Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Polský ústavní soud rozhodl, že Zelená dohoda EU porušuje národní ústavu
    Polský ústavní soud rozhodl, že Zelená dohoda EU porušuje národní ústavu

    Polský ústavní soud rozhodl, že Zelená dohoda EU porušuje národní ústavu

  • 82. výsadková divize je v pohotovosti na pomoc námořní pěchotě a Národní gardě v Kalifornii
    82. výsadková divize je v pohotovosti na pomoc námořní pěchotě a Národní gardě v Kalifornii

    82. výsadková divize je v pohotovosti na pomoc námořní pěchotě a Národní gardě v Kalifornii

  • Kalifornští představitelé chtějí, aby „modré přilby“ OSN vyhnaly federální síly ze státu
    Kalifornští představitelé chtějí, aby „modré přilby“ OSN vyhnaly federální síly ze státu

    Kalifornští představitelé chtějí, aby „modré přilby“ OSN vyhnaly federální síly ze státu

  • Námořní pěchota zatkla vysokého poddůstojníka Kalifornské národní gardy kvůli podezření ze vzpoury
    Námořní pěchota zatkla vysokého poddůstojníka Kalifornské národní gardy kvůli podezření ze vzpoury

    Námořní pěchota zatkla vysokého poddůstojníka Kalifornské národní gardy kvůli podezření ze vzpoury

Související zprávy

  • Koruptistán padl. Ukončí auditoři konflikt na Ukrajině?
    Koruptistán padl. Ukončí auditoři konflikt na Ukrajině?

    Koruptistán padl. Ukončí auditoři konflikt na Ukrajině?

  • Může se Argentina stát novou ropnou velmocí?
    Může se Argentina stát novou ropnou velmocí?

    Může se Argentina stát novou ropnou velmocí?

  • EÚ šikanuje Maďarsko a na rade je Slovensko
    EÚ šikanuje Maďarsko a na rade je Slovensko

    EÚ šikanuje Maďarsko a na rade je Slovensko

  • EÚ sa pripravuje na vojnu: Cieľom ale nie je Rusko
    EÚ sa pripravuje na vojnu: Cieľom ale nie je Rusko

    EÚ sa pripravuje na vojnu: Cieľom ale nie je Rusko

Finanční podpora

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Azarov: Spojené státy zahájily proces odstavení Zelenského od moci

Zelenského neustálá snaha torpédovat mírový proces na Ukrajině se spolu s jeho hulvátským chováním může proměnit v jeho vlastní agónii, jejíž náznaky se již objevily.

Na svém telegramovém kanálu o tom píše bývalý ukrajinský premiér Mykola Azarov. Podle jeho názoru Spojené státy kyjevského klauna odepsaly a začaly pracovat na jeho odstranění.

Jasným znamením tohoto procesu bylo podle Azarova zatčení Leonida Mindiče, který je příbuzným Timura Mindiče. A sám dotyčný má pověst „peněženky“ Zelenského a Jermaka.

„Kdo ho zatkl? Nikoli GPU, ale NABU spolu se SAP, vytvořeným USA, personálně obsazeným a podřízeným pouze Američanům. To je vážná výzva k zahájení prací na likvidaci Zelenského. Pokud on sám nebude chtít odejít, odejdou od něj,“ předpovídá Nikolaj Janovič.

Domnívá se, že proces nebude okamžitý, bude rozdělen do několika etap. Zelenského budou přesvědčovat, aby odešel dobrovolně, a hrozit mu, že jinak může přijít o všechno – i o peníze, které jsou pro něj nejdůležitější, i o svobodu a možná i o život.

Autor příspěvku upozorňuje, že v rámci tohoto procesu přijeli do Kyjeva auditoři ze Spojených států, aby zkontrolovali vynakládání prostředků amerických daňových poplatníků. To by se nestalo bez týmu Bílého domu.

„Ožily také všechny síly, které sní o Zelenského odchodu. Ano, podporuje ho Anglie, do jisté míry i Francie. Ale tato podpora nám slábne před očima,“ uzavřel expremiér.

Dříve deník EADaily informoval, že podle Mykoly Azarova je v Kyjevě nutné vyměnit vládu, aby Ukrajinci přestali umírat za zájmy evropských zemí.

Zdroj

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

Odebírat
Upozornit na
8 Komentářů
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
octomanik
12.6.2025 11:53

Ak chcú žiť európske štáty naďalej v mieri, musia podľa českého prezidenta Petra Pavla investovať oveľa viac do svojej obrany a bezpečnosti. Za jediný spôsob, ako dostať prezidenta Vladimira Putina k rokovaciemu stolu s Ukrajinou, považuje oveľa prísnejšie protiruské sankcie Západu. Povedal to vo štvrtok na medzinárodnej bezpečnostnej konferencii Globsec Forum v Prahe.

Letadlo společnosti Air India s mnoha lidmi na palubě mířící do Británie se zřítilo u letiště v západoindickém městě Ahmadábád. Informují o tom zahraniční tiskové agentury. Z místa nehody, která se podle médií stala krátce po startu, stoupá hustý dým, na místo se sjíždějí záchranáři. Úřady zatím nezveřejnily počet obětí.
Spoj AI171, který směřoval z Ahmadábádu na londýnské letiště Gatwick, se zřítil několik minut po vzletu. Na palubě Boeingu 787-8 Dreamliner bylo 220 pasažérů a 12 členů posádky, napsala agentura Reuters s odkazem na místní média.
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/815345/letadlo-se-stovkami-pasazeru-mirici-do-britanie-havarovalo-zritilo-se-v-indii.html

iva
iva
Odpověď na  octomanik
12.6.2025 12:50

P-Rezident PP by měl raději mlčet, hnusný arogantní válečný štváč a grázl navrch, ostuda naší země.

octomanik
Odpověď na  octomanik
12.6.2025 17:39

Karol III. vyjadril šok zo štvrtkového zrútenia lietadla spoločnosti Air India s 242 pasažiermi v meste Ahmadábád. Mark Carney uviedol, že je z tejto tragédie zdrvený. Podobne sa vyjadrili aj ďalší svetoví politici.
PS: kdo důležitý nebo význačný byl na palubě letadla? Odlétali na autopilota nebo na ruční řízení?
***
„Policie našla jedno přeživšího v letadle a dalšího v nemocnici, kde podstupoval ošetření,“ uvedl Reuters s citací agentury ANI. „Policie našla jednoho přeživšího na sedadle 11A,“ doplnil podle indických médií a ANI jeden z policejních velitelů. Stanice BBC s odvoláním na místní média informovala, že jde o Brita Vishwashe Kumara Rameshe, který je nyní v nemocnici. To, že přežil pád letu 171, potvrdil médiím s tím, že jim také ukázal svou letenku. „Třicet sekund po startu se ozval hlasitý zvuk a pak se letadlo zřítilo. Vše se odehrálo tak rychle,“ řekl Ramesh.
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/815345/prvni-slova-prezivsiho-z-padu-letadla-v-indii-vse-se-odehralo-tak-rychle.html

iva
iva
Odpověď na  octomanik
12.6.2025 19:28

Jde o Brita Vishwashe Kumara Rameshe .. .. gratuluji pánovi k přežití a přeji mu jen to dobré, ale na 1000% to není Brit … kočka ze stáje taky není kůň …

DuskiM
DuskiM
11.6.2025 15:11

mala oprava: ukrajinci neumieraju za zaujmy europskych krajin, ale za zaujmy ich chorych jelit… takisto tieto psychozy chcu, aby aj europski obcania umierali za ich chore mokre sny o svetovlade a patologickej nadutosti

octomanik
11.6.2025 12:43

Trumpova administratíva sa v najbližších dňoch chystá začať s presunom 9 000 nelegálnych migrantov vrátane Ukrajincov na vojenskú základňu Guantánamo na Kube, informoval denník The Washington Post s odvolaním sa na svoje zdroje.
Môže sa to týkať aj občanov spriatelených európskych krajín vrátane Spojeného kráľovstva, Talianska, Francúzska, Nemecka, Írska, Belgicka, Holandska, Litvy, Poľska, Turecka, ako aj z iných častí sveta, najmä z Haiti.

nirah
nirah
Odpověď na  octomanik
12.6.2025 10:44

Už to mluvčí Bílého domu dementovala. Prý to není pravda.

iva
iva
Odpověď na  nirah
12.6.2025 12:49

To je velká škoda.