;

Po vydání článku o odhalení nebezpečného hnutí AllatRa, které prezentuje reptiliány jako dobré pomocníky a spasitele lidstva, se v diskuzi objevila velice zajímavá a hodnotná zkušenost čtenářky, která popsala co zažila s knihami od Anastasie Novych (A. Novych ve skutečnosti neexistuje, je to pseudonym), která stojí za vznikem tohoto kultu. Pokud doma máte tyto knihy, rozhodně je nečtěte a ideálně se jich co nejdříve zbavte, ukázalo se, že mohou sloužit jako kanál pro tyto bytosti, aby se k vám dostaly a začaly vás napadat.
Následující text je kompletně sestaven z textů čtenářky Kiany. Pokud jste nečetli první díl, vraťte se k němu tudy: AllatRa: Nové reptiliánské hnutí odhalilo komu slouží. Anastasia Novych neexistuje, past na lidstvo sklapla, abyste rozuměli textu ve všech souvislostech, protože Kiana na článek svým vyprávěním přímo navazuje.

Tohle vysvětluje hodně věcí. Já četla knihu Sensei ze Šambaly a kniha se mi líbila (sice byla o ničem, ale připadalo mi to jako příjemné odlehčené čtení). Obal knihy jsem neviděla, protože jsem jí měla v pdf. V době, kdy jsem knihu četla, jsem si řekla, že když je ten Sensei tak duchovní, určitě umí i telepatii a telepaticky jsem ho oslovila. On v knize psal, že když se někdo vymyká tomu jejich ideálu ctnostného člověka, tak ho z Ruska na dálku napadne, že to umí.

Sensei ze Šambaly: potenciálně nebezpečná kniha, pomocí které vás může knižní aktér napadnout, pokud ho zkontaktujete a pokud se mu znelíbíte

Co jsem ale nečekala bylo to, že poté, co jsem Senseie telepaticky oslovila, mě napadl kolega v práci, který dělal v minulosti bojová umění. ,,Ze srandy” tak, že se mě sice ani nedotkl, ale udělal mi velké energetické zranění.
V práci byl jeden takový destruktivní kolega, který se mě snažil sbalit (stejně jako další holky). Šla jsem po práci s kolegy do hospody (to bylo ještě v době, kdy jsem chodila do hospody) a tento kolega tam přišel taky. Po cestě do té hospody (sešli jsme se až na místě, takže po cestě jsem šla sama), jsem se pokusila telepaticky komunikovat se Senseiem.
V hospodě se mě potom ten kolega ptal, co čtu a o čem to je, tak jsem mu řekla, že ta kniha popisuje (mimo jiné) bojová umění. A on řekl, že v minulosti dělal nějaké bojové umění a pak po mě prostě skočil, ohnul mě a nějakým rychlým chmatem jakoby seknul rukou zezadu za mojí hlavu, ale těsně před krkem se zastavil.
Udělal to tak rychle, že jsem to nečekala a byla jsem v šoku. Myslela jsem si, že do něj vstoupil Sensei, se kterým jsem se snažila před chvílí komunikovat, protože jinak se ten kolega choval normálně. On pak řekl, že to byla sranda.

Tento kolega kouřil každý den marihuanu, tak byl v tu dobu asi ještě k tomu pod vlivem, ale po marihuaně jsou lidé spíše pomalejší, zatímco on jednal v tu chvíli hodně rychle. Nechápala jsem, proč by na mě Sensei útočil, jestli mu připadám zlá? Doma jsem pak cítila, jak mi z toho místa, na které ten kolega jakoby zaútočil, odtéká energie.

Ve snu se mi pak zdálo, že ležím na zemi ve velké kaluži krve, která mi vytékala zezadu z krku (z toho zraněného místa). To místo na krku mě pár dní i docela dost fyzicky bolelo a neměla jsem vůbec energii, v depresi jsem ležela v posteli. O pár dní později v práci jsem se tomu kolegovi už vyhýbala, ale on za mnou přišel a OPĚT na mě ,,ze srandy” jakoby zaútočil nějakým bojovým uměním, ale tentokrát na břicho (že se těsně před břichem zastavil). Cítila jsem energetické zranění, ale menší.
Když jsem potom šla z práce, tak jsem telepaticky oslovila Senseie a řekla jsem mu: ,,Ty zmr*e, ještě jednou na mě zaútočíš, a zabiju tě – to dokážu i takto energeticky zraněná, pokud mi nevěříš, tak to zkus a uvidíš!” (A myslela jsem to vážně).

Reptiliáni jsou velmi inteligentní rasa pohybující se údajně v páté dimenzi. Neznají emoce ani soucit, jednají pouze logikou a z pozice toho, co je výhodné pro jejich druh. Jejich plán je zabrat tuto planetu pro sebe. I přesto však musí ctít Zákony vesmíru, mezi které patří i svobodná volba člověka. Pro tyto parazity platí, že nesmí vstoupit tam, kde je nikdo nepozval. Proto musí mít souhlas a žádají o něj také prostředníctvím manipulace díky hnutí AllatRa, kde doslova říkají, že je lidstvo má pozvat na svou planetu pod záminkou naší údajné ochrany.

Od té doby jsem měla klid a kolega už na mě neútočil, naopak se mi omluvil (a kolegu z práce zanedlouho vyhodili kvůli tomu, že tam ukradl nějaké peníze, já z té práce po čase sama odešla, protože to místo bylo velice destruktivní).

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: ALUŠKA.ORG – AllatRa: Nové reptiliánské hnutí odhaleno. Ovládání lidí pomocí manipulace. ,,Pozvěte nás jako své spasitele”, žádají Annunaki

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.