…..další a další důkazy o zrůdnostech, které páchá bílá mafie na lidech po celém světě, vyplouvají napovrch jako olej na vodní hladinu. Dnes je to nezastavitelné….

10:27

Při dostupnosti veškerých dat na internetu se ještě divím lidem jdoucím na chemoterapii, že si dopředu nenastudují jaké má účinky, jaké jsou výsledky a koli za sebou zanechává mrtvol. Má naše generace skutečně dokonale vymyté či amputované mozky?????

Smutně a tiše musím konstatovat, asi ano!

 

Pravdou je, že v nerovném boji s rakovinou se dá zvítězit. Tento článek změní způsob vašeho uvažování o tomto zničujícím onemocnění.

Obsahuje také pozvánku prohlédnout si průkopnickou sérii dokumentárních filmů pod názvem Pravda o rakovině: celosvětové hledání, ZDARMA a online.

[wp_ad_camp_2]

Rakovina jako byznys

Léčba rakoviny je VELKÝ byznys. Alopatická (konvenční) léčba rakoviny ve skutečnosti generuje jen v USA více než 200 miliard dolarů ročně.

V Česku je to samozřejmě méně, protože jsme menší země, ale stále jde o několik miliard korun ročně.

I přesto je rakovina ve Spojených státech a Spojeném království stále na 2. místě mezi hlavními příčinami úmrtí a na 1. místě v Kanadě a Austrálii.

Odborníci jsou přesvědčeni, že tyto statistiky se budou stále zhoršovat.

Jak tedy můžeme zabránit tomu, aby každý rok bylo diagnostikováno 14 milionů nových případů rakoviny? Jak můžeme předejít osmi milionům zbytečných úmrtí?

Smrtící událost šíří „průkopnický“ lékařský objevFarmaceutické společnosti, lékaři a další účastníci „rakovinového průmyslu“ dosahují velkého zisku pokaždé, když se pacient s rakovinou podrobí konvenčnímu modelu léčby „velkou trojkou“ sestávající z:

  1. vyříznutí, vynětí části orgánu během chirurgického zákroku
  2. otrávení těla v důsledku chemoterapie nebo
  3. pálení těla v důsledku ionizujícího záření

Nebo absolvuje barbarskou kombinaci těchto třech postupů, z čehož pochází slangové označení „vyřezej, otrav, spal“.  V tomto článku se budeme zaměřovat výhradně na chemoterapii.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak byla objevena chemoterapie

Chemoterapie byla objevena během 2. světové války, kdy byla zbombardována loď přepravující yperit – nervovou látku používanou v chemické válce – a jednotky na palubě byly vystaveny jeho působení.

U postižených mužů byly provedeny testy zničené kostní dřeně a lymfatického systému – buněk, které se přirozeně dělí rychleji než jiné buňky.

V té době si vědci kladli otázku, zda by se „hořčičný plyn“ (yperit) dal použít při léčbě rakovinných buněk, které se také dělí rychleji než normální buňky v lidském těle.

První verze chemoterapeutických léků se nazývaly „nitrogen mustards“ (dusíkaté „hořčičné“ látky). Pomocí těchto látek začalo v roce 1942 potají léčit rakovinu prsu Centrum pro výzkum rakoviny Sloana Ketteringa.

Výsledek? Nevyléčil se nikdo.

Pokusy s chemoterapií byly prováděny i na Yaleově univerzitě kolem roku 1943, kde se léčilo 160 pacientů.

Ani zde se nikdo nevyléčil. Jelikož však chemoterapie zmenšovala nádory, výzkumníci byli tak vzrušení, že pokusy s chemoterapií prohlašovali za „úspěch“.

Postupně byly vyvíjeny syntetické verze dusíkatých hořčičných látek, všechny však měly společnou vlastnost – nebyly schopny rozlišovat mezi „zdravými“ a „rakovinnými“ buňkami.

Zabíjejí všechno. Všechny zdravé buňky (například imunitní), které se rychle dělí přirozeně, jsou zabíjeny se stejnou jistotou jako rychle se dělící rakovinné buňky.

Jako analogii si představme, že svému deratizátorovi máte říci, že váš dům je zamořen termity. Deratizátor, profesionál, kterému důvěřujete, vám říká, že nejlepší bude použít chemikálii, která je známá tím, že zničí nejen dřevo a základy vašeho domu, ale také způsobí nenapravitelné škody na nábytku a oknech.

Co byste udělali? Zřejmě byste ho poslali pryč …

Účinky chemoterapie na lidské tělo jsou silné. Někteří lidé je nazývají „vedlejší účinky“, ale pravdou je, že se jedná o „přímé, respektive hlavní účinky“.

„Jako chemikovi naučenému interpretovat údaje, je pro mě nepochopitelné, že lékaři dokážou ignorovat jasný důkaz toho, že chemoterapie způsobuje mnohem, mnohem více škody než užitku.“

– Alan Nixon, někdejší prezident Americké chemické společnosti.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nejběžnější přímé účinky chemoterapie

Zde následuje 13 nejčastějších účinků chemoterapie na lidský organismus:

1. Poznávací schopnosti

Mnozí pacienti, kteří podstoupili tuto terapii, o ní mluví jako o „chemo mozku“ – mluví o potížích s pamětí, základními myšlenkovými procesy, koordinací a náladou.

2. Periferní neuropatie

V extrémních případech se objevuje periferní neuropatie, která může být doprovázena všeobecnou únavou či slabostí, třesem, sníženou citlivostí nebo bolestí.

Tyto symptomy také ovlivňují základní rovnováhu, reflexy a koordinaci.

3. Xerostomie

Jedná se o pocit extrémní suchosti v ústech a může vést k vřídkům v měkkých tkáních, potížím s polykáním a větší náchylnosti ke krvácení.

Pacienti uvádějí, že postižená je i jejich chuť.

4. Žaludeční nevolnosti

Jedním z nejběžnějších přímých účinků chemoterapie je žaludeční nevolnost.

5. Dehydratace

Během chemoterapeutické léčby je znepokojující dehydratace v důsledku zvracení či průjem, a proto je velmi důležité pít hodně vody.

Patřičná hydratace může zmírňovat příznaky xerostomie a ochránit vaše ledviny (které musí těžce pracovat, aby z vašeho těla vyplavily chemické toxiny).

6. Anémie

Když vaše tělo nedokáže vytvářet dostatek červených krvinek, objevuje se anémie.

Červené krvinky dopravují do vašich tkání kyslík a nedostatek kyslíku má za následek únavu, závrať, neschopnost koncentrace, pocity chladu a celkovou slabost.

7. Neutropenie

K neutropenii dochází v případě, kdy vaše tělo nemá dostatek bílých krvinek, které tvoří páteř vašeho imunitního systému. Stáváte se tak náchylnější k infekci a snižuje to schopnost bílých krvinek bojovat s reziduální rakovinou.

8. Problémy se srážlivostí

Trombocytopenie je způsobena nedostatkem krevních destiček.

Krevní destičky potřebujete pro srážení krve a jejich nedostatek znamená, že jste náchylnější k tvorbě modřin či krvácení.

 

[wp_ad_camp_2]

 

9. Krvácení

Může vám způsobovat problémy s menstruací, vyvolat krvácení do vašeho trávicího traktu, které se projevuje ve zvratcích nebo stolici, a může vám způsobit krvácení z nosu.

10. Poškození srdce

Kardiomyopatie je oslabení srdečního svalu. Může způsobovat nepravidelný tlukot srdce (arytmii), což může zvyšovat vaše riziko srdeční příhody.

11. Vypadávání vlasů, lámání nehtů

Alopecie postihne všechny vlasy na vašem těle a obvykle k ní dochází rychle po zahájení této léčby. Do několika týdnů od ukončení chemoterapie začnou vlasy růst znovu.

Mohou se změnit i nehty na rukou a nohou, které buď změní barvu, nebo se stávají velmi křehké.

12. Kožní problémy

Běžná je také citlivost kůže a pacienti udávají symptomy dráždění, svědění, vyrážky, suchost a rychlejší spálení kůže na slunci.

13. Neplodnost

Při chemoterapii se může objevit i neplodnost, jak u mužů, tak u žen. Ovlivňuje totiž hormony a počet spermií.

Také může vyvolat chaos v menstruačním cyklu, ovlivňovat celkový sexuální pud a způsobovat extrémní suchost vagíny. A někdy spouští nástup menopauzy.

14. Osteoporóza

Osteoporóza je ztráta kostní hmoty. Objevuje se přirozeně, když stárnete (ženy jsou více ohrozeny). Chemoterapie urychluje tento proces rychlým snižováním hladiny estrogenu a oslabováním kostní dřeně.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Shrnutí účinků chemoterapie

Jak můžete vidět, dopad chemoterapie na tělo umí být brutální. Ničí váš imunitní systém, který je vaší první obrannou linií proti rakovině.

Jako výsledek dalšího přímého účinku chemoterapie je … ironicky … rakovina. Ano, je to vytištěno přímo v upozorněních na obalech chemoterapeutických léků – samozřejmě malými písmeny.

Například doxorubicin může zvyšovat riziko vzniku leukémie (rakoviny bílých krvinek), zejména když se kombinuje s dalšími chemoterapeutickými léky a ozařováním.

„Doxorubicin může zvyšovat riziko vzniku leukémie (rakoviny bílých krvinek), zvláště když je podáván ve vysokých dávkách nebo společně s jistými dalšími chemoterapeutickými léčbami a léčbou ozařováním (rentgenovými paprsky) …

Doxorubicin může kdykoli během vaší léčby, nebo měsíce až roky po ukončení léčby, vyvolat závažné nebo život ohrožující srdeční problémy …“

Upozornění si můžete přečíst zde.

Další běžný lék, cyklofosfamid, zvyšuje riziko rakoviny močového měchýře a vaječníků. A seznam stále pokračuje …

Když tedy jdete na onkologickou kliniku s jedním typem rakoviny a rozhodnete se podstoupit chemoterapii, často se v jejím důsledku vyvine druhý typ rakoviny.

Váš onkolog vám bude často tvrdit, že úspěšně vyléčil vaši první rakovinu, zatímco vy dostanete druhou nebo třetí rakovinu, přímo způsobenou chemoterapií použitou k léčbě původní rakoviny.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jaká je vlastně účinnost chemoterapie? !!!!! !!!!! !!!!!

Byla provedena studie Oddělením radiační onkologie centra prevence proti rakovině North Sydney Cancer Centre a zveřejněna v roce 2004 v prosincovém čísle časopisu Klinická onkologie.

Podle ní je skutečný vliv chemoterapie na míru 5letého přežití u dospělých Američanů mizerných 2,1 %. (zdroj)

Podívejte se na níže uvedenou tabulku:

Brutální pravda o chemoterapii – historie, účinky a přírodní alternativy

Zdroj: wakeup-world.com

Dr. Hardin B. Jones (bývalý profesor lékařské fyziky a fyziologie na Kalifornské univerzitě v Berkeley) zjistil, že pacienti, kteří podstoupili chemoterapii, umírali ve skutečnosti dříve než ti, kteří odmítli jakoukoliv léčbu.

Ve své studii zjistil, že ti, kteří léčbu odmítli, žili v průměru ještě 12,5 roku, zatímco ti, kteří podstoupili chemoterapii (a další konvenční léčby), žili v průměru jen 3 roky.

Vsadíme se, že toto jste v novinách, televizních zprávách či jiných tradičních médiích neslyšeli!

Smutnou pravdou je, že mnozí lidé, kteří „umírají na rakovinu“, umírají ve skutečnosti na konvenční léčbu dlouho předtím, než by vůbec zemřeli na samotnou rakovinu. Řečeno na rovinu, léčba je zabíjí dříve než rakovina.

Vlastně, lékaři se o chemoterapeutickém léku 5-fluorouracil „5-FU“ kvůli jeho smrtícím účinkům často vyjadřují jako o „5 feet under“, tedy 5 stop pod zemí.

Nemluvě o tom, že tým výzkumníků ze Zdravotního centra Rochesterské univerzity (URMC) a lékařské fakulty Harvardovy univerzity dal 5-FU do souvislosti s postupujícím kolapsem populací kmenových buněk a jejich potomstva v centrálním nervovém systému.

U většiny rakovin dospělých lidí je typickým nejlepším případovým scénářem to, že model léčby „velkou trojkou“ získává trochu času. V nejhorším případovým scénáři zemřete spíše na léčbu než samotné onemocnění.

„Chemoterapie představuje pokus otrávit tělo krátce před smrtí v naději na zabití rakoviny dříve, než je usmrceno celé tělo. Většinou nefunguje,“ Dr. John R. Lee, MD.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pravda o rakovině: celosvětové hledání – online dokumentární série ZDARMA

Bez ohledu na to, co nám říkají, rakovina nemusí být ortelem smrti.

V této zvláštní online události The Truth About Cancer: A Global Quest (Pravda o rakovině: celosvětové hledání) odhaluje pravdu o rakovině více než 100 světových odborníků na alternativní medicínu – a možná to zachrání život právě vám nebo někomu, koho máte rádi.

Série dokumentárních filmů Pravda o rakovině, kterou uvádějí Ty a Charlene Bollingerovci, uvádí přední odborníky v oboru alternativní medicíny, kteří se podělili o průlomové nejnovější informace o léčbě a prevenci rakoviny a dalších chronických onemocnění.

Od úterý 9. října 2018 je možné sledovat celou sérii ZDARMA a ONLINE!

Můžete se dozvědět o terapiích expertů, léčbách a pravidlech, které mohou zachránit život vám nebo vašemu blízkému příbuznému – bez rizika nebezpečné a neúčinné chemoterapie nebo léčby ozařováním.

Pro sledování této zvláštní bezplatné prezentace se zaregistrujte ZDE. Znáte-li někoho, kdo potřebuje tyto informace, aby se léčil a uzdravil, pošlete mu tento článek například emailem.

Výše uvedené zdroje jsou v angličtině. Na naší stránce naštěstí najdete ohromné množství informací o přírodní léčbě rakoviny, které pro vás překládáme ze zahraničních zdrojů do češtiny.

Všechny naše články o rakovině najdete v tomto seznamu. Je jich více než 170!

Závěr

Tato série článků vám může doslova změnit život nebo život někoho, koho máte rádi!

Pokud vás tedy můžeme poprosit, šiřte tyto informace dál, aby se o nich dozvědělo co nejvíce lidí. Pomozte nám ukončit informační monopol konvenční onkologie zaměřené ne na zájmy pacienta, ale především na vlastní zájmy a vlastní zisk.

Zdroj: wakeup-world.com, Zpracovala: Vylectese.cz

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.