Toto je ukázka z článku.

 

Toto je pokračování spontánně vzniknuvší série na téma zajímavého proroctví indigové slečny a doprovodných předvídaných jevů. Vyvstala řada zajímavostí a přínosných zkušeností, které určitě stojí za pozornost a vzájemné sdílení. Pokud předešlé články neznáte, doporučuji se k nim vrátit, abyste rozuměli kontextu.

Předešlé články série jsou zde: 1.díl2.díl3.díl4.díl.
V pátém díle shrnuji všechny novinky a zajímavosti z různých zdrojů, také přikládám aktuální grafy mapující stav Země.
Popisovala jsem záhadné humy ozývající se po celém světě a vyprávěla, co jsem zažila. Připojili jste řadu zajímavých a hodnotných zkušeností. Například Sebastián vykopl téma chronického humu, který od jisté doby slyšívá v místě svého bydliště.
,,Pri tomto clanku mi napadlo, ze sa s Vami podelim o dlhotrvajuci zazitok, ktory ma dost otravuje: Uz asi 5 mesiacov pocujem v uzatvorenom priestore (budovy) slaby zvuk, pripominajuci letiace vrtulove lietadlo vo vysokej vyske. A nie je to v mojej hlave – pre vtipnejsich komentujucich :-) Ked som skusal na youtube najst podobny zvuk, naslo mi reportaz o TAOS HUM,kde sa ten zvuk zhodoval s tym co pocujem. Pocujem to vsade, nie je to lokalna zalezitost. Byvam v dome kde mam v noci krasnu tmu a dokonale ticho (tzv. zapadakov) a objavilo sa to nejako koncom 9 mesiaca 2018 a dost ma to prekvapilo. Najprv som myslel ze je to nejaky traktor v dialke. Mate prosim Vas niekto podobnu skusenost? Rozmyslal som, ci to nahodou nesuvisi s tymito udalostami v clanku.“
Komentující df téma výborně doplnil, je zajímavé, že se jejich hum cca časově shoduje:

Celý článek zde: Aluška.org – Aktuality Zlatého věku: Vaše pozorování a otázka deformace času (5.díl)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.