky

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.