Archonti se živí nízkovibrační emoční energií, proto potřebují lidi udržovat v nízkovibračním stavu pomocí vyvolávání strachu, hněvu, násilí, nenávisti, viny a studu ve společnosti. “Realita” je vibrace. Pokud by lidstvo zvýšilo své vibrace (cestou porozumění, lásky a poznání), tyto bytosti by se nemohly živit naší energií. Živí se strachem.

Satanistické rodiny jsou součástí tajných společností, které spoza opony řídí svět. Jejich údajně nejznámější tajnou společností jsou tzv. Ilumináti, kteří mají zastřešovat ostatní tajné společnosti – tedy alespoň navenek.

Tajné společnosti rovněž měly kdysi jiné názvy.
Kdysi nám vládli prostřednictvím panovníků, později pomocí náboženství a dnes hlavně pomocí masmédií, zábavního průmyslu a propagace materialismu. Elitní rodiny mají styk s dětmi, unášejí je a obětují je při satanských rituálech.

Jsou incestní, rozmnožují se mezi sebou kvůli zachování určitých vzorců chování a „čistoty krve.”

Využívají k prosazování své agendy lidi, kteří jsou na očích veřejnosti a kteří jsou tak výborně zaplacení a zmanipulovaní, že následky jejich činů jsou jim naprosto ukradené. Za peníze nemoudrý člověk udělá cokoli, i když peníze ve skutečnosti jsou jen prostředkem, jak zničit lidskou svobodu. Nastrčení idioti ale ani neznají celou pravdu, pouze tu její část, kterou potřebují vědět pro jejich roli v agendě.
V tomto hraje roli i MK Ultra programování mysli. Všechny (nebo téměř všechny) vlády jsou pod kontrolou tajných společností.

Slovenská politika je nepochybně řízena zednáři v pozadí a různými finančními skupinami.

Elita a archonti bojují o moc i mezi sebou, ale v případě dosažení Nového světového řádu jsou schopni se spojit a pomáhat si.

 

Pokračování článku: Archonti 3.díl: Skuteční vládci planety Země

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.