A v jiných zemích? Brzy. Postupně se na světlo světa mezi „neinformované občany“ dostávají hrůzostrašné pravdy, které otřesou celými národy. Co jste čekali? Měli jste to konečně v televizi! No ale kdo se dívá po půlnoci do vymývače mozků?

Pořád v komentářích čteme – já, tereza a admin: „nic se neděje, a možná až za mnoho let…“ Tak se prosím konečně všichni probuďte a začněte hledat sami. Dostali jsme vzkaz, že je popcorn time a všichni se na něho máme pořádně připravit. Na každý den. Možná následovně:

A další pozdrav:

Jste připraveni? Je to absurdum ad absurdum. Kdo vládne lidem po celém světě? Jsou to lidojedi malých dětí, kanibalové. Až na pár světlých výjimek. Těch, kteří mají zájem zachránit lidstvo. A proto všichni na ně neustále plivou. Ale dlouho už ne.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Za peníze daňových poplatníků pořádají ZELENÍ party. Pravděpodobně po celém světě. Jeden případ za všechny z rakouského parlamentu. Při hororových párty, hororových festivalech se za vaše daně pořádají párty, kde jedí dle proslovu NAbg  Maximiliana Lindra FKP maso malých dětí. Dokonce se natáčel film v oblasti Kärten (Rakousko), kde hororový festival probíhal. Byl o přípravě masa a kuchař doporučuje, které maso je z dítěte a jak starého nejlepší. 

Z nohou dělají nejraději guláš. Probudí se konečně lidstvo? Videofilm máte ve vystoupení jmenovaného poslance. Hrůza otřásá kurníkem.

Absolutně nechutné. Chápete, že covidem z vás měli udělat chodící mrtvoly?? Aby zakryly zrůdnosti všech parlamentů po celém světě??

Na proslov a video se můžete podívat ZDE: https://t.me/CenobiteNews/80 (Na Telegram kanálu)

Jen takový dotaz na vás čtenáře. Myslíte si, že vaše strana zelených, či jak se nazývají, možná piráti, jsou toho schopni???

***** **** ***** ****

Zde se nacházejí veškeré zákony SHAEF, které samozřejmě platí i dnes o to více, než kdykoliv jindy. Právě podle zákonů byl nyní uspořádán velký zátah nejen po Německu, ale také po celé EU. Lidé se nebudou stačit divit…

Pro všechny zájemce, kteří ovládají němčinu nebo angličtinu, mohou nastudovat a přečíst zde:

Hier die S.H.A.E.F.- Gesetze der alliierten Siegermacht USA, die seit 1945 bei uns VOLLE Gültigkeit haben.

***** **** ***** ****

MK-ULTRA a pedofilní rituály jsou konečně odhaleny v televizi. Opět se staly veškeré spiklenecké teorie pravdou. Zneužívání dětí, které ovládají pomocí signálů z mobilních telefonů pomocí sítě 5G je tedy pravdivé. Odporné, co všecho POBLITICI a jejich přisluhovači uměli vytvořit pro SATANA.

Pomocí MK-ULTRA jsou nuceni k sexu a jiným nechutnostem.

Podívat na film je možné v následujícím linku: https://t.me/Qparadise/48126 (Na Telegram kanálu)

***** **** ***** ****

Vakcíny, které dávají lidem, nejsou určeny pro lidi. Dokonce se to na ampulích píše a lidé pro oči nechtějí vnímat.

A nyní zabrousíme mírně do záhadna. Jedna známá, se kterou jsem se potkal před dvěma dny v Sionu (je také z „jiného světa,“ má různá vnímání, vidí aury a energie) mně sdělila:

„Vím, že všichni lidé, kteří se nechají očkovat a jdou dobrovolně na očkování, jsou tací, kteří hostí v těle nějakou reptiloidní bytost a ta je právě k tomu nutí.“ – její výpověď.

Já bych k tomu dodal: Oponoval jsem jí. Lidé jsou ovládáni 4G/5G a nuceni pomocí vlnového systému jít na očkování, který se napojí na jejich mozek. A to je právě ten důvod.

Závěr si z toho udělejte dle vaší úvahy sami.

Zde doličný předmět: Not for human use.

 

Prý jsou vakcinace hlavně pro reptiloidní rasu. Nevím, opakuji, udělejte si obrázek sami.

***** **** ***** ****

Vybral a vložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.