Před soudem v britském Leedsu Tommy Robinson natáčel členy skupiny britských muslimů obviněných z brutálního sexuálního zneužívání nezletilých dívek. „Co si myslíte o rozsudku? Víte, že půjdete do vězení?“ Masivní zneužívání britských nezletilých dívek muslimskými gangy probíhá za tiché asistence policie a úřadů desítky let, přičemž vše „spolehlivě“ kryla i hlavní média typu BBC.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Například Telford je stosedmdesátitisícové město nedaleko Birminghamu s nejvyšší mírou kriminality v podobě sexuálního násilí vůči dětem. Přistěhovalecké gangy tu (za pomoci podobně úchylných Britů) desítky let nerušeně a systematicky znásilňují a jinak zneužívají nezletilé, povětšinou britské dívky. Šifra nedávno informovala o tom, že během výsledků 18 měsíců trvajícího šetření vyšlo najevo, že se mohlo obětmi stát až tisíc děvčat. Terčem pedofilů asijského původu v Telfordu přitom byly dokonce jedenáctileté děti. Takových měst jsou v Británii desítky (Rotherham, Leeds, Schefield, Manchester, Bristol…), ale místo aby padaly hlavy a řešilo se, jak je něco takového vůbec možné, docházelo k ignorování či bagatelizování  a krytí kauzy ze strany úřadů i veřejnoprávní televize BBC, adepta na titul mistra světa ve fake news.

Tommy Robinson naopak právě o takových věcech informoval, což se britským zametávačům pod koberec pranic nelíbilo. Odpovědí na otázky položené před soudní budovou v Leedsu minulý týden se nedočkal. Naopak – poté, co pár desítek minut vysílal živě pro více než 10 000 sledujících na internetu záběry z ulice před budovou soudu, ho zatkla policie a během jedné jediné hodiny byl ve zkráceném řízení bez přítomnosti svého právníka odsouzen na 13 měsíců nepodmíněně. Když chce, britská justice umí být velmi výkonná. Tento případ je však ve velice ostrém kontrastu s nečinností v případě řádění pedofilních gangů.

Soudce navíc okamžitě vyhlásil předběžný zákaz o jeho případu informovat, protože by to prý mohlo ovlivnit ono probíhající líčení s násilníky, takže se tento akt nedostal pět dní ani do zpráv.

Za tohle natáčení byl Tommy Robinson poslán na 13 měsíců do vězení…

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tommy Robinson není žádný Mirek Dušín. Jak by řekl kaprál v legendární pohádce S Čerty nejsou žerty, „je to rebel“. Ve skutečnosti se jmenuje Stephen Christopher Yaxley-Lennon a přezdívku či „umělecké“ jméno, chcete-li, si vybral podle známého fotbalového chuligána. Má za sebou pestrou minulost – seděl třeba ve vězení za napadení policisty,  krátce pobyl v rasistické Britské národní straně (BNP) a spoluzakládal Ligu na obranu Anglie, což je též dosti drsná parta.

Robinsonovy reportáže, které najdete třeba na YouTube, se zaměřují na neblahé důsledky migrační invaze do Evropy (nikoli klasické individuální, ale té masové a neregulované), multikulturalismu v praxi a problémů s islámem, respektive jeho radikálními odnožemi. Ukazuje v nich to, na co jiní nemají „koule“. Třeba no-go zóny ve velkých evropských městech, které podle politiků a tradičních médií vlastně neexistují a kam se bojí vkročit i policie. Jsou v Belgii, ve Francii, Švédsku a přibývá jich geometrickou řadou. Robinson si vezme posily (podobné řízky, jako je on sám) a klidně na místo vyrazí, ukázat divákům něco, co neexistuje. Divákům se to líbí, ale úřadům a tradičnícm novinářům, jejichž úlohou je místo informování ovlivňování veřejného mínění (podpora migrace, válek, genderismu a podobných nadělení) moc ne.

Teď tedy Robinson živě vysílal na Facebooku záběry z dění před soudem s muslimským gangem na Facebook, čímž ohrozil blaženou a kýženou nevědomost britské veřejnosti o tom, co se děje v jejich městech, a taky ukázal v realistickém světle britskou policii a justici. Nechat 40 let gangy znásilňovat tisíce školaček, to je tedy výkon…

Tommy Robinson na jedné z procházek po svém rodném městě Lutonu…

 

[wp_ad_camp_2]

 

A tak byl Robinson během živého přenosu sebrán kvůli narušení veřejného pořádku. Načež byl během chvíle odsouzen na 13 měsíců nepodmíněně a justice na případ uvalila totální embargo, které britská média ochotně dodržela. (Otázka je, jestli by to bylo bez embarga jinak.) Během jedné jediné hodiny zadržen, odsouzen a odvezen do vězení – vypadá to, že britská justice trhla rekord v rychlosti odsouzení nepohodlného člověka i neadekvátnosti trestu.

Ano, Robinson byl sice v podmínce kvůli „pohrdání soudem“ (může se mu někdo divit?).  Jenže třináctiměsíční basa je pro Robinsona životu nebezpečná. Když tam byl posledně (hledali, hledali, až ho dostali na manipulaci s přiznáním příjmů – jako živnostník uvedl vyšší příjmy, aby získal hypotéku), umístili ho schválně na blok plný islámských radikálů. Přežil to tak tak…

Teď má britská „spravedlnost“ druhý pokus, jak umlčet Tommyho Robinsona. V horším případě navždy. Ihned po Robinsonově odsouzení proběhla před sídlem britské vlády demonstrace několika tisíc lidí a byla spuštěna petice za jeho propuštění, adresovaná premiérce Therese Mayové. Během pár dní nabrala petice přes půl milionu podpisů. Podepsat ji můžete i vy.

Dobrá parodie na demokracii a svobodu slova, nemyslíte?

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.