AKTUALIZACE 18:10 ZCELA DOLE POD ČLÁNKEM Bude vytvořena nová rubrika čerstvé „drby“ ze světa, kde se dozvíte nejnovější rychlé zprávy, kde se co píše…..

 

Aktuality ze Silvestra roku 2017

Na mnoha místech je nezvyklé počasí, o němž i v tomto směru dosud skeptičtí komentátoři nyní opakovaně říkají, že ho považují za uměle vytvořené: třeskutý chlad v Kanadě a USA, kde nyní zamrzají i Niagarské vodopády (až minus 50 stupňů Celsia a přívaly sněhu, https://weather.com/de-DE/wetter/ausland/news/2017-12-30-extreme-kaelewelle-in-nordamerika-usw-kanada-wintersturm-frankie/), a divné jarní teplo v Evropě.

 

 

Prezident USA Donald Trump udělal další svůj krajně závažný krok. Poté, co prohlásil: Buď zvítězí Bůh, nebo zemřu, pokračuje ve svém boji na straně Boha a nadcházející měsíc leden 2018 prohlásil za „National Slavery and Human Trafficking Prevention Month“ (Národní měsíc boje proti otrokářství a proti nekalému obchodování s lidmi, http://n8waechter.info/2017/12/trump-erklaert-januar-2018-zum-nationalen-monat-der-unterbindung-von-sklaverei-und-menschenhandel/, podrobněji možná v samostatném článku). Zřetelné úspěchy hlásí na své internetové stránce také Benjamin Fulford a Franz Erdl se asi probojoval blízko k našemu Stvořiteli (http://www.psitalent.de/dindex.htm).

V posledních týdnech a dnech jsou prý satanističtí zločinci „pedofilové“ po celém světě loveni speciálními jednotkami vojenského námořnictva USA, tajných služeb, mafií a svazů bojových sportů a „neutralizováni“. Mnozí z nich už prý jsou „internováni“ v pověstné věznici vojenské základny USA Guantánamo na ostrově Kuba.

Celosvětově v těchto dnech a hodinách asi probíhá velmi závažný zvrat systému, který – jak se zdá – snad má být iniciován právě na přelomu kalendářního roku (viz např. https://www.focus.de/politik/deutschland/zaesur-im-bundestag-erleben-politische-zeitenwende-linder-sieht-deutschland-in-fundamentalem-umbruch_id_8169910.html). Snad proto jsou postoje činitelů a zprávy hromadných sdělovacích prostředků nyní tak vzájemně protikladné. Ostatně pozorovatelé o tom kromě jiného soudí, že je to také záměr: údajně je nyní k provedení onoho zvratu vytvářen co největší a nejnepřehlednější zmatek.

Kupříkladu dnešní vydání vlivného německého internetového deníku Focus Online už přineslo úplné znění novoročního proslovu německé kancléřky Angely Merkelové, dokonce s vlastními komentujícími poznámkami, přestože je projev určen patrně až pro dnešní půlnoc (https://www.focus.de/politik/deutschland/neujahrsansprache-der-kanzlerin-merkel-ruft-fuer-2018-zum-zusammenhalt-in-der-bevoelkerung-auf_id_8161233.html). K proslovu lze stručně říci, že ještě víc než v předchozích letech v něm kancléřka předložila jen banality, kuriózní je například, že v něm své spoluobčanky a spoluobčany nabádá, aby se zabývali tím, jaké bude Německo za patnáct roků, místo aby předložila něco podnětného k nynější krizové a bezvládné situaci Německa. Ostatně někteří řekli rovnou, že tento její proslov je výsměchem vůči německým občanům, jiní prohlašují, že kancléřka spolu s dalšími vysokými politiky Německa stejně buď už je v exilu někde mimo Německo, nebo ve vazbě. Sám deník Focus v tomtéž svém dnešním vydání také píše, že skoro polovina Němců si přeje, aby kancléřka Merkelová ze své funkce odstoupila.

 

 

Mezitím, co toto píšu, přicházejí další aktuální zprávy, které zatím stále víc nasvědčují tomu dosavadnímu, tedy, že záměrně vytvářený chaos dál roste, kabalističtí zločinci a jejich pomahači jsou lapáni, respektive likvidováni po celém světě a dnešní noc možná také přinese dlouho očekávaný útok muslimů na domorodé obyvatele Německa s pokusem Německo opanovat a vyhlásit v něm islámský stát (kalifát). Spojené armády Německa, Ruska a USA jsou prý na tento útok dobře připraveny a po zahájení útoku prý v Německu provedou vojenský převrat. Krátce nato předají vojáci vládní moc v Německu nově ustanovenému císaři Říše velkoněmecké (Hymna německého císaře z r. 1797: https://www.youtube.com/watch?v=E_OvT3Qm45E) Očekává se, že barva stejnokrojů a bojové techniky těchto nynějších Spojenců bude bílá, je ale také možné, že místo nich, nebo po nich budou na bezpečnost situace v Německu dohlížet vojenské jednotky Organizace spojených národů.

Dál budeme tuto nyní rychle se vyvíjející situaci sledovat a případně přineseme nové aktuality. Zbývá zdůraznit, že tato zpráva je varovným upozorněním na to, co se nyní asi odehrává a možná odehraje. Snad už zítra, nebo v nejbližších dnech, budeme vědět víc a přesněji.

 

 

Kocour Mourek, 31. prosinec 2017, 15.40 hodin

Ověřujeme aktuální zprávu, že webové kamery ukazující živě provoz na německých letištích, byly vypnuty, protože na těchto letištích nyní přistávají vojenská letadla? Prosím, můžete nám s tím pomoci. Děkujeme

Když se podíváte na kamery na FFM letišti, je to Frankfurt am Main, skutečně jsou všechny kamery vyplé. Žádná nefunguje.

Frankfurt International Airport Webcam

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.