Čtenář mi poslal pořad ,,Řeklo se stalo se“, který byl odvysílán na Svobodném vysílači v roce 2019. Ze zvědavosti jsem si to pustila a nestačila jsem zírat, co tam rozkryli. Tak jsem postupně sjela úplně všechno. Pořad se na tři díly věnuje tematice peruánského šamanismu. Mluví tam svědek, který tam osobně byl, skoro kvůli tomu umřel a dělí se o své zážitky nejen ohledně samotného pobytu, také popisuje, co se mu začalo dít poté, co se z Peru vrátil. Bylo to silné kafe i na mě a to už jsem zažila a četla ledacos.

Každý pořad má asi dvě hodiny, pokud si chcete poslechnout originály, najdete je všechny pod vloženými odkazy. Jinak si zde můžete přečíst mé shrnující poznámky s doprovodným komentářem. Vypíchla jsem to, co mi připadalo nejdůležitější a dopsala, co mě k tématu napadlo.

Drogy nejsou sranda a nemají nic společného s duchovnem!

Jestli je tu náhodou nějaký čtenář, který by se snad naivně domníval, že je možné se prostřednictvím drog dostat k duchovnímu osvícení, hned na začátku zdůrazňuji, že drogy jsou způsob, jak otevřít démonům bránu do vaší bytosti. To, co lidé zažívají během zdrogovaných stavů, je komunikace s těmito démony, kteří vkládáním obrazů a jiných vjemů získávají nad člověkem kontrolu, snaží se ho ovládat a také se v něm usadit. Nejde o žádné duchovno, jde o posednutí démony a pád do temnoty. Proto satanisté při rituálech a černých mších užívají drogy, aby do nich mohl Satan vstoupit. Chlastání liány v Peru je úplně to samé, jedná se o démonické ceremonie a je úplně jedno, s kým tam jedete. Jsou to všechno naháněči duší, služebníci temných sil.

A nyní k tématu:

Pokračování článku: Brutální svědectví o satanském dění pod rouškou šamanského turismu a výletů do Peru. Když se zlo maskuje jako duchovní poznání

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.