[wp_ad_camp_1]
Úryvek ze Zápisníčku na Aluška.org, který se týká aktuálního dění v USA. Celý článek najdete ZDE.
Stále sleduji co se děje v USA a šokuje mě, kolik lidí věří, že Irma i Harvey jsou uměle vytvořené hurikány, určené k depopulaci obyvatel. Vznikají na toto téma velká množství konspiračních videí a článků, že mě to samotnou fakt zaráží. Dneska jsem viděla toto video z 29.8.2017, které mě upřímně docela vyděsilo:
Something strange Harvey Hurricane and FEMA Camps Never Film Before
https://www.youtube.com/watch?v=iZcIFgTHCY8
[wp_ad_camp_1]
Skoro se to bojím přeložit, no ale tak jenom ve zkratce: Wallmart v Americe nějak podezřele, ještě před hurikány, začal ve velkém zavírat a předělávat své pobočky. Bylo to už v předešlých letech, nejde o úplně nové téma a je to spojené se společností FEMA, o té už byla řeč, to je ta jak plánovala velké cvičení na blackout po zatmění slunce. Říkali lidem, že jde o nějaké instalatérské práce, ale ve skutečnosti lidé zjistili, že tam dávají obří mrazáky a také se to předělalo na areály které vypadají jako budoucí vězení pro lidi. Jsou o tom hromady videí na YT. Lidem vrtá hlavou, na co ty mrazáky jsou, a prý jestli na mrtvé lidi… Pak přišel hurikán Harvey. Ve videu je záznam reportéra, který přichází k muži, který sedí u nějakého domu a ptá se ho, proč není schovaný někde uvnitř, kde se o něho postarají, proč je venku. Ten pán mu na to říká: ,,Nešel jsem dovnitř, protože Armáda spásy a Ruská (nevím jak to přesně přeložit, prostě nějaký druhý typ útulku pro lidi postižené hurikánem) byly přistiženy, jak zabíjí lidi, kteří šli dovnitř.“ Reportér ho v té chvíli zastavuje, skáče mu do řeči a odvádí řeč na jiné téma, říká že je bezdomovec a že očividně čelí problémům. – Je to strašně divné, protože by přece měl být šokovaný!! – Lidé se domnívají, že v tom média jedou a že reportér musel vědět co se děje, proto pána zastavil… Poté pán říká, že je ve skutečnosti policejní důstojník, není to žádný houmlesák. A reportér ho znova přerušuje, jakoby to byl najatý herec, který přesně ví o co jde. Důvod, proč se to dostalo ven je ten, že jde o živý přenos. Jinak by to samozřejmě vystřihli. Vzniká panika, nikdo neví co si o tom myslet, někdo říká že je to houmlesák a že může být mentálně nemocný, jenomže jak vysvětlit ostatní shody okolností, nasvědčující tomu, že jde o připravený plán? A teď v období hurikánů údajně slouží areály Wallmart jako útulky pro lidi. Co je vlastně ,,FEMA camp“? Ten název se opakuje všude pořád dokola ve spojitosti se zavřenými přestavovanými Wallmarty… tady je o tom článek, přečtěte si sami co to je… Když vám dojde kam to celé téma míří a o čem je tady doopravdy řeč… No, mám problém tomu uvěřit, ale těch materiálů je všude tolik! Něco jiného je o tom donekonečna teoretizovat a něco úplně jiného je vidět, jak samotný lid USA představuje důkazy, že se to už děje.
Tohle téma s ,,kempy smrti“ je tak obrovské a tolik lidí je o tom přesvědčeno, že se tomu dokonce už v roce 2009 věnovala televize FOX (FOX=666), která se snažila tuto teorii shodit ze stolu, očividně se však nepodařilo lidi přesvědčit.
[wp_ad_camp_1]
Mezitím se blíží Irma… V Porto Rico včera dorazily první vysoké vlny ohlašující příchod hurikánu (na videu ZDE). Ve zprávách včera ohlásili, že Irma má aktuálně sílu 5 (nejvyšší možný stupeň) a narovinu řekli v televizi, že to bude ,,smrtící katastrofa“ a že se mají připravit na to nejhorší. Na Floridě, Bahamách a Porto Rico jsou ucpané obchody lidmi, kteří se ještě na poslední chvíli snaží nakoupit zásoby.
CATEGORY 5 ~ HURRICANE IRMA 23 FOOT WAVES CATASTROPHIC WARNING
https://www.youtube.com/watch?v=Wb36EHTSKTk
[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.