…..tak tohle je už velká síla co jsem se dočetl na protiproudu, proto rádi sdílíme….

18:54

Petr Hájek na příkladu „patafyzické“ koaliční roztržky o otevřené znárodňování bytů v Praze dovozuje, že boj o život a existenci našeho státu se dostává na novou vyšší úroveň nebezpečí

[wp_ad_camp_2]

Nestálo by to ani za poznámku, pokud by za tím kabaretním číslem neschopných všehoschopných nevystrkoval hlavu starý známý rohatý: Pražská Kavárna (Piráti, Praha sobě a koalice TOP 09 a STAN) ovládající hlavní město se naoko poškorpila. A pak zase udobřila. Zvedli mediální vlnku že jako existují – a už zase mohou dál pokračovat v drancování dobytého území. Primátor s příznačným jménem Hřib (houba je svou podstatou plíseň) a jeho pirátští kolegové mohou zase s manželkami v klidu vyrazit (za peníze daňových poplatníků) na turistiku do exotických krajin.

Rovněž politický turista Jiří Pospíšil (momentálně TOP 09) dál může žít nadějí, že jej Schwarzenbergova část pražských voličů pošle v květnu na obvyklý výlet do centra Říše (Brusel – Štrasburk), aby zde pravidelně inkasoval svých pár stovek tisíc korun měsíčně a skrze stálou přítomnost v přenosech ČT přitom předstíral, že je pražským zastupitelem. A Pražané se mohou dál brodit svým městem rozkopaným jako asi nikdy (co je proti tomu D1!) při turistice mezi turisty ze vzdálených zemí, pro něž ve skutečnosti (za své daně) centrální historický skanzen udržují svou prací při životě.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Komediální předscéna s fízlováním bytů pomocí elektroměrů a následným předstupněm vyvlastnění těch domácností, které nejsou užívány tak, jak si bolševické hordy z žižkovské Kliniky představují, tedy zatím ještě nedospěla ke kýžené katarzi. Zkušený matador parazitní existence, jenž i Miroslavu Kalouskovi, vzoru všech politických cyniků dokázal vyfouknout jeho umírající „béčko ODS“, vysvětlil méně zkušeným soudruhům, že předvolebně je nešikovné otevřeně vyhrožovat, že nás všechny pozabíjejí: to se přece dělá oklikou přes Brusel – s povzdechem, že teď už nemůžeme nic dělat.

[wp_ad_camp_2]

Dědici velkých německých tradic

Nejednou jsme v Protiproudu upozorňovali, že Piráti (podobni sovám ze seriálu Twin Peaks) nejsou, čím se zdají být. Žádní roztomilí, jen trochu potrhlí svazáci, „hoši a děvčata z ajtý světa“, kteří přicházejí do politiky, aby stárnoucí páprdy Kalouskova typu vytlačili konečně do (nezasloužené) klidné penze. Jde o uměle vytvořenou mezinárodní strukturu Nového světového řádu. Vznikli rovnou jako Pirátská internacionála (Pirate Parties International) v roce 2010 v Bruselu (kde jinde?) V jejich čele stojí švýcarský muslim Guillaume Saouli a kanadská feministka Bailey Lamon. Jsou to páprdové 2.1.

Ačkoli neexistují dlouho, v Evropě už mají svůj vrchol dávno za sebou. A protože módy k nám přece jen přicházejí s jistým (odůvodněným a v podstatě správným) zpožděním, aktuálně jsou vůbec nejúspěšnější právě v ČR. V Evropském parlamentu mají jen jedinou poslankyni (teď na protest proti „zradě“ ideového směřování „Internacionály“ od nich odešla), takže květnové volby by jim od nás mohly přinést další vzácný úspěch – cokoli nad nulu. Nelze se divit, protože zástupců bolševické ultralevice je v Evropě nadbytek a zájem o ně už zase upadá (vracejí se jen Zelení v Německu).

Náš Hřib v touze vlézt lidem do chatrných zbytků soukromí – a pak jim je sebrat – se ostatně inspiroval – kde jinde než v Německu. V Berlíně pirátské bolševické bojůvky právě usilují o totéž – a protože v této zemi mají levičáčtí totalitáři bohatou tradici (Hitlerova NSDAP byla socialistická, nikoli „pravicová“, jak šíří mainstreamoví dezinformátoři), vůbec nejsou bez šance. Ti naši to jen trochu příliš uspěchali. Ale soudruh Pospíšil jim vysvětlil, že takhle by si dokonce i pražští „světoobčané“ mohli vzpomenout, jak jejich rodičům posílal Gottwald do bytů podobná komanda, a „umísťoval“ násilím „nájemníky“. A tak na chvilku přibrzdili.

[wp_ad_camp_2]

 

Čtěte ZDE: Chodí mezi námi: Sluníčkáři! Nádoby pokrytectví a nenávisti budují lepší svět? Dvojí metr na vše okolo. Nyní je poznáte bezpečně. Odčiní hříchy otců? Kancelář po vzoru Saturnina. Lůza, menšiny a elita

Jejich Pražané jim rozumějí

Významná část občanů Prahy, na rozdíl od většinového „zbytku“ země, se vskutku chová jako smyslů zbavená. Kalouskovu TOPku zachránila o pár hlasů před nebytím, bruselským Pirátům pomohla k primátorskému křeslu pro Hřiba. A jako zlatý hřeb na celoměstskou úroveň vytáhla rodinu lidovce Jana Čižinského, starosty Prahy 7 – který pro příležitost voleb raději u lidovců své členství „utlumil“ (brzy se však slavně vrátí). Občané „sedmičky“ jsou z Čižinského nadšeni (dostal nyní 50% hlasů).

Ani je nenapadne, že to nebyl on, kdo (na úkor jiných městských částí) odvedl odtud silný automobilový provoz. Že to byl ve skutečnosti skandalizovaný Pavel Bém, který jako primátor prosadil a zahájil stavbu tunelu Blanka. Že vůbec byl Bém poslední primátor, který pro město něco podstatného pozitivního udělal, je na jinou „poznámku“ o skutečné úloze „fake news“ v naší době.

[wp_ad_camp_2]

 

Ale i Praha 1 – samotné centrum města – ve volbách ovládlo s 21% Čižinského hnutí Praha sobě vedené bratrem Čižinského Pavlem, jenž je dnes rovněž starostou. A jednají úplně stejně jako Piráti – i když ti skončili na Jedničce až třetí: Zastavují privatizaci bytů, v nichž nesídlí bohatí developeři, ale nájemníci, kteří zde žijí již desítky let. Těžce si nastřádali na svůj byt, aby je nevytlačilo z města stále vzhůru letící nájemné – jako se stalo již více než polovině jejich sousedů. Teď již na dříve zahájené privatizace vystavuje Čižinský „stopku“. Pokud se mu tím podaří i zbytky chudých nájemníků vystěhovat – to teprve bude developerský ráj! To bude šmelení s volnými byty v majetku radnice!

Něco podobného jako již dříve předvedl magistrát, když si udělal „bonanzu“ z parkování v „modrých zónách“. Ty jsou již samy o sobě nechutným vyděračstvím, ale zbytky občanů, bydlící nadále v městském centru, uvěřili, že je to pro to, aby měli kde parkovat. Jenže přišla „modernizace“: Magistrát zrušil rezidentské karty vylepené viditelně a kontrolovatelně za skly aut – a zavedl „elektroniku“. Výsledkem je, že není vůbec žádná kontrola, kdo v ulicích parkuje, neboli je to jako předtím a kvete korupce – s tím rozdílem, že obyvatelé nyní magistrátu platí horentní částky – za nemožnost zaparkovat. Jinak řečeno: vše se v té piráty ovládané Praze zlepšuje. Musí to tak být, když jim Pražané (sobě) nadále dávají své hlasy. Asi jim rozumějí.

Čtěte ZDE: Svazáci a bonzáci našich dnů: Jak rudí Piráti bojují proti svobodě slova. Proč chtějí krýt znásilňování dětí muslimy? Bolševická kontrola nad veřejným míněním. Zastrašovat a vyhrožovat. Pamatujete? Už jsou tady!

Ukradená země

Praha je prostě již ukradená – a zbytek země to brzy čeká. Ve větších městech – v Brně, Plzni, Ostravě na místě prvním – již „inspirace“ Prahou docela rychle postupuje. Piráti – ve smyslu té „internacionální“ strany – jsou jen jejím malým vychlípením do našeho (před dvaceti roky ještě témě suverénního a svobodného) státu.

[wp_ad_camp_2]

 

Dodnes ještě spousty lidí opakují nesmyslnou tezi, že devadesátá léta a transformace ze socialismu do kapitalismu vedená pod značkou Václav Klaus způsobila „rozkradení země“. Je to přitom přesně naopak. V devadesátých jsme byli suverény – a naše podniky prodával do zahraničí tak nanejvýš lidovec Petr Pithart. Volili jsme si svobodně své zástupce a měli jsme zákony, které vycházely z výsledků voleb. Dnes – i kdybychom se uvolili k smrti a dávali ve zbytku země hlasy jiným než pražským Pirátům, Pospíšilům a Čižinským – nebude nám to nic platné.

80% zákonů nám diktuje Brusel (Berlín). Od vstupu do EU nám protektoři ukradli nejen zbytky samostatnosti (Lisabonská smlouva), ale pomocí „kvót“ a „dotací“ zničili schopnost (nejen) potravinové soběstačnosti. Dovážejí k nám šunty, které platíme dráž než v zemích jejich výroby – ale které obsahující něco jiného, než říká lákavý obal předstírající jiné zboží. A právě nyní, před volbami, se soudruzi v Bruselu usnesli, že takzvaná dvojí kvalita potravin (onen hnus pod klamavou značkou) je pro středo a východoevropské burany, co se pořád bouří, úplně v pořádku.

[wp_ad_camp_2]

 

Teprve nyní zažívá naše země skutečné rozkradení. Pracují na tom Páté kolony dobře placených bolševických „internacionál“ importovaných z Bruselu. Právě z toho Bruselu, kde také (kromě Štrasburku, unijní patafyzika i z našich peněz v praxi) sídlí takzvaný Evropský parlament. Přestože žádným parlamentem není (má snad opozici či „vládní většinu“ atd.?), patří k institucím, jež mají předstírat demokratickou legitimitu totalitního impéria EU. A proto má i jistou moc.

Za pár týdnů do něj bude nějakých 20% lidí s volebním právem posílat své zástupce. Pokud tam zamíří Piráti, lidovci, ODS, ANO, Pospíšilové a další, kteří nás do tohoto stavu přivedli – pak opravdu nelze říci než: Teď už máme, co jsme chtěli.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Anebo těm, kteří například volili za prezidenta Miloše Zeman proti „kontejneru“ Drahošovi, bude stát za to zvednout pozadí a jít „to hodit“ těm, kteří vztah k národu a samostatnému státu nepředstírají? Poznáme je snadno. Budou na ně Páté kolony z České televize a spol. ječet ještě víc než obvykle, že jsou xeno(homo atd.)fobové, fašisti atd. Jít je volit je stejně důležité, jako si nenechat Bruselem sebrat zatím ještě legálně držené zbraně. Poslední, které máme.

Boj o život má ve „svobodné a demokratické“ tyranii holt různé podoby, kterých bychom se za předchozích protektorátů ani nenadáli.

Zdroj: Protiproud 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.