19:54

Aktuální drby z 15. února 2018

Dnes odpoledne byla zveřejněna novinářská zpráva o tom, co by se mělo snad již v nejbližších chvílích začít odehrávat především v sousedním Německu. Pro rychlou informaci přinášíme zatím aspoň odkaz na místo, kde je uveřejněna, pro ty, kteří si ji mohou ve svém zájmu přečíst v němčině: https://hartgeld.com/media/pdf/2018/Art_2018-342_Systemwechsel-Ablauf.pdf  Pokusíme se tuto zprávu a případné další ještě přeložit do češtiny pro snazší orientaci čtenářů.

Jen letmým náznakem z obsahu této zprávy uvádíme: V sousedním Německu je údajně vše přichystáno pro násilnou změnu tamního společenského režimu. Ta změna by měla navozena velkým teroristickým úderem pomocí jaderné nálože, kterou na newyorkský Manhattan přinese unesené letadlo linky MH 370, údajně opět řízené sebevražednými muslimskými piloty. Numerologicky, i z dalších důvodů (Obří nov…), se prý jako vhodné pro tento útok jeví zítřejší datum 16.2.2018: 1 + 6 + 2 = 9, 2 + 0 + 1 + 8 = 11. Tedy 9/11, stejná kombinace čísel jako při minulém útoku na Světové obchodní středisko. Bezprostředním cílem útoku má být právě nově vybudovaná věž Světového obchodního střediska.

Následkem toho velkého teroristického útoku svět „upadne do šoku“ a jeho systémy peněžnictví a hospodaření se kvůli tomu prý dočasně zhroutí. V důsledku zhroucení hospodářských struktur světa Západu tam na mnoha místech vznikne situace připomínající někdejší občanské války. Milióny cizorodých přivandrovalců, kteří se nyní povalují v Německu a ostatních státech západní Evropy, dostanou rozkaz opanovat toto území s cílem vytvořit na něm Evropský kalifát. Na odpor se jim postaví spojenecké armády USA, Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, Ruska, Běloruska, Polska a Maďarska. Barva stejnokrojů a bojové techniky těchto Spojenců je bílá!

K provedení tohoto dalekosáhlého dějinného zvratu je prý dokonce také ve velkém měřítku změněno počasí, bylo prý roztrženo pro tuto roční dobu obvyklé setrvalé víření větrů kolem Severního pólu a v důsledku toho lze prý v příštím týdnu očekávat nejprve třeskutý mráz a potom, od 25. února, velké přívaly sněhu. Bude to prý katastrofální zima podobná zimě z přelomu roků 1978/79.

Autor zprávy se domnívá, že provedení těchto záměrů z logistických důvodů už nelze dál odložit. Upozorňujeme na to čtenáře a doufáme, že se snad opět podaří nějak tento strašidelný vývoj zmařit, vyhnout se ostré krizi a najít nějaké povlovnější řešení nakupených zásadních problémů.

Přichází supertemná, děsuplná noc Obřího novu pod zataženou zimní oblohou, s vypjatou náladou. K ní proslulá scéna opery Kouzelná flétna Rakušana Wolfganga Amadea Mozarta, v níž Královna noci vyzývá svou dceru Paminu, aby zavraždila svého milovaného muže, a dvakrát za sebou prodělá na jevišti hysterický záchvat, vyjádřený zdobným (koloraturním) sopránem: Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen, Pomsta pekel klokotá v mém srdci: https://www.youtube.com/watch?v=JzFi-7H9TKs

Kocour Mourek, 15. únor 2018, 19.54 hodin

 

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.