…..tak si říkám, jestli má smysl ještě vůbec něco pro tuhle společnost dělat, chodit do práce a daněmi platit vlastní likvidaci za velkého potlesku globalistů. Posuďte sami, jestli vůbec najdete dnes ještě smysl jakéhokoliv bytí v téhle zločinné společnosti….

14:54

Kde zavedli síť 5G je možné vyhledat na internetu zde: www.5gvevzduchu.cz/

V případě že ano, a máte skutečně zájem o své zdraví, začněte bombardovat dopisy, e-maily a telefony úřady ve vaší obci či městě, nechť Vám podají písemné vysvětlení. Kdo povolil instalaci zařízení smrtonosných paprsků? Jaký úřad a jmenovitě kdo je za celou situaci zodpovědný? Požádat o dokumenty, které povolují jejich instalaci a hlavně o studie, které prokazují jejich bezpečnost. V opačném případě budeme za živa ugrilováni….

Babišova vláda tají šokující vědeckou studii! Sítě 5G způsobí rakovinu!

Věra Šantínová https://www.youtube.com/channel/UCAmZFM-aAUi15MYvzIfy3CQ mi v díle 84 položila nečekaný dotaz na zdravotní rizika v ČR překotně budovaných (Huawei) sítí 5G. Dotaz mě zaujal a začal jsem tedy věc zkoumat. A výsledek mě zděsil!

[wp_ad_camp_2]

1. Vládu vůbec nezajímají zdravotní a enviromentální rizika vybudování sítí 5G! Tedy absurdně, pokud chcete v ČR postavit malou továrnu nebo novou cestu musíte podle zákona nechat provést studii EIA , o tom jaké dopady bude mít Vaše stavba na životní prostředí! Ovšem pokud chcete postavit 100 000 vysílacích věží, které do krajiny budou vysílat obrovská kvanta vlnění RFR, nemusíte posuzovat nic! A přitom absurdně podle vědecké studie provedené v okolí německého Krefeldu zmizelo 75% létavého hmyzu , a to zřejmě i v důsledku zvýšené interference vysílání sítí GSM s tělem hmyzu. (Tedy pro laiky, létavý hmyz_je_vysoce_nachylny.pdf k pohlcování vlnění sítí GSM starší generace, a u nových sítí 5G bude situace ještě horší!) 9.srpna 2019 odvolací soud pro Washington DC rozhodl ve sporu americké federální komise pro telekomunikace (FCC) proti skupině aktivistů, že FCC nesmí napříště udělovat povolení pro zavádění sítí 5G bez provádění studií EIA Tedy otázka zní, k čemu v ČR máme ministra životního prostředí Richarda Brabce, k čemu máme ochránce životního prostředí a k čemu máme Zelené!

[wp_ad_camp_2]

2. Vládu ČR vůbec nezajímají výsledky lékařských studií dopadu sítí 5G na lidské zdraví, které jsou naprosto alarmující! Podle vyzkumne_studie.pdf provedené v letech 2014-2016 v USA, která simulovala dopady záření RFR (5G sítě) na početném vzorku populace laboratorních krys, došlo u populací, které byly podrobeny účinkům záření RFR (5G sítě) v různých energetických hodnotách k významnému rakovinnému bujení ve zkoumaných oblastech (mozek, srdeční sval), zatím, co srovnávací vzorek poškození rakovinou neutrpěl! Studie prokazuje, že až 6% jedinců ve skupinách vystavených záření RFR bylo postiženo rozvojem rakovinného bujení! Tedy mladí jedinci za 2 roky v 6% onemocněli rakovinou!

[wp_ad_camp_2]

3. Vláda ČR naprosto ignoruje výsledky lékařských studií dopadů zareni_rfr_na_rozvoj_rakoviny.pdf. Lékařské výzkumy byly prováděny v USA na policistech, neboť bylo zjištěno, že trpí zvýšeným výskytem rakoviny oproti normální populaci. Jedním z výsledků těchto komplikovaných lékařských výzkumů bylo zjištění, že dopravní policisté jsou zřejmě postiženi rakovinou v důsledku záření RFR, které produkují moderní policejní vysokofrekvenční radary na měření rychlosti a moderní přístroje na přenos dat umístěné v policejních autech

[wp_ad_camp_2]

4. Vláda ČR naprosto ignoruje 5G appeal rezoluci více, jak 200 významných světových lékařů, kteří se obrátili na EU, aby nechala prozkoumat zjištěné negativní dopady 5G technologií na lidské zdraví nezávislými institucemi. Přičemž závěry jejich zjištěn jsou alarmující, a odvolávají se v textu doslova na studii zveřejněnou pod bodem 2 tohoto textu!

[wp_ad_camp_2]

5. Vláda ČR a média tají občanům, že 300 tisícové souměstí Brighton (Velká Británie / GB) zakázalo 14.10.2019 instalaci 5G sítí. Obdobně 12.10.2019 rozhodly městské rady v Glastonbury a dalších městech v hrabství Somerset (GB). Obdobně v USA rozhodli v rezidenční části San Francisco – Mill Valley Obdobně rozhodly švýcarské kantony. V ČR je naprosté ticho. Všichni mlčí a vychvalují 5G asi jako ALZA : Mobilní a bezdrátové technologie jsou všudypřítomným rysem moderního života. Plné rozvinutí 5G sítí znamená výhledově skokový nárůst vysílačů. Vysoké přenosové rychlosti totiž fungují jen na velmi krátkou vzdálenost a špatně se šíří v budovách. Nebezpečí pro zdraví tak představuje vystavení se tzv. elektromagnetické frekvenci (EMF). Dle některých spekulací se pak u citlivějších osob může vyvinout syndrom elektromagnetické hypersenzivity s příznaky v podobě silných bolestí hlavy, ospalosti nebo celkové únavy. Toto téma je jistě zajímavé, ale je potřeba ho sledovat trošku realisticky a minimálně si počkat na výsledky nezávislých studií věhlasných světových univerzit. Nebezpečí negativního vlivu 5G sítí na lidské zdraví tak v tuto chvíli není podloženo ničím konkrétním. ALZA se prostě jako všichni těší na obrovský kšeft a lidi ji nezajímají. U soukromých Kyperských firem je takové chování v ČR pochopitelné, chtějí si od nás odvézt zisk, proto tu podnikají. Ale proč se stejně chová Babišova vláda a všichni čeští politici!

[wp_ad_camp_2]

6. Podle marketingové studiejenom v roce 2020 očekávají majitelé technologií 5G zisk ze zavádění 5G sítí ve výši 4,2 miliardy dolarů! Tedy Huawei, Nokie a Ericsson, které ovládají 2/3 trhu se o tuto sumu hodlají porvat! Z celé této šílené sumy je jasné, že úplatky budou padat obrovské! Je to jedinečná příležitost zase si namastit kapsu. Kdo zakázku získá mé obrovský zisk a jistou budoucnost. A jak známe z kauzy Pandurů, Gripenů, mýtných bran na dálnicích, privatizací, čeští politici nevynechají jedinou příležitost, jak si namastit kapsu! Kšeft to bude obrovský. Představte si. Boj o 275 dálničních mýtných bran byl obrovský. Tady se musí jeden vysílač 5G montovat každých několik set metrů po celém území ČR- K tomu řídící a propojovací infrastruktura! To je megabyznys! Kam se hrabu solární elektrárny! Temelín! Privatizace! Kšeft století spadl této vládě a Zemanovi do rukou! A jsme doma! Korupce!

[wp_ad_camp_2]

7. Konečně začínám chápat proč Společnost komunistické spodiny Comenius (Klaus, Muzikář, Oberman). Zemanovi poradci. Banda socánů! Všichni vyrazili před několika lety do Číny. Všichni už věděli, že 5G bude byznys a Huawei a Čína bude ochotná platit! Z tohoto pohledu všechno dává smysl! Neexistující čínské investice jsou vlastně možná mazanou formou jak přesunout úplatky do Čech, politruk Balabán nebyl rozhodně pro nic za nic placen Číňany, Tvrdík rozhodně nedostal záchranou ruku z Číny po pádu Jie Ťie Minga zadarmo a Zeman nezuří zbytečně na Koudelku, že tu odhaluje čínské agenty! Úplatky nebudou, když nebude Huawei kšeft. A naše politiky rozhodně nezajímá, jestli u toho chcípneme na rakovinu. Tak tuhle konstrukci rozebereme příště.Koukněte na naše díly Hlavy české mafie a neexistující čínské investice. Konečně to začíná dávat smysl!

8. Děkuji Vám paní Věro Šantínová, Vaše otázka mi začala dávat smysl!

Zdroj: michalapetr.cz

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.