Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

Brzy rádi zahodíte mobil

…..a k tomu si změníte emailové adresy a dáte je jenom svým nejlepším přátelům.  Před 15 lety jsem vyroval a hovořil o technologiích, které mohou lidem způsobit nepochopitlné deprese, stavy úzkosti, mnohé dohnat k sebevraždě, záchvaty vzteku, nenávisti popřípadě probudí ve Vás spícího vojáka s chutí někoho zabít a mnohé jiné. Nevěříte? Máte dnes důkazy, které jste kdysi, asi né vy, ale jiní neustále požadovali. Jedná se o psychoelektromagnetické ovládání vašeho mozku. Nějakou dobu testují (víte kdo) v EU. Osobně mobil použiji jenom v autě, nemám ho nikdy u hlavy.  A to tak max 2 krát do měsíce, jinak volám jen z pevné linky nebo píši mejlíky…..

05:55

Kvůli elektromagnetickému obtěžování na Slovensku hromadné trestní oznámení, v Polsku se do věci vkládá Ministerstvo obrany

29. 3. 2016

7. března 2016 podalo na Prezídiu Policejního sboru v Bratislavě pět osob z celého Slovenska trestní oznámení na neznámé pachatele ve věci organizovaného elektromagnetického obtěžování. Tito lidé prožívají muka 24 hodin denně a jsou pod neustálým dozorem velmi sofistikované a organizované skupiny osob, která jim systematicky ničí životy.Na Slovensku se prozatím ozvalo pět obětí těchto zločinů, v České republice víme o 18 případech, převážně z Prahy, jejího okolí a pohraničí. Jedna ze slovenských obětí těchto zločinů natočila i krátké video, které naleznete pod tímto odkazem: https://drive.google.com/file/d/0B_ZYKaO5k4OPUURmTEV2Qy1neG8/viewDaleko vážnější je situace v Polsku, kde se do celé věci vkládá už i Ministerstvo obrany. „V současné době děláme analýzu toho, kde se stěžovatelé nacházejí. Myslím, že za šest měsíců vám budu moct o těchto věcech říci víc. Z informací, které mám, většina stížností pochází z jihozápadu a severozápadu země,“ řekl na otázky ohledně ilegálního experimentování s lidmi Antoni Macierewicz, nespecifikoval ale, která komise nebo výbor přípraví případnou zprávu.
Zdroj: (1)
[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
5 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře