…..a máme zde opět nějaké drby ze světa, které nám přeložil kocourek mourek. Co se píše jinde….

19:54

Aktuální drby z 23. února 2018

V posledních dnech, zvlášť včera a dnes, přicházejí pohnutlivé aktuální zprávy týkající se nejvíc USA a Německa. Nestačím je všechny zpracovat do tohoto krátkého článku. Varovně upozorňují kromě mnoha jiného na to, že je opět pátek, který už dlouhodobě považují za nejrizikovější den týdne. Navíc dnešní datum považují za příhodné pro ilumináty k provedení nějakého jimi zosnovaného dějinného zvratu. Jednak 2 + 3 + 2 + 2 + 0 + 1 + 8 = 18 = 6 + 6 + 6. Dále je prý samotné číslo 23 pro ilumináty nějak velmi významné a mnohokrát se v posledních desetiletích objevuje ve filmech a dokonce v názvech hraných filmů ilumináty vyrobených a masově šířených. Jsou to prý katastrofické okamžiky těchto filmů, kdy se toto číslo, respektive dokonce přímo číslo 232 (tedy 23.2.) objevuje, nebo jsou ty filmy rovnou katastrofické celé.

Zdá se, že pro Zvrat je asi vše nezbytné aspoň přibližně přichystáno, a měl by začít nějakou velkou uměle zinscenovanou provokací v USA. Nejspíš ještě před ukončením dnešního obchodování na burze v New Yorku. Internetová kamera přenášející živě v reálném času pohled na oblast mrakodrapů na newyorkském Manhattanu opět přestala fungovat, v New Yorku prý je teď silně zataženo dešťovými mraky, které visí tak nízko, že horní části nejvyšších věžáků nejsou vidět, včetně vrcholu věže Světového obchodního střediska. Pokud se tam nahoře něco (třeba zinscenovaného) stane, bude následně možné s průběhem takové události všelijak manipulovat.

Pak by se prý dění bleskově mělo přenést do Německa, které prý je nyní klíčem k dalším událostem. Pokud to ale proběhne, pokud to „elity“ dovolí/nařídí. V Německu by mělo dojít k rozbrojům, jednak také uměle zinscenovaným, jednak ke skutečným, byť spíše zmateným útokům přivandrovalců proti německému domácímu obyvatelstvu. Na tento, zčásti uměle zinscenovaný útok, prý čekají Vítězné a okupační mocnosti Německa (USA, Rusko, Spojené království, Francie), aby pod jeho záminkou přivandrovalce z Německa vytlačily, respektive je tam přemístily 2 metry pod zem, a zjednaly v Německu znovu takový pořádek, jaký si tam přejí mít. Od neděle má v Německu nastat – patrně uměle vytvořené – třeskutě mrazivé počasí, snad provázené přívaly sněhu. V něm má kromě jiného zamrznout útok teplomilných přivandrovalců proti Německu.

Pokud by při nějakém svém nadcházejícím osvoboditelském vojenském tažení do Německa přišla armáda Ruské federace také na území České republiky, barva jejích stejnokrojů a bojové techniky, stejně jako krycí barva jejích vojenských spojenců prý je/bude bílá! Je to také symbolické: Německo přijdou od Východu osvobodit bílí vojáci (se světlou pokožkou) a budou to Rusi (rusí, rusovlasí). Se svými spojenci z USA budou mít opět společný výsostný znak: pentagram (pěticípou hvězdu). Označení pozemní bojové techniky Ruské armády bylo nedávno inovováno, upozorňujeme na to, abyste Ruskou armádu případně rychle poznali. Jádrem tohoto označení je rudá, bíle olemovaná pěticípá hvězda. Nebo jinak: rudá, pěticípá hvězda, překrývající bílou, pěticípou hvězdu. Tento dvojitý pentagram je podložen kosočtvercem tvořeným pruhy v tradičních barvách Ruska: červené (oranžové) a černé, viz moderní tank ruské armády T 14 Armata a vojenská přehlídka na Rudém náměstí v Moskvě: https://cs.wikipedia.org/wiki/Armata#/media/File:4mayrehearsal_05.jpg, https://www.youtube.com/watch?v=k662WndvH6s. Aby při setkání se zahraničními vojáky nedošlo k záměně s nějakým jejich nepřítelem, doporučuje se civilním obyvatelům České republiky v kritické době neoblékat na sebe žádné součásti stejnokrojů (vojenských, maskovacích, mysliveckých…).

Kocour Mourek, 23. únor 2018, 19.54 hodin

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.