…..mnohokráte jsme psali o různých proroctvích. Všechna se zhodují v jednom bodě. Připomínají možnost konce lidstva, tak jak ho dnes známe. Avšak proroctví Baby Vangy, jak si sama říkala vyšlo doposud všude. Možná proto, že žila v naší době a viděla blízkou budoucnost lidstva. Nemusí být atomová, stačí bakteriologická či vulkanického původu….

05:55

Apokalypsa je tu? Vzácný úkaz na nebi provází HROZIVÉ PROROCTVÍ!

Krvavý Měsíc

Zdroj: isifa.com
[wp_ad_camp_1]

V noci na středu se ocitly v jedné rovině Mars, Země a Slunce. Následovat bude tetráda čtyř krvavých měsíců, což podle dávné předpovědi znamená začátek konce světa.

K opozici Země, Marsu a Slunce dochází každých 778 dní a letos připadá na 8. dubna. Znamená to, že bude rudá planeta dobře viditelná. Na tomto vzácném úkazu ale bude zvláštní hlavně to, že ho budou následovat čtyři krvavé měsíce, tedy čtyři úplná zatmění Měsíce za sebou a po každém šest úplňků.

Tato etapa začne za týden a bude trvat do 28. září 2015, potvrdila NASA. K tomuto astronomickému jevu došlo za posledních 500 let jen třikrát a vždy to skončilo nějakou významnou událostí.

První tetráda přišla v roce 1493, kdy byli ze Španělska vyhnáni všichni Židé, asi čtvrt milionu lidí, a otřáslo to celou Evropou. Podruhé přišla v roce 1949, kdy byl vytvořen stát Izrael, a potřetí v roce 1967, kdy došlo k šestidenní arabsko-izraelské válce.

Baba Vanga
DĚSIVÉ PROROCTVÍ: Baba Vanga předpověděla Krym, začne tak podle ní 3. světová!

Zajímavé je, že všechny nadcházející krvavé měsíce připadají na židovské svátky, dva na Pesach, dva na Sukot. Přijdou 15. dubna 2014, 8. října 2014, 4 dubna 2015 a 28. září 2015. „Slunce se ponoří do tmy a měsíc bude krvavý, než přijde velký a strašlivý den,“ varuje bible (Joel, 2:31). Těžko tedy říci, co se semele tentokrát.

Celý článek je převzat z následujících stránek.

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.