AKTUALIZACE 17.Q5.2Q21 12:54 (na konci).

Zdravím všechny čtenáře tadesca po delší odmlce. Vysvětlím. Zdá se, že Matrix řádí po celém světě důrazněji, než kdykoliv jindy. Dnes silněji a o to důkladněji. Zasahuje právě tam, kde se mu jeví velké ohrožení. Naprogramoval mě celkem zajímavý děj. Přiznám se, nebyl jsem na něco takového připraven. Mohu napsat: Děj začal hodně špatnou zprávou pro mě a celou rodinu. Na druhé straně díky této špatné události se vyvinul pro mě a mou rodinu zase velmi konstruktivní děj. Nebudu zacházet do podrobností, ale vysvětlím v poslední části.

***** **** ***** ****

Začneme zprávou, která vás všechny potěší. Tomáš mi poslal z Ruska návod, jak se ubránit proti spike proteinům. Je to odzkoušená metoda otestovaná v Rusku. Nevím, jestli ji dát momentálně do článku. Ptáte se z jakého důvodu? Není vyloučené, že při popisu celého návodu by mohli zakázat zase prodej jednoho z produktů, který je na ochranu zapotřebí. Tak jak to bylo s peroxidem vodíku po celé EU.

Zítra bych vše sepsal, poradil se s terezkou. Pravděpodobně bychom vám stálým čtenářům a těm, kteří budou mít o návod zájem, zaslali mejlíky. Popřípadě utvořili zaheslované okénko, pokud by to bylo možné. Poradím se.

***** **** ***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na dálnicích i obyčejných cestách ve Švýcarsku často vídávám (posledních několik dní) americká vojenská vozidla s nápisy SHAEF. Je to známka toho, že se něco odehrává i zde. Určitě jste četli, že hlavní sídlo Deep state a CIA bylo zde pod jezerem ve Švýcarsku. Doprava možná z moře. Také pomocí podzemních rychlo-tunelů.

***** **** ***** ****

Mám zprávu od toma, že velká část východního vojska se nachází na hranici Polska s Německem. Přeberte si dle potřeby.

***** **** ***** ****

Bystří čtenáři si všimli v různých médiích velmi protichůdných zpráv. Dokonce i na alternativě. Boj se vede na všech úrovních. Rád bych však poukázal na velmi zavádějící film, který snad záměrně vrhá špatné světlo na některé bytosti, které si to rozhodně nezaslouží. Víme, že tomu tak není. Je nutné umět vše vyhodnotit správně. Nutné používat mozek a vlastní myšlení. Varuji proto před filmem X-Factor Winner Reveals World’s Secret Religion

https://www.youtube.com/watch?v=bZ4NTdSK5ac

***** **** ***** ****

A nyní k mému odmlčení. Vše začalo velmi špatnou zprávou. Dostal jsem telefonický vzkaz, že odešel do jiné dimenze náš velice dobrý kamarád a přítel. Zanechal 3 děti ve věku 5 až 10 let a ženu. Přitelova manželka se naprosto psychicky zhroutila. Pobyla v nemocnici několik dní a pak jsme jí zařídili v soukromém sanatoriu tu nejlepší alternativní péči. Bez chemických léků.

Rodina zemřelého má jenom jednu babičku a ta není schopna si s dětmi poradit. Proto jsme vzali děti dočasně pod naši ochranu. S veškerými povinnostmi kolem. Máme doma dohromady 5 děvčat a jednoho kluka, věk 5 let. Zvládáme vše výborně s maximálním vypětím. Snažíme se s manželkou dětem psychicky pomoci a hlavně přivést na jiné myšlenky. Chodíme do přírody a doma je naše holky učí, dle mého návrhu, česky a francouzsky. Vše hrou. Je nutné v této ponuré době dětem pomoci a hodně se jim věnovat. Zajisté po vysvětlení chápete mé nechtěné odmlčení. Je sice radostné mít doma tolik dětí, jsou milé a vtipné. I přes všechny ponuré problémy je s nimi velká sranda, ale také velká zodpovědnost a vše s tím spojené….

Děkuji za pochopení.

Zítra, jak jsem slíbil, napíši návod, jak co dělat a tereza, popřípadě i já (v noci) vám budeme na požádání zasílat.

***** **** ***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

AKTUALIZACE 16.Q5.2Q21

Návod na ochranu

Než se domluvíme jinak. Prosím zašlete mejlíky na adresu toma, kterou najdete zde: https://tadesco.org/kontakt-autori/ . Předmět e-mailu: Ochrana

Jak jste mnozí zjistili, mám přístup do tomovi mejlové schránky. Budu odpovídat z moji mejlové adresy. Pouze na adresy ProtonMail a Tutamail (Tutanota). Na adresy Seznam, Centrum, Atlas, Azet.sk apod., které jsou monitorovány, nebude odpovězeno. Najdu si čas až dnes večer. Dříve mi to nevyjde. Děkuji za pochopení.

Kdo nemá e-mailovou adresu na uvedených doménách a chce si ji založit, může zde:

https://protonmail.com/cs/
nebo
https://tutanota.com/cs/

Všem čtenářům hromadně děkuji za milé odpovědi v diskuzi. Něco takového jsem nečekal. Je zřejmé, že se zde sešli ti praví lidé. DĚKUJI vám všem.

***** **** ***** ****

Pro všechny, kteří se chtějí nechat očkovat

Máte v rodině někoho, kdo ještě nebyl očkován a má termín? Prosím ukažte mu následující video. Zbytečné cokoliv dodávat.

Smrtící injekce a osud těch, co uvěřili propaganďě zkorumpovaných vlád. VIDEO

***** **** ***** ****

Mateřskou školku jsem dal spát teprve teď.

Dle slibu budeme postupně rozesílat slíbená data. Prosím mějte strpení. Není možné na stovky a stovky mejlíků poslat odkaz najednou. Je nutné je postupně vkládat a snad do zítřka do večera budeme mít vše rozeslané. Děkujeme za pochopení. Čekali jsme nápor na mejlu, ale tohle!!?? Tak to se nám zase něco povedlo. Ale pro vás to uděláme rádi.

AKTUALIZACE 17.Q5.2Q21 12:54

Prosíme o strpení. Návody budeme rozesílat dnes odpoledne. S tolika mejlíky jsme sice počítali, ale ….

V průměru přepočteno je to asi 120 mejlů za hodinu. Podívejte se kolik mejlíků s žádostmi přichází za minutu:

Očkování je řízenou vraždou

Mám přítelkyni, která je výživová mikroskopistka. Je expertka ve svém oboru.

Měla mnoho pacientů, kteří podstoupili takzvané očkování, a požádala je všechny, aby se zúčastnili bezplatné postvakcinační analýzy.

Ke své hrůze zjistila toto: Obrázek výše ukazuje zcela normální, neporušené a zdravé buňky před očkováním. Změna buněk po očkování se drasticky projevila během několika dní po očkování!

Poslední obrázek ukazuje cizí, nikoli endogenní nanočástice, které se náhle stanou viditelnými v krvi! Tělo se od toho nikdy nedokáže detoxikovat a tyto částice si nakonec najdou cestu do každé buňky v těle!

Moje přítelkyně pláče nad touto analýzou, protože chápe něco o krvi a o tom, jak to funguje …

Účinky a dlouhodobé důsledky této injekce vakcíny ovlivní zdraví očkovaných po zbytek jejich života!

 

carsten dodává: pro zbytek jeji několika měsíců pobytu v hotelu země- dle toma.

vložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.