…..nechápujak lidé mohou být tak natvrdlí a těšit se na systém 5G. Jediné vysvětlení, které mně napadá že jsou všichni napadeni TOXOPLAZMOU a ta zvítězila nad jejich rozumem. No sypou ji přes chemtraily na nás ve velkém….

05:54

Jinak na konci jsou dobrá doporučení co je možné dělat. Já osobně doporučuji šungitou čepičku ještě k tomu….

Ta nejlepší ochrana je samozřejmě zastavení celého systému…..

 

Okolo 5G sietí je vo svete veľa hluku, no keď príde na túto tému v mainstreamových médiách, nie je tam absolútne žiadna zmienka o nežiaducich zdravotných rizikách, ktoré pre nás predstavuje táto technológia, ani o zdravotných rizikách, ktoré pre nás všeobecne predstavuje bezdrôtové žiarenie.

S najväčšou pravdepodobnosťou sa tam ani nikdy neobjaví. Prečo?

[wp_ad_camp_2]
 

Lebo, po prvé, ľudia o tom jednoducho nevedia a, po druhé, je množstvo výskumu, ktorý jasne dokazuje, že u tohto typu technológie žiadne bezpečné hladiny neexistujú.

Pričom jediné, čo toto žiarenie robí, je, že spôsobuje pohromu v našej biológii.

Čo spôsobuje 5G žiarenie ľudskému telu

Nie tak dávno prezentoval veľa vedeckých poznatkov objasňujúcich zdravotné riziká 5G žiarenia, Martin L. Pall, PhD., emeritný profesor biochémie a základných medicínskych vied na Washingtonskej štátnej univerzite.

Vo svojej správe uviedol, že technológia 5G je „tým najhlúpejším nápadom v dejinách sveta“.

Jeho správa vyšla pod názvom: „5G: veľké riziko pre EU, USA a medzinárodné zdravie! Presvedčivé dôkazy o ôsmich rozličných druhoch veľkých poškodení, spôsobených vystavením sa elektromagnetickému poľu (EMF) a mechanizmus, ktorý ich spôsobuje.“

Existuje viac než 2000 odborných článkov týkajúcich sa zdravotných obáv z bezdrôtovej technológie a tá 5G je ďalšiu úroveň vyššie.

Ak hľadáte viac informácií, často smerujeme ľudí na Environmental Health Trust, lebo je to skvelý zdroj, ktorý vám dáva prístup k ďalším vedeckým poznatkom.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ministerka belgickej vlády nedávno dokonca oznámila, že kvôli zdravotným účinkom zastavuje Brusel svoje plány na 5G sieť.

Toto vyhlásenie urobila Céline Fremaultová, ministerka vlády regiónu Hlavné mesto Brusel, zodpovedná za bývanie, kvalitu života, životné prostredie a energetiku. V rozhovore pre L´Echo minulý piatok povedala:

„Nemôžem vítať takú technológiu, keď nie sú rešpektované normy na žiarenie, ktoré musia chrániť občanov, či už ide o 5G alebo nie. Ľudia v Bruseli nie sú pokusné morčatá, ktorých zdravie môžem so ziskom predať.

Nemôžeme ponechať nič na pochybnostiach.“ – Céline Fremaultová, ministerka vlády regiónu Hlavné mesto Brusel, zodpovedná za bývanie, kvalitu života, životné prostredie a energetiku.

[wp_ad_camp_2]

Žiarenie 5G ako zbraň na rozháňanie davu pri demonštráciách

Dr. Sharon Goldbergová, lekárka a profesorka internej medicíny, poskytla svoje svedectvo týkajúce sa nebezpečenstiev elektromagnetického žiarenia.

Povedala: „Bezdrôtové žiarenie má biologické následky. Bodka.“ Celé svedectvo si môžete pozrieť TU.

Obranné agentúry USA, Ruska a Číny aktívne vyvíjali zbrane, spoliehajúce sa na schopnosti tejto elektromagnetickej technológie vytvárať na koži pocit pálenia, pre získanie kontroly nad davom.

Tými vlnami sú milimetrové vlny, používané aj armádou USA v zbraniach na rozháňanie davov, nazývajúcich sa systémy aktívneho potláčania. Pre tento typ zbraní sa používa tá istá technológia a frekvencie ako pri technológii 5G.

Ďalším človekom, ktorý sa roky ozýva  proti tomuto typu technológie, je britský fyzik Barrie Trower, ktorý pre Kráľovské námorníctvo a vojenské spravodajstvo vykonával výskum účinkov mikrovlnného žiarenia.

Viac o ňom si môžete prečítať a nájsť ďalšie zdroje v tomto dokumente. Existuje dôvod, prečo je tento druh technológie v mnohých krajinách sveta zakázaný.

[wp_ad_camp_2]

Francúzska národná knižnica a mnoho ďalších knižníc v Paríži, spolu s niekoľkými univerzitami, úplne odstránili všetky siete Wi-Fi. Boli zakázané aj v mnohých budovách samosprávy a na základných školách.

Ak vás to zaujíma, nižšie je zaujímavý rozhovor s pánom Trowerom.

Sme doslova zahltení žiarením a iným svinstvom

Tieto informácie môžu vyvolať ustráchanú reakciu a je to normálne.

Mohli by vzbudiť rovnako ustráchanú reakciu, akú môžete mať z iných humanitárnych problémov, ako sú obrovské množstvá pesticídov rozprašovaných v našom životnom prostredí a na naše jedlo, zvyšujúce sa miery odlesňovania a niekoľko ďalších aspektov ľudskej skúsenosti, ktoré je treba zmeniť.

Rovnako, ako je dôležité nereagovať so strachom a panikou, ešte dôležitejšie je tieto veci úplne neignorovať a nemyslieť si, že všetko bude zázračne v poriadku.

V dôsledku našej nevedomosti a nášho ignorovania dôležitých vedeckých zistení, ako sú tieto, začína byť Zem priam zahltená všetkým týmto svinstvom.

A nejde len o žiarenia. Nedávny napríklad výskum zistil, že priemerný človek zje za týždeň také množstvo mikroplastov, koľko obsahuje klasická platobná karta.

Keď budeme takto pokračovať ďalej, budú ďalej rásť miery ochorení. Kľúčom je uvedomenie a už len byť informovaní o tomto probléme je obrovský krok správnym smerom.

[wp_ad_camp_2]

Čo teda môžete robiť?

Mohli by ste si kúpiť nejaký ochranný odev a posteľnú bielizeň proti EMF, či dokonca natrieť si dom ochranným náterom proti EMF.

Môžete odpojiť svoj počítač, keď ho nepoužívate, vypnúť mobilný telefón a odpojiť pred spaním všetky svoje elektronické zariadenia.

Mohli by ste mať káblové elektrické pripojenie, ktoré je v skutočnosti oveľa rýchlejšie, než akékoľvek bezdrôtové pripojenie. Mohli by ste žiť zdravým životným štýlom a na pomoc používať techniky liečby mysle a tela.

Píšeme veľa aj o parapsychológii a je celkom jasné, že naše mysle môžu mať významný vplyv na našu biológiu.

Vieme, že to znie trochu „new age“, pravdou však je, že keď neveríte tomu, že ste poškodzovaní, existuje šanca, že dopad na vašu biológiu bude výrazne odlišný než u niekoho, kto sa bojí a stresuje kvôli zdravotným obavám.

Vedomie je obrovské a čo sa týka preventívnych opatrení, je jedným z najväčších faktorov.

Najlepšie je preto robiť kombináciu tak fyzickej ochrany a prevencie, ako aj čistenie a posilňovanie svojej mysle a vedomia.

[wp_ad_camp_2]
 

Zdroj: collective-evolution.com,

Zdroj překladu a spracování: Badatel.net

 

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.