Každý člověk už určitě zažil situaci, kdy ho postihl nějaký nepříjemný (tělesný nebo duševní) stav bez jasné příčiny. Například po nepříjemném rozhovoru začnou bolesti břicha, migrény nebo se bolestivě stahuje v krku. Psychosomatická onemocnění, prudké výbuchy agrese, záchvaty stesku, smutku a deprese, to vše mohou být projevy vypovídající o přítomnosti astrálních (nebo energetických) larev.

[wp_ad_camp_2]

Emoce nebo bolesti, které nás zasáhnou a přitom nemají konkrétní příčinu, by měly fungovat jako jasné varování, že něco není v pořádku. Jestliže se cítíme zle a tento stav přitom není způsobován konkrétními životními událostmi, měli bychom příčinu hledat v energiích, které nás obklopují. Příčinou náhlého duševního ataku mohou být energetické larvy. Jsou to primitivní bytosti pohybující se v nehmotném světě, které se zachytávají na lidské auře a vysávají člověku energii. Senzibilové je většinou vidí jako brouky, pijavice, černé mraky, hady, medúzy, černé díry a podobné – na pohled nepříjemné – útvary.

Energetické larvy jsou vlastně všude, ale záleží na konkrétním člověku, jestli se na něm larva zachytí a jestli se i nadále udrží. Pokud jste destruktivně naladění a odmítáte kolem sebe vidět cokoliv dobrého, larvy si vás díky tomu najdou. Destruktivní myšlení a duševní smutek jsou jejich potrava, která je spolehlivě přivábí.

V mytologii starověkého Říma byly larvy pokládány za duše zemřelých zlých lidí, které přebývaly v astrálním světě a škodily světu živých. Jestliže se člověk zlobí, závidí nebo se bojí, štve tím své larvy proti objektu vlastních destruktivních emocí. A pokud ten, komu ostatní lidé závidí, je také duševně slabý a nevidí na světě nic krásného, larvy se vrhnou i na něj.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: Astrální larvy: Co jsou zač a jak se jich zbavit?

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.