….zde na začátek hned první důkaz o údajné dobré vůli přistěhovalců…..

Uříznu ti hlavu, vyhrožoval v Brně muž mladé muslimce v supermarketu

22. června 2015 9:30
Mladá muslimka českého původu se v sobotu stala terčem verbálního útoku v brněnském supermarketu. Útočník jí údajně také chtěl sundat šátek. Když se ženy zastali další návštěvníci obchodu, muž odešel. Incidentem se zabývá policie, vyslechla ženu i svědky.
Ilustrační snímek
Ilustrační snímek | foto: Jan Vaca, iDNES.cz
„Případ evidujeme a dále na něm pracujeme,“ poznamenal policejní mluvčí Pavel Šváb. Nikdo podle něj neutrpěl zranění.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Podle předsedy Ústředí muslimských obcí Muneeba Alrawiho útočník na ženu křičel, aby se vrátila, odkud přijela. Když se slovně bránila bezchybnou češtinou, začal jí prý vyhrožovat, že jí uřízne hlavu.
Žena se obávala, že si na ni útočník počká a že jí ublíží. Proto přivolala policii.
Podle Alrawiho jde o další z výsledků nenávistných kampaní proti muslimům a migrantům. „Již se zaměňuje každý muslim za migranta a každý migrant za muslima,“ sdělil Alrawi v textové zprávě ČTK.
V Brně žije podle dostupných informací několik set muslimů. Od roku 1998 ve městě funguje první česká mešita.
V pátek chtějí na Moravském náměstí v centru Brna protestovat radikálové z Dělnické mládeže proti migrantům směřujícím do Evropy. Nedaleko bude ve stejné době akce na podporu uprchlíků.

Bratislavský protest proti islamizaci: Infiltrovat, dobít a rozdělit

Měl to být protest klidný sobotní protest. Namísto toho demonstraci proti islamizaci narušilo řádění fotbalových chuligánů. Na sociálních sítích se šíří různá videa a nadávky na policii, která s těmito chuligány jasně spolupracovala.
Záznamy z YouTube a Facebooku nám ukazují, že tento protest byl klidný a měl docela velkou účast.
Co jej ale překazilo byl nesmyslný útok chuligánů na lidi okolo, kteří jim absolutně nic neudělali. Dokonce napadli kameny i rodinu ze Saúdské Arábie.
To, že se situace tak vyhrotila, je chyba slovenské policie, která patrně nasadila do řad chuligánů své vlastní agenty. Vypovídá o tom i následující video a fotografie.
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.