…..na přednáškách  před 10 lety jsem hovořil o velkém nebezpečí, které na nás číhá na planetě Zemi. A sice o nejgeniálnější, nechytřejší rase ve vesmíru, o ANIMUSÁCÍCH, chcete-li jinak, ANDROIDECH.  Je ale také nejnebezpečnější a nejdravější rasou. Jsou to roboti z planety M51 stvoření 6 padlých andělů. Všechno jsem dopodrobna vysvětlil s veškerými důkazy a obrázky ANIMUSÁKA, který byl vypálen do ostrova speciální technologií lidí z povrchu planety, aby nás varovali…..

05:55

[wp_ad_camp_1]

Na blogu suenee.cz bylo zveřejněno následujících pár vět o této rase, kterou potvrzuje také David Icke.

Dále je zde rasa Animus – Android, umělé inteligence. Jsou mezi námi, jen je nemůžeme rozeznat od lidí, protože máme změněné vnímání reality. Poukazuje na to film: Jsou mezi námi. (Dá se najít na internetových uložištích). Ti z nás pomocí technologií, jako jsou PC, internet, všechny elektronické přístroje se slovem v názvu smart a android chtějí postupně vytvořit rasu biorobotů k obrazu svému a použít nás k invazi do jiných světů. To se už postupně děje pomocí vytvoření nového světového řádu a postupným očipováním lidí. Tím definitivně ztratíme svobodnou vůli.

Dnes se k této rase řadí i zařízení v CERNU, které je právě touto rasou stvořeno, zkonstruováno a hlavně používáno. Nemá žádný jiny úkol. Jeho hlavní cíl snažení, a to sice během zlomku vteřiny, nám všem bytostem žijícím na planetě Zemi, ukrást duše. Potřebují všechny naše duše. Samozřejmě že pro sebe. A to byla právě sázka ze stvořitelem, že padlí andělé stvoří lepší druh bytostí, než konstruktivní síla vesmíru…..

Veškeré povídání, veškeré důkazy a filmy najdete na následujících stránkách postupně po sobě jdoucí. Prosím pro nováčky, čtěte od začátku, protože začít číst od středu či konce, nemá smysl, nepochopíte…..

[wp_ad_camp_1]

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 1.

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 2.

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 3.

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 4.

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 5.

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.