Aktualizace 23:54 hod. Postupně budu doplňovat data.

Vedlejší účinek smrt

V Luzernu dnes zemřel člověk po podání ˇvakcínyˇ proti covidu. Oznámení v rakouské televizi ORF.

Zdroj: https://orf.at/stories/3195525/

 

Na další zprávy je uvaleno embargo. Pochopitelné. Ano.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Symbolika Prezidenta trumpa

Slova Prezidenta při nástupu do funkce: Porazíme vás vašemi zbraněmi. Symbolikou.

Vidíme dodržování z jeho strany do posledního puntíku. Ani v pozdravu nechybí…

Systém znaků:

 

Kdo by čekal takové detaily, že ano? Je géniem zde nebývalým.

***** ****

Další silné zemětřesení

V Japonsku v Tokiu se dnes odehrálo silné zemětřesení o síle 5 stupňů. Bylo v hloubce 84 km, pravděpodobně přirozené. V Chorvatsku dnes ráno další.

Skenování podzemí jaderského moře

Následné eliminace podzemí vojsky Shaef

Těžké zemětřesení zasáhlo Chorvatsko. Otřesy se šířily až do jižního Německa.

Schweres Erdbeben erschüttert Kroatien – Verbreitet spürbar auch in Süddeutschland

Skenovací letadla startovala z Angie:

Jedno z Itálie:

https://www.radarbox.com/data/flights/NICKL71/1508958185

https://www.radarbox.com/data/flights/QID14/1505430937

https://www.radarbox.com/data/flights/LIMIT41

 

[wp_ad_camp_2]

 

***** ****

Kontrola úspěšnosti destrukce podzemí?

Dnes se uskutečnil zajímavý skenovací let přímo z Říma. Víme o jednotkách Shaef v Itálii. Provedl monitoringy Shaef?

radarbox.com/data/flights/ENF02/1513156858

***** ****

Očkovací centra jsou po celém Německu prázdná a některá zavírají

Máme pro vás zajímavou zprávu. Konstruktivní.

„Ruští, američtí, izraelští a další speciální jednotky nyní aktivně pronásledují všechny vedoucí pracovníky podílející se na tomto lékařském terorismu. To se odehrává na Západě, zejména ve skupině G7 v chazarských otrokářských zemích.“

Tolik vyjádření nejen B.F.

Vidíme, že v celém Německu – nejen v Berlíně – jsou očkovací centra téměř prázdná. Vakcíny přicházejí příliš teplé a je třeba je zlikvidovat, nákladní automobily mají problémy s hledáním očkovacích center. Jiná mají nehody. Samotné očkování selhává, protože nikdo nezvedá telefony nebo číslo služby ještě nebylo aktivováno. Krátce řečeno, spousta problémů. Zde se spojují dvě věci: Drtivá většina populace nechce být očkována. Na druhou stranu, i když se to nepřipouští, je zřejmé, že v horních patrech je vyvíjeno úsilí o sabotáž akce.

Zde jsou aktivní Bílé klobouky nebo odpůrci zednářů. Akcie firem Biontech, Moderna a Curevac klesají. Připomínáme: Méně než deset procent Němců bylo očkováno proti prasečí chřipce. Nadprodukce skončila v Africe nebo musela být zlikvidována. Jinými slovy, jejich šílený očkovací plán selže. To již lze předvídat a je to velmi potěšující!

Skenovaná místa v Chorvatsku byla včera a dnes odstřelena

Na přelomu měsíce listopadu a prosince 2Q2Q probíhaly masivní skenovací lety podzemí u Zagrebu a v Jadranu mezi Chorvatskem a Itálií. Podívat se můžete níže

 

https://app.box.com/s/jw33w5qc3iju98toqwuigw287cb6xsa9

https://app.box.com/s/g9ajwg9fzk4sxbytejqwb95k8z6d4g90

https://app.box.com/s/08lj7us94xaandlespaeruwdhihqojhu

https://app.box.com/s/jj7f1m984pflr2ndwgzzk2zevqwkrjtg

https://app.box.com/s/jfus8kfdrh494kphijpt9zz32ai8uwri

https://app.box.com/s/5xvp0x4sha5d8zypk0hjom8ql3ub2bmf

***** ****

Vyvarujte se dávat své fotografie na sociální sítě

Ptáte se proč? Poslechněte si Borise Ratnikova, generálmajora FSO, ve výslužbě O fotografii:

Chtěl bych zde mluvit o „podvodných úskalích“ selfie. O tom, že se selfie v poslední době stalo velmi módním a lidé se začínají fotografovat ve všech pózách a úhlech…. Poté vše zveřejňují na sociálních sítích, zapomínajíce, že fotografický obraz člověka nese jeho informační mapu! A použitím určitých technologií lze z fotografie získat podrobné informace o člověku: o jeho záměrech a dokonce na něj působit, pozitivně i negativně, na dálku.
Jako zaměstnanec tajných služeb to mohu potvrdit. Svého času jsme získávali informace z fotek prezidentů západních zemí, abychom zjistili, co zamýšlí o nás – o novém Rusku, které vzniklo na troskách Sovětského svazu, NATO a vůdci těchto států. Proto také v sovětské době nebylo dovoleno publikovat fotografie našich vysokých úředníků tajných služeb, generálních konstruktérů, vývojářů nových typů zbraní a dalších důležitých osob státu.
V poslední době díky vědecko-technickému pokroku se objevila možnost vytvořit virtuálního dvojníka člověka! Tyto studie byly provedeny japonskými vědci. Podle jejich názoru není nutné uchýlit se k biotechnologiím nebo počítačovým technologiím a vytvořit tak virtuálního dvojníka člověka. Postačí běžný mobilní telefon s vestavěným fotoaparátem, on sám dokáže vytvořit dvojníka člověka! Jde o to, že při fotografování digitálním fotoaparátem se parametry těla člověka, jeho tzv. informační mapa – výška, barva pleti, vlasů, očí, každé mateřské znaménko či vráska atd. – přesně otisknou a převedou do digitální podoby. A každý následující snímek doplňuje a přidává různé další detaily, podrobnosti. Časem se z takto nashromážděných snímků v jednom počítači nebo telefonu překročí jejich kritický počet a informace o člověku se stanou dostatečné k vytvoření počítačového dvojníka fotografovaného člověka – jeho dvojčete neboli fantomu!
Dnes je v mnoha moderních rodinách digitální zařízení nebo telefon s fotoaparátem zábavou číslo jedna, zejména mezi mládeží. Lidé se, jako posedlí, fotí z různých úhlů, v různých pózách, s oblečením i bez něj – jsou to stovky fotografií denně. Pak tyto fotografie zveřejňují na internetu s cílem sebevyjádření nebo se pochlubit ostatním: jak jsou krásné, vtipné, co dokážou atd. Při takové rychlosti realizace tohoto koníčku je pak pomocí čísel vytvořen trojrozměrný model člověka, který přesně kopíruje originál! A od tohoto okamžiku začne duch takového člověka interagovat s duplikátem svého těla a samotný člověk ztrácí energii!
Za pomoci vaší fotografii mohou na vás také druzí působit a přivolávat vám různé nepříjemnosti. Někomu se nezalíbila např. ležící, polonahá opalující se dívka, někomu něco jiného, zvláště v zemích, kde není zvykem obnažovat tělo. A přirozeně tato mentální negativní pohnutka, která vzniklá při pohledu na fotografii, dosáhne svého originálu nebo dvojníka! A my pak nechápeme, odkud k nám přicházejí choroby, pocity, že jsme tahali těžké pytle nebo jinak těžce pracovali, proč na nás padá únava a potřebujeme si odpočinout atd.
Když u náš existuje takové digitální dvojče, pak naše vlastní nervové buňky postupně degradují! Dvojník začíná brát energii ze svého originálu! A byly-li při fotografování u originálu myšlenky negativní, tedy byl napojen na nízkofrekvenční egregor, pak dvojník vstupuje do rezonance s egregorem zla a začíná k sobě přitahovat různé nepříjemnosti!
Proto máte vše ve svých rukách! Pokud chcete být v bezpečí, přemýšlejte o tom, co děláte! Nedarujte ani neukazujte každému na počkání své fotografie!
Temní lidé na vás také mohou seslat různé kletby či uřknutí. Např. tak, že fotografii pohřbí v hrobě čerstvě zemřelé osoby a na člověka z fotografie se pak hrnou různé nemoci, neštěstí a další kletby!
V tomto věku technického pokroku má všechno dvě strany, jako u medaile, i pořízení fotografií má dvě strany!
Prosím buďte opatrní! To je vše, co jsem chtěl říct o selfie. Nevytvářejte si dvojníka! Snažte se fotografovat jen málo, pouze když je to nutné, ne jen proto, abyste se chlubili a zveřejňovali své fotografie v různých polohách na internetu, jak to dělá např. naše slavná bývalá baletka…
Děkuji vám!

carsten doplňuje: A to je také důvod, proč nenajdete žádné fotografie mé bytosti a mé rodiny na soc sítích. Nenechám se také nikde vědomě fotografovat. To stejné u toma. Víme o celé problematice od doby, kdy jsme byli v Peru u domorodých kmenů. Nyní máte důkazy odborníků. Popřemýšlejte a zařiďte se.

Video a zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=N9BGu1d9Ni0

***** ****

Video potvrzující zvlástní zemětřesení

byl to výbuch. Sami se podívejte co se odehrávalo při natáčení starosty obce.

https://t.me/Qparadise/40352

***** ****

Tisíce zaměstnanců kliniky odmítá očkování

V německém Mnichově tisíce zaměstnanců kliniky  Ludwig-Maximilians-Universität odmítá očkování proti COVID-19. Pravda vylézá napovrch. Po zveřejnění odborných studií o vakcíně a jejich následcích nikdo nemá zájem.

https://va.news-republic.com/a/6912112590906720774

***** ****

V roce 1985 hovořili na CNN o 5G a zbrani 60GHz.

Ve filmu se dozvíte o zbraních systému 5G. Velkou roli hraje frekvence 60GHz.

https://t.me/Qparadise/40283

***** ****

Co se děje v Chorvatsku?

Čtenáři tadesca vědí. Za posledních 65 hodin bylo v Chorvatsku neuvěřitelných 98 zemětřesení. Nepřirozených. Podívat se můžete zde:http://kozel.ig.cas.cz:8020/

 

Momentky vložil carsten

p.s: Abych udělal tomovi radost, jednotlivé momentky odděluji hvězdičkou v kódu 5 a 4.

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.