;
Mimořádnou fotografii pořídila jedna obyvatelka Londýna. Osmatřicetiletá Mirjeta Binokeová vyfotila éterický objekt na noční obloze a nevěřila svým očím!
Žena byla na své zahradě s přáteli, a když se podívala na noční oblohu, uviděla Měsíc obklopený čtyřmi hvězdičkami. Líbilo se jí to, a tak si došla do domu pro svůj mobil s fotoaparátem.
Udělala snímek a při jeho kontrole uviděla něco neuvěřitelného. I její přátelé byli ohromení. Na snímku byla postava anděla.
,,Moje první myšlenka byla, že by to mohlo být zvíře jako holub, ale všichni říkali, že to vypadá jako anděl,“ řekla Mirjeta.
Její příběh je pozoruhodnější o to, že dva dny předtím než fotka vznikla, navštívil Mirjetin syn večer ložnici svých rodičů, a z okna viděl podivné světlo – jakýsi bílý blesk. ,,Nejdřív jsme mu nevěřili, ale tenhle snímek nás o tom rozhodně donutil popřemýšlet,“ dodala Mirjeta.
Snímek vznikl v roce 2014.
Při přípravě tohoto článku jsem našla ještě jednu podobnou a zajímavou fotografii, ale bohužel se mi k ní nepodařilo sehnat žádné další podrobnosti. Každopádně je tak krásná, že určitě též stojí za pozornost:
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.