…..bylo téma přednášek, které jsem dělal i s důkazy od roku 1993. Mnozí z posluchačů kteří se v minulosti zúčastnili a budou číst následující zprávu a nevěřili tomu, dnes tomu mohou věřit. Bylo to přece v novinách a ve zprávách. Když se zamyslí nad fakty, která byla lidem ukázána, musí mu hned být jasné na první pohled, že všechno byl podvod. Jak může vlát vlajka ve větru na planetě bez atmosféry????? Vymývání mozku běželo a běží pro ovčany planety Země na plné otáčky. Přesně jako videoklip od Fredyho Mercuryho SCHOW MUST GO ON. A mimo jiné je ve videoclipu  vynikající symbolika. Někdy až bude čas udělám. Dnes všichni žabáci kvakové a mnoho jiných, kteří tvrdili že amíci na měsíci byli se mohou chytnout za nos a ustřihnout si kravatu.

11:54

A ktomu přijde další rána pro USA. Nikdy nebyli na žádné jiné planetě než na Zemi. Všechny záběry z jiných planet jsou počítačové animace. Potřebovali od ovčanů vytáhnout bilióny dolarů za kosmické lety a výzkum. Za peníze stavěli ORWELOVSKÝ stát s mnoha stovkami koncentračních táborů?? No však víte. Zde je realita. Tak se konečně probuďte všichni študovaní inženýři a nejen ti…..

Silná rána pro USA: Přistání na Měsíci jsem natočil, byl to podvod, přiznal režisér Stanley Kubrick

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 45416

Nedávno bylo publikováno video, které se tváří, že je z roku 1999 a že na něm hovoří již zesnulý režisér Stanley Kubrick, o kterém se už dlouho mezi konspiračními teoretiky mluvilo jako o možném autorovi falešných záběrů z přistání Američanů na Měsíci. Některé zpravodajské servery tuto zprávu přijaly jako důkaz, že Američané na Měsíci skutečně nebyli, jinde poukazují na možný podvrh. Jak je to doopravdy?

Potvrzeno: americké přistání na Měsíci byl podvod

Stanley Kubrick: „Americká přistání na Měsíci byl podvod a já jsem byl ten, kdo to natočil.“

V rozhovoru slavný režisér na smrtelném loži podrobně a zasvěceně vyprávěl o tom, že všechny výsadky na Měsíc zfalšovala NASA a že on všechno natočil na Zemi. Tak za mnohaletým bezprecedentním měsíčním podvodem USA učinilo konečnou tečku přiznání světoznámého hollywoodského režiséra.

Rozhovor byl publikován 15 let po režisérově smrti. V březnu 1999, tři dny před Kubrickovou smrtí jej natočil režisér T. Murray. Předtím však byl přinucen podepsat dohodu o 88 stranách, v níž se zavázal k patnáctileté mlčenlivosti ode dne Kubrickovy smrti.

Předsmrtné Kubrickovo interview se stalo opravdovou senzací po celém světě. Abyste si udělali představu o jejím rozsahu, stačí se podívat na Google.

V roce 1971 Kubrick ujel z USA do Velké Británie a v Americe se už nikdy neukázal. Všechny jeho následující filmy pak byly natočeny v Anglii. Dlouhé roky režisér vedl život v ústraní, bál se o život. Podle ujištění anglických novin „Sun“ se režisér „bál, že bude zavražděn americkými tajnými službami, stejně jako ostatní účastníci televizního zajištění měsíční aféry USA“. Režisér náhle zemřel údajně na infarkt v dokončovací fázi natáčení filmu „Eyes Wide Shut“, v němž hlavní role hráli Tom Cruise a Nicole Kidman. A byla to právě Nicole Kidmen, kdo v roce 2002 v rozhov oru pro americké noviny The National Enquirer řekla, že Kubrick byl zavražděn. Režisér jí zavolal 2 hodiny před oficiálním časem svého úmrtí a žádal ji, aby nejezdila do Hertfordshire, kde, jak sám řekl, „nás všechny otráví tak rychle, že si nestihneme ani kýchnout“. Podle tvrzení britských novinářů členové Národní agentury pro bezpečnost USA se poprve pokusili Kubricka zabít už v roce 1979.

Násilný charakter Kubrickovy smrti 7. března 1999 v anglickém Harpenden (Hertfordshire) později potvrdila i jeho žena. V létě roku 2003 v rozhovoru pro francouzskou televizi a později 16. listopadu téhož roku v rámci pořadu „Temná strana Měsíce“ (TV kanál CBC Newsworld) vdova po režisérovi, německá herečka Christiane Kubrick (Christiane Susanne Harlan) učinila veřejné prohlášení, jehož podstatou bylo následující:

V době, kdy si SSSR již celkově osvojoval vesmír, prezident USA Richard Nixon, podle vdovy inspirovaný vědecko-fantastickým filmem jejího manžela – který později vešel do historie jako jedno z nejlepších děl Hollywoodu (Vesmírná odyssea, 1968) – vyzval režiséra spolu s ostatními hollywoodskými profesionály, aby „zachránili národní čest a důstojnost Spojených států“. Což mistři z „továrny na sny“ vedení Kubrickem také udělali. Rozhodnutí o falšování provedl osobně prezident USA.

Taková prohlášení od účastníků tohoto „projektu“ však zazněla už dříve.

Zejména raketový inženýr Bill Keyzing (Vill Kaysing), který pracoval v Rocketdyne, společnosti stavějící raketové motory pro program Apollo a který je autorem knihy „Nikdy jsme nelétali na Měsíc. Americký podvod za 30 miliard dolarů“ (We Never Went to the Moon: America’s Thirty Billion Dollar Swindle). Vyšla v roce 1974 a jejím spoluautorem byl Randy Reid. Ten rovněž potvrdil, že údajná reportáž z přímého přenosu přistání lunárního modulu NASA je falešná a byla natočena na Zemi. Pro natáčení byl použit vojenský polygon v Nevadské poušti. Na snímcích pořízených v různých časech ruskými průzkumnými satelity můžeme jasně vidět obrovské hangáry a skvrny kráterů napodobující měsíční povrch. Právě tam vznikly záběry ze všech „měsíčních expedic“ natočené hollywoodskými specialisty.

Odvážlivci byli dokonce i mezi samotnými astronauty. Tak například americký astronaut Brian O’Leary, když reagoval na přímou otázku, řekl, že „nemůže dát stoprocentní garanci, že Neil Armstrong a Edwin Aldrin vlastně chodil na Měsíci“. Nicméně, až teprve nyní, po bezprostředním doznání samotného Stanley Kubricka – celosvětově uznávaného hollywoodského režiséra – celá aféra dostala tu správně výživnou tečku.

Režisér Stanley Kubrick, stát Nevada, vojenský polygon, 1969

Zdroj: [1][2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.