Je to ještě Merkelová? Nevyměnili ji už za klon nebo biorobota ….. ? 

Vzhledem k situaci před libyjským pobřežím a současným úspěchům v boji proti pašerácké mafii ve Středomoří, kancléřka Angela Merkelová chce nyní uprchlický tábor s libyjskou vládou podle vzoru dohody s Tureckem. To znamená, že žadatelé o azyl se již nebudou muset dostat do nafukovacích člunů, místo toho se mohou snadno dostat do letadla do Německa – skandál, který nikdo nehlásil.

V těchto dnech již bylo nadějné, že aktivity obchodníků a azylové mafie u libyjského pobřeží, která zjevně chce přepravit celou Afriku do Evropy, bude položena. Nevládní organizace, jako jsou Lékaři bez hranic, Sea Watch a další, již byli bržděni, jejich činnost byla blokována. Libyjská pobřežní hlídka také zahájila své vlastní kroky proti porušení své svrchovanosti ve svých teritoriálních vodách.

[wp_ad_camp_1]

Místo toho, aby uvítali tento pokrok, kancléřka Merkelová nyní chce – podobně jako v době uzavření balkánské trasy – napadnout boj proti nelegální migraci a zajistit „přesídlení zvláště zranitelných lidí.“ Informace: „přesídlení“ znamená „přesídlení“, což by ve skutečnosti znamenalo všechno. V té době to udělala s dohodou s Tureckem, která dovoluje Erdoganovi, aby uprchlíky poslal do letadla do Německa, pokud vytvoří kontingenty na turecké hranici (zaplacené německými daňovými poplatníky!).

Nyní Merkelová chce uzavřít podobnou dohodu s libyjskou vládou, která se „rozvíjí stejně jako Libye“, jak se vyvíjela s ohledem na Turecko? Takzvaná sjednocená vláda je v současné době u moci, ale země je stále rozdělena a islámské síly a ty, kteří svrhli Muammara al-Kaddáfího, a tak vznikl chaos v zemi. Například armáda Khalifa Haftar, která se osobně podílela na svržení panovníka a dnes je velitelem armády.

Co říká Merkelová o svých plánech? Cituji: „S vytvořením libyjské pobřežní stráže a zastavením nelegální migrace se rozšiřuje naše zodpovědnost i za to, že lidé, kteří jsou vráceni, mají důstojný osud, že jsou vyšetřováni v jednotlivých případech.“ Pobřežní hlídka je vyškolena, aby zabránila nelegální migraci. Zároveň má povinnost přijímat migranty jiným způsobem. Předseda CDU zřejmě nezaznamenává, že tato argumentace má logiku sama o sobě, nebo dokonce je protichůdná. Tyto fráze mají smysl pouze v případě, že se domníváme, že potenciálně každý Afričan má právo na „individuální vyšetření“. Pokud si to opravdu myslíte, pak její další čtyři roky v úřadu zpečetí osud Německa a evropského kontinentu.

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_1]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.