…..zajímavé informace z jiné strany a z jiného pohledu….

19:54

 

Nehledě na aktuální předpověď počasí, slibující nadprůměrně teplý listopad, bychom si nejspíš měli, obrazně řečeno, obléci teplé, anebo rovnou raději nepromokavé spodní prádlo!

V dosavadním průběhu událostí zahraniční zprávy alternativců vytrvale opakují, že už celý měsíc, konkrétně od 5. října 2018, jsou především Německo a země západní Evropy zasypávány bezpříkladným, dosud nevídaným množstvím chemtrails. Ptají se, co to asi znamená. Přitom jsou tentokrát prý vedle dosud obvyklých látek intenzivně rozptylovány také složky chemtrails, které prý hromadně ovlivňují (psychofarmaka), respektive přímo řídí (nanoroboti) chování lidí, zvířat, rostlin. A škody tím vzniklé asi nebude možné napravit. Přinejmenším ne prostředky, které by dosud byly obecněji známé.

V právě začínajícím týdnu očekávají alternativní sdělovací prostředky mnoho významných událostí, které by mohly přivodit dlouho očekávaný zlom, respektive krajně dalekosáhlý zvrat situace. Byl prý kvůli tomu kromě jiného také dál zrychlen běh času, abychom se v tom dlouho netrápili. Potom, snad už za týden, bude prý běh času zase postupně zpomalován podle toho, jak rychle se lidé obecně budou schopni těm zásadním změnám své situace přizpůsobovat. Každopádně včera oznámili, že příští neděli už „budeme v novém světě“ (doslova: v jakémsi novém světě, in einer neuen Welt).

Mnoho důležitých zpráv obsahuje už třikrát aktualizovaný článek Waltra Eichelburga na jeho internetové stránce Hartgeld.com, která je zjevně nejdůležitější alternativní internetovou informační platformou přinejmenším v německy mluvícím prostoru: https://hartgeld.com/media/pdf/2018/Art_2018-363_Linker-Irrsinn.pdf (Šílenství politických levičáků). Je v něm i několik variant průběhu nadcházejícího týdne. Budou se v něm prolínat závažné průběhy a události v USA a v Evropě, především v Německu.

6.11. mají ještě v USA proběhnout velmi důležité Mezilehlé volby a hned po nich, počínaje 7.11. (novoluní) by prý mělo začít a bleskově proběhnout hromadné zatýkání na základě nynějších asi 60.000 dosud zapečetěných žalob na vysoce postavené osoby nejen v USA, ale snad po celém světě, každopádně také v Evropě. Nejspíš v těchto dvou dnech se také politické síly, které ty Mezilehlé volby v USA podle očekávání prohrají, pokusí se pro svoji záchranu vyvolat občanskou válku v USA, možná jen předstíranou. Protože tamní hromadné sdělovací prostředky budou nejprve stále ještě v rukou těchto spiklenců, prezident USA Trump k uklidnění obyvatelstva a k řízení situace použije státní systém pro nouzové vysílání, které půjde do všech přijímačů a cestou SMS do všech k tomu uzpůsobených telefonních přístrojů v USA.

Zdůrazňuje se přitom, že v poslední době je stále víc zřejmé, že úder proti spikleneckým silám Kabaly musí proběhnout krajně rychle, během kratičkého časového rozmezí, a že je nutné při něm současně zasáhnout velmi mnoho různých cílů! A že navíc bohužel ten úder vzhledem k tomu, jak se okolnosti a důvody vyvinuly, lze provést JEN JEDNOU. Je to tedy bohužel JEDNO VELKÉ BUĎ A NEBO! Proto tedy to nekonečné čekání, odklady a dohadování: prst je na spoušti a čeká se na okamžik, kdy se v zaměřovači shodou mnoha vnějších, vzájemně nekoordinovatelných souvislostí objeví všechny cíle, které je nutné zničit.

9.11. opět přichází Osudový den Německa: na den přesně devátého listopadu se v průběhu dějin v Německu odehrávaly převratné události, často také právě v osmičkových rocích. Připomeňme aspoň čtenářům snad známé dějinné události, jako byl Pád Berlínské zdi 9. listopadu 1989, provolání Německé republiky 9. listopadu 1918 a mnohé velmi významné další události. Podle dosavadního vývoje situace se zdá, že tento den by se mohl stát skutečně Zlomovým dnem celého nynějšího vývoje a je tam mnohými s obavami očekáván.

11.11.2018 (11.11.11, 2+0+1+8=11, numerologicky krajně vypjaté datum), neděle, Den válečných veteránů, kdy státníci světa u Hrobu neznámého vojína vzpomínají na padlé vojáky. Zcela zapadlo, že v tento den se přitom v Paříži znovu mají setkat prezidenti Trump a Putin. Zdá se to být z hlediska zajištění jejich osobní bezpečnosti hodně povážlivé, a pokud k tomu setkání skutečně dojde, mnozí se ptají, zda jeho obsahem nebude víc, než jen setkání na okraj té významné světové společenské události.

Další ožehavé dny v blízkém výhledu jsou pak 17.11. a 22.11. (úplněk, číslo 22 je prý významné číslo v asijské numerologii a také 11+11).

Stále, už přinejmenším celé léto a podzim, se opakovaně zdůrazňuje, že ráz počasí je celkově uměle ovlivňován a řízen, především snad právě pomocí chemtrails a zařízení typu HAARP. Podnětné shrnutí k tomu můžete najít například tady: https://hartgeld.com/media/pdf/2018/Finanzkaufmann-Chemtrails-und-HAARP.pdf. Stručné shrnutí aktuálních událostí a nejbližšího výhledu, zveřejněné 3.11., najdete tady: https://hartgeld.com/media/pdf/2018/Finanzkaufmann-Wir-sind-im-Endspiel.pdf.

Informace z jiného úhlu pohledu prosím stále hledejte tady: https://petrabostlova.wordpress.com/.

Internetová stránka Operation Disclosure dnes přináší tyto informace: https://operationdisclosure.blogspot.cz/, https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/11/rvintelligence-alert-obsolete-november.html.

Je zde ještě mnoho dalších informací, které svou silou zatím nestačím pro vás zpracovat a srozumitelně vám je nyní předložit. Snad později. Nezapomeňte se prosím pro nejbližší dny teple obléci a omluvte prosím, že dáváme odkazy na informace v cizích jazycích. Vzhledem k jejich množství a zrychlenému času je prostě už nestačíme překládat do češtiny. Snad později. Buďte prosím stále ve střehu, udržujte si zásoby, až do odvolání se nevydávejte nikam mimo naši domovinu. Buďte prosím stále na příjmu, v nejbližších dnech je to opět velmi důležité. Při sebemenším náznaku neobvyklých okolností se informujte ve sdělovacích prostředcích a podle potřeby se ukryjte.

Přeložil Kocour Mourek, 4. listopadu 2018, 19.54 hodin

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.