Bože, oroduj za nás… Merkel by se měla prý stát »Předsedkyní Evropské komise« v následujícím roce. Cokoli se může stát v příštím roce po Brexitu, každopádně Evropa bude mít nové vedení, informuje independent.co.uk.

 

 

Nové poslance Evropského parlamentu, nového předsedu Evropské rady a Evropské centrální banky. Nový bude i vysoký představitel pro zahraniční politiku. EU bude mít nové komisaře a především nového předsedu Evropské komise.

Merkel říká, že její poslední velkou výzvou je: „Obnovit důvěru a účel Evropské Unie“. Pouze tato jediná Němka, může vést post-Brexitovou Evropu proti prezidentům Trumpovi (USA), Putinovi (Rusko) a Xi (Čína), aby si tito politici uvědomili, že EU všechna rozhodnutí myslí vážně.

Neukousla si Evropská Unie drobet velký krajíc? To ta baba ty kecy myslí vážně, když se chce stavět s tím co teď EU vyprodukuje a dokáže, a jak se TEĎ žije v Evropské Unii, včetně toho jakou má Evropa perspektivu pod politiky obdobného ražení, atd…. To se chce stavět do opozice vůči všem?!

Zešílela snad nadobro?! Asi ano.

 

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.