Podle zdrojů citovaných v novinách Daily Caller je prezident Trump připraven uplatnit zákon o povstání, aby bojoval za přežití Ameriky a proti pokračující invazi ilegálních migrantů, kteří zaplavují Spojené státy jako taktiku zničení země zvenčí. Daily Caller píše:

Podle několika vyšších úředníků státní správy má prezident v úmyslu dovolávat se „obrovských pravomocí“ dle zákona, který má odstranit ilegální přistěhovalce ze země.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zákon o povstání, schválený Kongresem již v roce 1807, umožňuje prezidentovi nasadit národní gardu a americké vojenské jednotky pro boj proti „vzpouře“ proti Spojeným státům americkým. Zákon byl upletněn jinými prezidenty k potlačení násilných povstání jako např. v Los Angeles.

Je jasné, že prezident Trump nyní uznává otevřenou vzpouru proti Americe, kterou spáchal guvernér Kalifornie, starostové „azylových měst“ a FAKE NEWS „žurnáloví teroristé,“ kteří vymývají mozky Američanům, aby nenáviděli svou vlastní zemi. (Pozn.př.: Něco podobného probíhá i u nás a v EU. Vlastenci a národní patrioti jsou označováni bruselskou propagandou za bláznivé nacionalisty.)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Probíhající pozemní invaze do Spojených států amerických je válečný akt, který je otevřeně podporován demokraty a levičáky, kteří používají nelegální přistěhovalectví, aby neutralizovali americké voliče a obsadili Spojené státy proti-americkými bojovníky, zločinci a teroristy. Jak přesně popsal Stewart Rhodes, nelegální přistěhovalectví je navrženo tak, aby importovalo teroristické buňky, které plánují provést „ofenzívu pokérovaných“ uvnitř Spojených států, kdysi aktivované nepřáteli a zrádci, kteří doslova žádají úplné zničení Ameriky.

přeložila tereza | zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.