Ruská televize REN TV si posvítila na hnutí AllatRa, které se navenek prezentuje jako duchovní skupina, objevují se však důkazy o tom, že jeví znaky sekty, její vůdci mají problémy se zákonem, šíří extremistické názory a očekávají apokalypsu. Navíc se hlavní protagonisté v propagačních videích a rozhovorech prezentují mrkáním druhými hadími víčky.

Aluška.org se tématu AllatRa průběžně věnuje a znepokojivé zprávy ze zahraničí překládá. Bohužel jako jediný alternativní web u nás. Je k nevíře, že jiné zdroje jakékoli potíže ohledně hnutí ignorují, hadí oči jim nevadí a vesele hnutí propagují dál. Přitom jsme už od 90. let varováni před reptiliány, kteří se v členech AllatRa okatě usadili. Záhadně to mnoha lidem najednou nevadí.

Reportáž REN TV je na vk.com i na youtube.com, problém ale je, že jsou pro naši zemi zablokované, ještě donedávna však spustit šly. Přímo na webu REN.TV je však reportáž přímo vložená a ta spustit jde. Následující článek je překlad reportáže z webu zmíněné televize.

REN TV zjistila, co chystá nebezpečná sekta lákající ruské ženy

Vše začalo informací, že naše pravoslavná Čeljabinská diecéze je znepokojena hnutím v regionu, které propaguje takzvané „učení AllatRa“ a zapojuje do něj děti. U silnicí v Čeljabinsku jsou vidět transparenty tohoto hnutí. Je aktivní i na internetu. Nezabývá se však pouze náboženskými tématy, je to mezinárodní sociální projekt, který údajně pomáhá lidem duchovně růst a řešit globální problémy. Například ekologické.

Pokud však přijdete na jejich webové stránky, rozpoznáte na nich známý vzor.

Kdyby pravoslavná církev nebila na poplach, celý příběh s AllatRou by zůstal bez povšimnutí. Během našeho pátrání se však ukázalo, že jeden z přívrženců AllatRa je skutečným kandidátem na prezidenta

USA. Jak se AllatRa podařilo tak rychle rozšířit své sítě po Rusku a dalších zemích? Podívejte se na speciální vyšetřování pro diváky REN TV. Vypráví Vitalij Chanin.

 

Pokračování článku: AllatRa: REN TV zjistila, co chystá nebezpečná sekta lákající ruské ženy

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.