…..a máme zde opět od kocourka mourka zajímavé drby ze světa….

19:54

Aktuální drby z 21. února 2018

Moje zdroje informací v posledních dnech bohužel stále zřetelněji a naléhavěji upozorňují na to, že můžeme být těsně před začátkem (případně i) krajně nouzové situace, která vyžaduje co nejrozsáhlejší přípravu, kterou si ale téměř nikdo – mne včetně – nedokáže ani představit, natož ji provést. Ale tvrdí se, že cokoli, byť sebeméně, je lepší než nic. A také, že: pokud to nejde udělat úplně přesně, pak prý je vhodné připravit se aspoň přibližně.

Přitom ale přicházející zprávy dávají obraz tak spletité situace, že je těžké ji ve stručnosti popsat. Z něho pak – podle toho, které její části a varianty by v jakém pořadí nastaly – by si každý měl odvodit svoji individuální strategii a taktiku, jak postupovat a přežít. Především lze doufat, že tyto zprávy se v prvé řadě týkají německy mluvícího prostoru, nejvíc Německa, a západní Evropy. Ale varovné zprávy o přicházejícím mrazivém počasí, provázeném, nebo snad následovaném přívaly sněhu, by se zřejmě měly – protože to extrémní počasí do jádra Evropy patrně přijde od severovýchodu, později od východu – týkat i České republiky.

Připomíná se opakovaně, že snad už před dvěma a více týdny bylo roztrženo obvyklé setrvalé kroužení ledového arktického vzduchu kolem Severního pólu. A přirovnává se to k údajně obdobné situaci, která zapříčinila katastrofální zimu z přelomu roků 1977/1978. Mnozí pamětníci na tu zimu vzpomínají s nepříjemným pocitem, rovněž fotografie a fakta, která byla na připomínku té tehdejší zimy právě znovu zveřejněna, jsou strašidelná.

Teplota tehdy zde v Česku klesla mezi půlnocí a ránem o víc než 20 stupňů Celsia, z plus 4 na minus 26 a méně. Déšť zmrznul dřív, než stačil stéci, a vše ztuhlo obalené ledem a námrazou. Mnoho postižených lidí také ztuhlo v psychickém šoku a nebyli schopni se s nečekanou situací nějak rozumně vypořádat. Právě „ztuhnutí v tělesném a duševním šoku“ z toho chladu a leknutí bylo tehdy a mohlo by být i zanedlouho součástí „šokové terapie“, která je na nás bohužel možná nachystána. Tato „léčba šokem“ – pokud k ní „elity“ nařídí sáhnout – by nás měla drasticky „vyléčit“ z našeho nynějšího marasmu, z našeho mravního a tělesného úpadku, abychom si přáli raději cokoli – třeba i jakýsi „Nový světový řád“ – jen aby ty naše akutní útrapy co nejrychleji skončily. Tenkrát to také proběhlo nečekaně rychle a to je další komponenta nynější vražedné směsi: zprávy, jak postupně přicházejí, ohlašují stále rychlejší průběh očekávaných událostí, až jsou tím sami jejich přinašeči stále víc zaskočeni.

Měli bychom prý počítat s tím, že v přechodném období zmatku budeme čtyři, spíš ale šest týdnů odkázáni jen sami na sebe, nemůžeme čekat žádnou „pomoc“ odnikud, naopak musíme se štěstím přežít kromě jiného na základě toho, zda a jak se připravíme. Zásoby všeho nezbytného na nejméně 4, spíš na 6 týdnů jsou prý nezbytné. Vhodnější je prý mít zásoby na 6 až 12 měsíců!! Nynější papírové peníze prý velmi rychle ztratí všechnu svoji hodnotu, nebude tedy možné jimi platit a budou asi postupně – při nejmenším pro běžné obyvatelstvo – nahrazovány nějakými „novými penězi“, které budou kryty zlatem a budou občanům/poddaným snad postupně „přidělovány“…?? Viz například Benjamin Fulford, Týdenní komentář z 19.2.2018: https://tadesco.org/financni-maga-bitva-bude-eskalovat-zacatkem-brezna-smrt-petrodolaru-nevyhnutelna/ Viz také Global Currency Reset GCR, Celosvětový restart měn, a RV, patrně: Revolving.

Pokud by akutně nastala třeskutá zima, je třeba mít aspoň dobré zimní boty a zimní oblečení a počítat s tím, že auto může všelijak selhat. Provozní kapaliny v chladicí soustavě a v ostřikovačích přitvrdit na minus 30 a protlačit kapalinu až ven z ostřikovače, aby nezamrzla ta původní, slabší, v trubicích a tryskách ostřikovače. Do nádrže pro palivo dieselového motoru doplnit přídavný prostředek, který brání zrosolovatění paliva při nízké teplotě. To je prý ale nutné udělat ještě před zrosolovatěním paliva, které začíná prý už při 0 stupňů, a pak aspoň částečně palivo dotankovat, aby se palivo a aditivum smíchaly. Počítat s tím, že asi zamrznou a ztuhnou kliky otevírající vozidlo, zámek dveří, a že okénka, dveře a poklopy asi přimrznou ke karoserii. Připravit si vhodné na to rozmrazovací prostředky, nepoužít teplou vodu, ta buď nepomůže, nebo problém ještě zhorší. Také asi zamrzne zámek dveří garáže a dveře garáže přimrznou k zemi. https://hartgeld.com/revolutionen.html.

Pokud by nastala krize podobná jakési „občanské válce“ v Německu, Francii, západní, severní a jižní Evropě (kde budou zatápět přivandrovalci), je vhodné tam nepobývat, ani necestovat. Tato krize by z momentálního pohledu mohla nastat nejspíš už od příštího týdne. Kdo tam pracuje, měl by odtamtud odcestovat do bezpečí (vzít si dovolenou, hodit se marod).

Pokud by na území České republiky při nějakém svém nadcházejícím osvobozujícím vojenském tažení do Německa přišla také armáda Ruské federace, krycí barva jejích stejnokrojů a bojové techniky, stejně jako krycí barva jejích vojenských spojenců prý bude bílá! Pokud to s ohledem na okolnosti bude vůbec možné, máme tyto vojáky na svém území symbolicky přijmout a uvítat po prastarém způsobu Slovanů: nabídnout jim svůj chléb, sůl, slaninu a vodku. Pro každý případ předběžně připojujeme hymnu Ruské říše/Hymnu ruského cara: https://www.youtube.com/watch?v=WxxGJ-Y2530.

Kocour Mourek, 21. únor 2018, 19.54 hodin

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.