…..vzhledem k tomu, že jsem většinou v Rakousku, Německu a Švýcarsku a občas zajdu i do města, je nutné se tedy připravit na takovéto útoky. Nejsou to žádné náhodné případy nějakých duševně chorých přivandrovalců, jak se nám to zahraniční i česká média, (promiňte sračkomety), snaží vylíčit, ale asi se jedná o organizovaný zločin….

10:54

Včera jsem zveřejnil článek o organizované kriminalitě a rostoucí zločinosti po celém Německu. Před několika dny o honu na lidi v Halle s těžkými zdravotními důsledky. Kam tohle má vést. Vy si skutečně myslíte, že to bude lepší? Nikoliv. Bude to neustále brutálnější. Už se přivandrovalí zločinci nebojí ani policistů. Tak se ptám na co platíme daně a proč ty darmožrouty politický vydržujeme. Máme to zapotřebí?????

Kdysi v Itálii mafie vybírala výpalné a to jenom 10% obratu od obchodníkům a jiných lidí a za to je chránila a byl na ni spoleh. Dneska státní mafie vybírá skoro až 75 % vašeho příjmu a když ji o něco požádáte, tak se Vám pomalu vysmějí do obličeje a obrátí to ještě proti Vám. Zločinci, zloději a podvodníci mají nyní v EU větší ochranu než slušní a pracovití občané.

Pravděpodobně se politici řídí heslem „po nás potopa“ nahrabat co nejvíce peněz, dát si dobrý důchod, popřípadě zlatý padák a zmiznout v zahraničí. Proto celý zkorumpovaný systém takto vypadá. Od policie nedostanete ochranu, jsou to státní novodobí drábové, kteří obírají na cestách VĚTŠINOU slušné řidiče. Nic se nezměnilo, je to jako v minulosti jenom dotaženo do detailu.

Linz: Útok s nožem na obyčejného občana za bílého dne.

Dne 21.09.2018 se před rodinným domkem na trávníku přiblížili dva muži „jižního typu“ k 46 letému Llinečákovi a bezdůvodně se pokoušeli mu podřezat krk. Utrpěl velkou řeznou ránu na krku a musel být převezen do nemocnice na ošetření.

Zde jsou údaje policie z Lince: https://www.polizei.gv.at/ooe/presse/aussendungen/presse.aspx?prid=37616353466A326E63436B3D&pro=0

Zdroj z novin: https://www.wochenblick.at/linz-messerattacke-am-helllichten-tag/

Dramatický přírustek útoků s nožem a podřezávání krku na německé obyvatele

ŠOKUJÍCÍ STUDIE oficielně zveřejnila že denně jsou v Německu útoky nožem na občany a to nejméně 10 kráte. Od roku 2015 bylo 600% zvýšení pobodání nožem a má spojitost s údajnými „AZYLANTY“

https://www.wochenblick.at/studie-schockiert-jeden-tag-gibt-es-jetzt-zehn-messer-attacken/

Jsou případy, kdy 27 letý Syřan ve městě Saarbrücken ubodal svého azylového poradce.

Jeden z dalších mnohých případů je ubodání 5 letého dítěte ve městě Arnschwang bei Cham (Bayern). Hrající si dítě dělalo hluk a proto HO PODŘEZAL A UBODAL. Policie která přijela na místo ho zastřelila.  Zbytečné překládat celé, můžete se podívat ZDE:

https://www.welt.de/regionales/bayern/article165267521/Fuenfjaehriger-wurde-erstochen-weil-er-zu-viel-Laerm-machte.html

A právě to je to obohacení, které jsme zde neměli a tak nutně ho potřebujeme. Svých starostí a problémů máme málo…..

Jak je asi každému jasné, nikdo z těchto přivandrovalých ATOMOVÝCH FYZIKŮ, MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, ING není schopen normálního spolužití natož se INTEGROVAT.

Smyslově přeložil tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.