Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA
  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

 • Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu
  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

 • Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku
  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

Související zprávy

Analytik Koller navrhuje, jak zničit „hlavy teroru“

Vést údery na Washington, Rijád a Ankaru. Munice by měla zůstat i na Brusel a sídlo Merkelové. Analytik Koller navrhuje, jak zničit „hlavy teroru“

06:54

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Prezident Miloš Zeman minulý týden ve svém projevu v OSN prohlásil, že by se v rámci boje proti terorismu nemělo útočit na „tělo teroru“ a obsazovat rozsáhlá nepřátelská území, ale na „hlavu teroru“ a konkrétní vedoucí představitele teroristických organizací. Analytik Martin Koller prezidentovu myšlenku rozvádí dále.

Vést údery na Washington, Rijád a Ankaru. Munice by měla zůstat i na Brusel a sídlo Merkelové. Analytik Koller navrhuje, jak zničit "hlavy teroru"
Foto: Archiv
Popisek: vojáci

 

Zajímavá taktická situace: Podle analýzy Washington post nepotřebuje Asad ani Rusko příměří v Sýrii, protože jsou schopnidomlátitválku hrubou silou. Přinejmenším tedy užitečné části Sýrie, kde žijí lidé, nikoli poušť, kterou okupuje Islámský stát. Je to správná úvaha?Syrská armáda by s ruskou pomocí v Iráku již dávno islámské teroristy porazila bez ohledu na to, jak se která z jejich band jmenuje. Proti islámským teroristům se jinak, než hrubou silou, válčit nedá. Civilizované válčení je jim vzdálené. Pouštní oblasti jsou doménou islámského státu, protože sousedí se Saúdskou Arábií, která jej podporuje. Odtamtud mohou vést válku do nekonečna, což je záměr jejich i globalistů z USA. Především je třeba dosáhnout toho, aby Saúdská Arábie přestala být základnou a sponzorem islámskému terorismu využívaného globalisty. Nedávno postihu tohoto státu za terorismus proti USA zabránilo veto demokratického prezidenta Obamy. Takže kdo podporuje islámský terorismus je jasné.[wp_ad_camp_1]

Vítězství syrské armády nad teroristy brání materiální, finanční, informační a odborná vojenská podpora islámským teroristům ze strany USA, Saúdské Arábie, Turecka a EU. Nechybí ani naše republika, která jim dodává zbraně buď jako bezplatnou pomoc přes americkou armádu, nebo přes Saúdskou Arábii, kam směřují hlavní vývozy našich zbraní, přestože se jedná o stát podporující islámský terorismus. OSN by logicky měla vyhlásit embargo na dovoz zbraní do Saúdské Arábie, ale nedělá nic.

Už tady bychom se měli zamyslet, koho jsme si zvolili do sněmovny a senátu a kdo nám proto vládne, jestliže protinárodní vláda beze studu podporuje islámský terorismus s následkem islámské invaze do Evropy. A podle oficiálně zveřejňovaných výzkumů a anket je mnozí budou volit bezmyšlenkovitě znovu. Za vývozy vojenského materiálu odpovídají ministerstva obrany (ANO), průmyslu a obchodu (ČSSD) a zahraničních věcí (ČSSD), zatímco za export nevojenských zbraní a munice ministerstva průmyslu a obchodu a zahraničních věcí.


Analytik Martin Koller (Foto: Hans Štembera)

Nezachoval se Asad se svými spojenci nečestně, když jako o závod bombarduje Aleppo? Přeci jen příměříMimochodem, jak se díváte na spojení Asada, Rusů, Íránu a Hisballahu? To asi nejsou hoši, se kterými by se dalo jít na pivo. Na druhé straně je západní koalice, nevyznívá ona sympatičtěji?

Ve válce s necivilizovanými islámskými teroristy čest nehledejme. Syrská armáda bombarduje základnu islámských teroristů v Allepu. Jsou tam teroristé a jejich rodiny, které je podporují, stejně jako například na takzvaných palestinských územích. Žádného reálného příměří jsem si nevšiml, protože existovalo jen na papíře. Jeho cílem byla americká snaha k posílení islámských teroristů. Příměří porušily USA, Kanada a Dánsko bombardovacím útokem na syrskou armádu, samozřejmě omylem a na podporu islámských teroristů. Takzvaný západ, vedený USA, který je údajně ve válce proti globálnímu terorismu (tedy islámskému, protože jiný v současnosti téměř neexistuje), by měl syrské armádě nadšeně tleskat a posílat jí munici, místo aby vraždil její vojáky.

Následná komedie pod falešnou vlajkou při útoku na humanitární konvoj OSN byla jen snahou amerických globalistů hodit problém na Rusko a vymazat z médií zločinné bombardování syrských vojáků na pomoc teroristům. Konvoj tvořila podle bystrého zraku jednoho z posluchačů Svobodného Vysílače Plzeň vozidla ze sedmdesátých let minulého století, což je dost i na tamní poměry. Pravděpodobně byly vybrány nejstarší šroty vhodné k plánovanému zničení. Jako pyrotechnik mohu uvést, že vozidla na fotografiích rozhodně nevypadala jako po napadení leteckými raketami. Ostatně Američany uváděný počet ruských raket by nezničil prakticky celý konvoj. Kromě toho je otázka, co konvoj vezoucí údajně potraviny a humanitární pomoc teroristům vlastně vezl. Mouka, mražené skopové, voda, datle či konzervy moc dobře nehoří. OSN v tomto případě opět zapracovala jako zaměstnanec amerických globalistů podporujících islámský terorismus.

Pokud si pamatuji, mohli civilisté, především ženy a děti z Aleppa bezpečně odejít. Jestliže záměrně zůstali, nepotřebují žádnou humanitární pomoc, protože jsou vědomou součástí bojující strany, počínaje islámem oblíbenými dětskými bojovníky. Jsou to rodiny islámských teroristů, proto zůstávají a vytvářejí dnes záměrně komedii humanitární katastrofy pro globalistickou propagandu v médiích proti Rusku. Můžeme se na ně těšit v Evropě.

Spojenectví mezi Sýrií a Ruskem je dlouhodobou záležitostí. Rusové nenechali svého spojence na holičkách v jeho obraně proti islámskému terorismu podporovanému z USA, Turecka a Saúdské Arábie. Zato USA a jeho NATO nehnulo prstem na ochranu Evropy před islámskou invazí.

Se Syřany a Rusy bych šel na pivo bez problémů. O íránském vedení, tedy ani Hizballáhu nemám dlouhodobě valné mínění, protože se vojensky vměšovali do Iráku v době mojí mise, kupodivu bez odpovídající reakce americké okupační správa CPA i armády. Nicméně pokud bych si musel(!) vybírat spojence v tamním regionu, tak raději Írán a jeho Hizballáh, než saúdský saláfistický a vahábistický islámský stát a další psychotické a pedofilní umírněné teroristy.

Západní koalice složená z globalistů USA, Saúdské Arábie, Turecka, islámského státu a jeho umírněné teroristické opozice a rovněž multikulturalistů z EU mi nepřipadá ani západní, ani sympatická.

Naši uprchlí uprchlíci se částečně vracejí do Iráku. Hovoříme o iráckých křesťanech. Dlouholetý blízkovýchodní zpravodaj Břetislav Tureček se o této komunitě vyjádřil jakožto o skupině dobře materiálně saturované, kterou rozhodně nenadchneme tím, že přidělíme 2 plus 1. Jak moc několik desítek iráckých křesťanů, kteří již z velké části uprchli do Německa, poškodilo vnímání uprchlíků v ČR?

Především to nejsou naši uprchlíci, ale partneři či oběti českých politických neziskovkářů, kteří jsou za svoje humanitární komedie skvěle placeni z našich daní. Kdyby tito křesťani byli vyděšení hladovějící uprchlíci ohrožovaní na životě, přijali by 2 plus 1 s nadšením. Evidentně to jsou stejní paraziti toužící po bezpracném životě z německých sociálních dávek, jako početnější muslimští „uprchlíci“. Pokud máme vůbec pomáhat nějakým uprchlíkům (?), tak rozhodně nikoli na našem území! A pokud po tom naši neziskovkáři bezmezně touží, ať si je ubytují ve svých domech, či bytech a živí je ze svých peněz, a samozřejmě s plnou odpovědností za veškeré škody a porušování zákona.

S panem Turečkem jsem se před lety setkal v Izraeli a už tehdy měl značný rozhled v blízkovýchodní bezpečností problematice. Křesťané patřili v Iráku Saddáma Huseina ke znalostní elitě, protože jejich školy byly lepší, než muslimské. V oblasti Basry měli i svoje kostely. Obvykle nesměli zastávat nejvyšší funkce, například ředitelů rafinerií, ale mohli být náměstky. Někdo musel umět používat mozek a pracovat. Díky tomu většina z nich patřila z majetkového hlediska k nadprůměru. Ostatně i Saddám Husein měl k věřícímu muslimovi, natož k islámskému teroristovi daleko, stejně jako většina jeho spolustraníků.

K příklonu Iráčanů k agresivním formám islámu došlo až po vítězství americké armády ve druhé protiirácké válce odůvodněné neexistujícími zbraněmi hromadného ničení. V době americké okupace prosazující demokracii a lidská práva byla značná část iráckých křesťanů vyhnána muslimy do Kurdistánu, nebo do zahraničí. Vydatně k tomu přispěla proislámská a prošíitská politika okupační správy CPA vedené arogantním americkým ideologickým diletantem Paulem Bremerem, který by měl být souzen jako válečný zločinec. Opakovaně jsme to hlásili nadřízeným, ale nikomu to nevadilo. Irák je typickým příkladem praktikování ideologie amerických globalistů, kteří se v současnosti bohužel zaměřili na Evropu.

Jaký je Váš pohled na odchod náměstka policejního prezidenta brig. gen. Laubeho od Policie? A jaké souvislosti to vyvolává směrem k provedené policejní reformě?

Boj o ovládnutí policie je ilustrativní ukázkou politické a bezpečnostní reality v naší zemi 26 let od vítězství pravdy a lásky. Je to boj o moc mezi dvěma skupinami sluhů globalistů, na nějž doplácíme všichni.

Na jedné straně globalistická firma ANO ovládající s americkou podporou finance, armádu a vojenské zpravodajství, disponující vlastními médii a americkými poradci a financující politické neziskovky. K vytvoření mocenského monopolu už stačí jen získat vnitro s policií. Na druhé straně rozvrácená ČSSD ovládaná globalistickými poradci, americkým občanem Dienstbierem a parazitujícími politickými neziskovkami ovládá do určité míry policii, civilní rozvědku a BIS. ČSSD, která není ani parodií na oligarchy, což jsou ostatně miliardářské rodinné klany, dlouhodobě pracuje na vlastní likvidaci. V jejím vedení chybí jakékoli osobnosti a druhořadé figurky pouze zdatně plní vlastní konta a podlézavě přitakávají protinárodním multikulturalistickým nápadům z Washingtonu, Bruselu a Berlína. ČSSD, kdysi dávno strana občanské většiny, představuje v současnosti pouze skupinu chamtivých druhořadých pěšáčků na globalistické šachovnici, zaměřených především na podlézání sluhům globalistů první kategorie v Bruselu. Naopak oligarcha vlastnící ANO a toužící vlastnit celou naši republiku jako svoji kolonii, či firmu je velkým hráčem a partnerem vůdců globalistů ve Washingtonu. Ovládnutí policie politiky ČSSD proto nepředstavuje extrémní riziko, pouze dočasný problém na úrovni české korupční demokracie. Naopak možnost vítězství majitele firmy ANO, jako reprezentanta amerických globalistických zájmů, především privatizace státu, rasového multikulturalismu, bezprávného postavení občana, koloniálních smluv TTIP a CETA, geneticky modifikovaných potravin a jaderné války proti Rusku lze v této ostudné policejní tahanici označit jako bezpečnostní katastrofu ohrožující celý národ.

V zásadě je jedno, kolik náměstků či policistů kam přijde, nebo odejde, bez ohledu na konkrétní jména. Boj o ovládnutí policie destabilizuje bezpečnostní situaci v zemi a škodí všem občanům. Policisté se místo systémového a odborného potírání zločinu musejí obávat toho, že budou vyhozeni z práce jen proto, že dvě skupiny globalistických sluhů se perou o moc při závodu v podlézání globalistům. Nejistota v policii snižuje kvalitu práce a samozřejmě nahrává korupci, protože vznikne tendence zajistit se do budoucna. Rozvrácená policie je ráj zločinců. Občané by si měli uvědomit, koho si v minulých volbách zvolili a koho stále mnozí z nich chtějí bezmyšlenkovitě volit proti svým vlastním zájmům.

Již několik dní mnozí hledají „Hlavu teroru“. V reakci na projev Miloše Zemana v OSN, kdy náš prezident vyzval k tomu, abychom neobsazovali rozsáhlá území (tedy dle něho neútočili na tělo teroru), ale zabíjeli konkrétní přední teroristy a ochromovali jejich infrastrukturu (tedy dle Zemana „nervová centra“ či „hlavu teroru“). Je něco takového vůbec vojensky možné? Co tím myslel?

Úvaha prezidenta Zemana je z obecně vojenského hlediska v zásadě správná. Zničit velení protivníka je výhodné v kterékoli válce, tedy žádná převratná myšlenka. Jenže příručky NATO, které papouškují poradci pana prezidenta, nefungují ve válce proti islámským teroristům.

Problém je v tom, že k zničení opravdových hlav takzvaného Islámského státu by musely být údery vedeny na Washington, Rijád a Ankaru. Bez nich by neexistoval žádný islámský stát ani takzvaná umírněná islámská teroristická opozice – pobočka islámského státu, natož islámská invaze do Evropy. A samozřejmě něco munice by mělo zůstat na Brusel a sídlo německé kancléřky, odkud se plní rozkazy amerických globalistů až do úplného multikulturního zničení Evropy. Pobíjet primitivní úchylné vrahouny v Iráku a Sýrii je sice přínosné, ale početné islámské rodiny jejich ztráty rychle a bez problémů nahradí, nejlépe z placené dovolené v Evropě.

Po zabití Ussámy bin Ládina jeho Al Kajdá nikam nezmizela, přestože již bylo zabito několik dalších vůdců islámských teroristů s nadšeným povykem amerických a evropských médií. Výsledný efekt je z vojenského hlediska nulový. Z toho vyplývají dva fakty. Především, každý je nahraditelný a místo velitele nastupuje jeho připravený zástupce, nebo náčelník štábu. Zadruhé, zabité „hlavy teroru“ nejsou opravdovými hlavami, ale pouze plní něčí rozkazy. V případě taktické porážky na současném bojišti se přesunou do jiných zemí. Část pěšáků padne, část uteče a vůdcové zůstanou.

Donald Trump přednesl ideu, nad kterou si všichni ťukali na hlavu. Že prý USA měly po druhé válce v zálivu obsadit ropná pole u Basry. Aby se k nim nikdo nedostal, například Islámský stát. Všeobecně to bylo odsouzeno jako blbost. Vy jste v Basře působil, jaký je Váš pohled.

Pan Trump je mi sympatičtější, než jeho evidentně psychotická globalistická protikandidátka. Nicméně nevybočuje z řady amerických kandidátů na prezidenta a prezidentů zahájené Ronaldem Reaganem, kteří nepřekypovali přílišným rozhledem, jemně řečeno. Intelekt se nedá koupit ani za peníze. V roce 2003 jsem osobně viděl, že americká armáda rafinerie v Basře obsadila a byla připravena je bránit spolu s milicí jejich zaměstnanců proti komukoli. Mimochodem, bombardování je zcela minulo, stejně jako přístupové komunikace k nim.

Současná katastrofální situace v Iráku a okolí je výsledkem doslova blbé, ne-li zločinné americké globalistické zahraniční politiky zaměřené výhradně na zničení Ruska a všech států, které s ním mají normální vztahy. Při tom američtí globalisté neberou ohled na nikoho a je jim lhostejné, kolik mrtvých zmrzačených a vyhnaných z domovů na celém světě to bude stát.

Američané především neměli cestou okupační správy CPA podpořit v Iráku vznik státu agresivních šíitských muslimů, kteří začali s etnickými čistkami proti sunnitům a občanskou válkou, což napomohlo vzniku Islámského státu jako vojenské moci. Na nebezpečí tohoto vývoje jsem upozorňoval nejen já, ale rovněž velení našeho kontingentu v Basře, samozřejmě bez výsledku.

Nicméně bych Trumpa pro neznalost situace v Basře před 13 lety zase příliš neodsuzoval. Stačí si vzpomenout, že panstvo v Bruselu, stejně jako náš premiér (ČSSD) a ministr obrany (ANO) řečnili o evropské armádě a ani nevěděli, že existuje Eurocorps, včetně brigády s velitelstvím v Trenčíně, do níž patří i naši vojáci. A tyto odborníky jsme si zvolili a mnozí se je chystají volit znovu.

Jaký je Váš názor na zasedání RB OSN, kde bylo Rusko obviněno z válečných zločinů v Allepu?

Opět se potvrdilo, že OSN se změnila na organizaci asijských a afrických diplomatů a jejich rodin, kteří si blahobytně žijí v New Yorku za americké peníze. Proto se z nich stali ochotní sluhové amerických globalistů. Není mi jasné, jak si tamní diplomaté představují vedení války.

Ale jen bych připomněl americké obléhání města Falúdža v Iráku. Bombami, dělostřeleckou palbou a raketami bylo v podstatě srovnáno se zemí. Mrtvých civilistů byly tisíce. OSN to bylo jedno. Americká okupace a následná občanská válka vyvolaná USA v Iráku stála tuto zemi podle iráckých zdrojů více než milion mrtvých. Kolem 90% Iráčanů považuje USA za nepřítele. OSN to nevzrušuje. Kolik civilistů již bylo pobito v Jemenu interventy ze Saúdské Arábie vyzbrojenými americkými zbraněmi, ví jen Alláh. OSN to nevadí. Kolik Kurdů bylo povražděno tureckou armádou vyzbrojenou americkými zbraněmi, přestože se USA v roce 1921 zaručily za vznik svobodného kurdského státu? OSN to nepálí. USA podpořily islámský terorismus a občanské války v Libyi a Sýrii s desítkami tisíc mrtvých a miliony uprchlíků. Počet mrtvých v Sýrii již dávno překročil 100 000. Co dělá OSN? Snaží se zabránit americkým a saúdským agresím a podpoře islámského terorismu? Ani omylem.

A najednou posloucháme v OSN z úst tamní americké velvyslankyně povyk nad barbarským vedením války Ruskem v Sýrii. Úřadující šéf OSN okamžitě papouškuje totéž. Důvodem není ruské barbarství, které má daleko k americkému. Stačí se podívat na americké vrahy, lupiče a násilníky v ukrajinských dobrovolnických praporech, kteří nechávají panstvo u koryt v OSN klidnými.

Důvodem povyku v OSN je pravděpodobně přesný zásah a zničení koordinačního centra amerických, tureckých a saúdských zpravodajských služeb v Aleppu, odkud byly řízeny bojové akce teroristů. Proto nářek nad nehumánními těžkými bombami. Po dopadu ruské rakety tam údajně zůstali všichni. Podpora islámskému terorismu v žoldu globalistů se jim nevyplatila. Američané to samozřejmě nemohou přiznat, takže aspoň režírují nenávistný povyk v OSN pro globalistická média. Už vidím globalistické bezpečnostní analytiky v propagandistické ČT 24.

Jak jsem již uvedl v odpovědi na druhou otázku, mohli civilisté z Aleppa odejít. OSN se tehdy moc nesnažila, možná proto, aby se následně mohla hrát plánovaná komedie o humanitární katastrofě pro globalistická média. Islámští teroristé ji už mají nacvičenou z doby války v Kosovu. Tam ji Američané zorganizovali a využili jako záminku k bombardování Jugoslávie, etnické čistce proti Srbům, islamizaci Kosova a následně k výstavbě dvou svých základen v tomto státě teroristů, narkomafiánů a obchodníků s lidskými orgány parazitujícím na pomoci z EU.

V OSN se povykuje o 85 mrtvých a 300 raněných v Aleppu. Když bylo naráz zabito 62 syrských vojáků a více než 100 raněno, v OSN se nepovykovalo, nanejvýš se nadávalo Rusům, že o tom vůbec mluví. Kdyby se takové informace neobjevovaly na internetu, tak by je globalisté zamlčeli i ve svých médiích.

Lkaní nad tím, že ve válce jsou mrtví a ranění, kterým je třeba amputovat končetiny, je opravdu americky pokrytecké. Ve druhé světové válce zahynulo téměř padesát milionů lidí, polovina z toho v Sovětském svazu. Války bez mrtvých, raněných a invalidů prostě nejsou. Kdo vyvolává války, musí počítat s mrtvými, nebo je ignorovat. Kdyby nebylo americké, saúdské a turecké podpory islámskému terorismu, neexistovala by válka v Sýrii, ani boj o Aleppo.

OSN by se měla zabývat americkou podporou terorismu a jejich agresemi po celém světě. Pokud se neodstraní příčiny válek, nemá smysl naříkat nad jejich oběťmi a vyvolávat v globalistických médiích psychózu k podpoře americké války proti Rusku. Jestliže se OSN nebude zasazovat o mír a spravedlnost ve světě, nemá její existence žádný smysl.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře