…..bylo by načase zcela odstavit kompletní americký systém navigace také nad Evropou. Tím by jim bylo znemožněno chemtrailování Evropy, honosně nazýváno GEOINŽENÝRSTVÍ . Je sice pravda, že dopravní letadla by měla také velký, dnes asi neřešitelný, problém….

11:54

Problém je, že s mapou a buzolou se „VÁLEČNÍ ODBORNÍCI“ v dnešní době neumějí orientovat a navigace z vyslaných raket nejde odstranit.

[wp_ad_camp_1]

Pentagon strnul: tajná ruská zbraň „mrskla americké lodě“ na souš

Taisija Proninová 

Západ je šokován zprávou, že Rusko vyzkoušelo nejnovější kybernetickou zbraň nad americkými loděmi. Jak najednou oznámily britské a americké listy, v Černém moři se přihodila zvláštní událost: 22. června hned několik desítek amerických lodí zaznamenalo, že jejich systémy GPS oznamují chybné údaje o poloze lodí. 

Jedna z lodí amerického námořnictva se podle systému GPS ocitla 32 kilometrů od moře, ve městě Gelendžik, na souši. Stejné zvláštnosti zpozorovalo dalších 30 amerických lodí, které se nacházely nedaleko od ruských břehů. Velmi zajímavá je skutečnost, že v té době nedaleko, v zóně odpovědnosti zemí NATO, se objevila skupina lodí námořnictva Ruské federace. Vzápětí byla americkému vojenskému rezortu odeslána zpráva o záhadném chování elektronických systémů.

[wp_ad_camp_1]

Objevila se verze, že Rusko vyzkoušelo neznámou kybernetickou zbraň, která neumožňuje nepříteli sledovat kurz lodi, mást navigátory a poskytovat nesprávné informace o lodích, jež jsou nablízku.

Nyní musí být tedy piloti NATO velmi opatrní při letu, protože jejich GPS je mohou přivést k plnění bojových nebo výcvikových úkolů na docela jiné místo. Je také nutná pozornost při startech raket, protože při navádění se tyto systémy také používají.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

Zdroj (1)  (2) a (3)
[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.