Reptiliánská rasa je postupem let stále odrzlejší. Je jich tu pořád víc a vůbec se nebojí ukázat nám svoji pravou identitu. Odporným plazím nestvůrám jsou už královský dvůr a Hollywood malé a tak expandovali i do duchovna. AllatRa je pojem, který jistě každý z vás buď zná, nebo o něm alespoň slyšel. Komu je pojem zcela cizí, pokusím se v krátkosti shrnout své setkání s tímto pojmem a rozmach sekty, než se dostaneme k jádru.

[wp_ad_camp_2]

V Česku se před pár lety jakoby odnikud objevila ruská autorka Anastasia Novych s knihou Sensei ze Šambaly I. a ve velice krátké době získala velikou popularitu a věhlas. Bylo mi divné, že se někdo takhle skoro přes noc stane slavný s nějakou knížkou a všude se o něm hovoří, to přece není samo sebou. Kniha měla takovou slávu, že mi dva lidé nezávisle na sobě její knihu darovali, asi si mysleli, že budu stejně nadšená. Senseie ze Šambaly jsem tedy začala číst tak trochu z pocitu povinnosti. Upřímně mě kniha vůbec nezajímala, ale šanci jsem jí dala. Donutila jsem se dočíst ji do první třetiny, pak už jsem prostě nemohla. Děj je příšerně nudný, pořád se tam nic nedělo a já viděla, že jenom zabíjím čas. Říkala jsem si, že když kniha není zajímavá ani po první třetině čtení, což bylo nějakých 140 přečtených stran, zbytek už to určitě nevytrhne. Dodneška nechápu, co se na tom komu líbilo. Sensei působil jako typický vymydlený sektář a ten duchovní bull*hit co valil, se prostě nedal. A to prvních sto stran čekáte, než se tam vůbec objeví.
O podezřelé symbolice obálky, kde vidíte vševidoucí oko v pyramidě a nahoře zrůdná egyptská božstva se zvířecími hlavami, ani nemluvě.


Kniha byla sepsána podle zápisků bývalé maturantky, která ve svém deníku zachycuje události z let 1990 – 1991. 

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: https://aluska.org/allatra-nove-reptilianske-hnuti-odhalilo-komu-slouzi-anastasia-novych-neexistuje-past-na-lidstvo-sklapla/

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.