;

…..na přednáškách  před 10 lety jsem hovořil o velkém nebezpečí, které na nás číhá na planetě Zemi. A sice o nejgeniálnější, nechytřejší rase ve vesmíru, o ANIMUSÁCÍCH, chcete-li jinak, ANDROIDECH.  Je ale také nejnebezpečnější a nejdravější rasou. Jsou to roboti z planety M51 stvoření 6 padlých andělů. Všechno jsem dopodrobna vysvětlil s veškerými důkazy a obrázky ANIMUSÁKA, který byl vypálen do ostrova speciální technologií lidí z povrchu planety, aby nás varovali…..

05:55

Na blogu suenee.cz bylo zveřejněno následujících pár vět o této rase, kterou potvrzuje také David Icke.

Dále je zde rasa Animus – Android, umělé inteligence. Jsou mezi námi, jen je nemůžeme rozeznat od lidí, protože máme změněné vnímání reality. Poukazuje na to film: Jsou mezi námi. (Dá se najít na internetových uložištích). Ti z nás pomocí technologií, jako jsou PC, internet, všechny elektronické přístroje se slovem v názvu smart a android chtějí postupně vytvořit rasu biorobotů k obrazu svému a použít nás k invazi do jiných světů. To se už postupně děje pomocí vytvoření nového světového řádu a postupným očipováním lidí. Tím definitivně ztratíme svobodnou vůli.

Dnes se k této rase řadí i zařízení v CERNU, které je právě touto rasou stvořeno, zkonstruováno a hlavně používáno. Nemá žádný jiny úkol. Jeho hlavní cíl snažení, a to sice během zlomku vteřiny, nám všem bytostem žijícím na planetě Zemi, ukrást duše. Potřebují všechny naše duše. Samozřejmě že pro sebe. A to byla právě sázka ze stvořitelem, že padlí andělé stvoří lepší druh bytostí, než konstruktivní síla vesmíru…..

Veškeré povídání, veškeré důkazy a filmy najdete na následujících stránkách postupně po sobě jdoucí. Prosím pro nováčky, čtěte od začátku, protože začít číst od středu či konce, nemá smysl, nepochopíte…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 1.

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 2.

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 3.

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 4.

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 5.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.