…..v diskuzích i v mejlících se mne lidé ptají, co mohou udělat nebo dělat v dnešní době. Že se snad už nic nedá udělat! Není pravda. Každý může přiložit ruku k dílu a pomoci našim potomkům….

04:54

Nemůžeme lamentovat nad rozlitou vodou a sedět nečinně na zadnici u počítače. Zde je jeden z nápadů, jak se zapojit do akce proti zotročení národa a pomoci dobré věci. Ano, Slávek Popelka má pravdu. Všichni máme „pokrk EU“ v čele s Angelou Hitler Merkelovou, která se o zotročení nejen své země, ale i okolních států postarala. Potřebují nás jenom na placení daní, za které nás nakonec zotročí a staneme se jejich věčnými otroky…..

Pak bude pozdě lamentovat a otáčet se, kde jsme udělali chybu. V takovéto pozici si můžeme už sypat jenom popel na hlavu a omlouvat se našim dětem….

Jak vidíte, jsou mezi námi lidé, kteří se neustále snaží udělat pro náš národ to nejlepší…..

Můžeme se zapojit a pomoci všichni….

[wp_ad_camp_2]

Budoucnost, která záleží na nás

Pokud zůstaneme součástí Evropské Unie, je jen otázkou času, kdy naši zemi zaplaví muslimští migranti. Důsledky toho začínají být zřejmé v západní části Evropy. Znamená to rozklad a postupný konec naší civilizace a návrat o několik staletí zpět.

Vedle těchto pochmurných vyhlídek nám Unie přinesla ztrátu samostatnosti, několikabilionové zadlužení státu, statisíce rodin uvízlých v dluhových pastích, milion exekucí ročně, desetitisíce lidí živořících léta bez domova…

Jsme jedním z nejschopnějších a nejvíce tvořivých národů světa. Víceré předpovědi mluví o naší velké budoucnosti. A přesto nám byla v EU přidělena role odbytiště podřadných, předražených výrobků a zdroje levné pracovní síly. Naše výrobní základna byla z velké části zlikvidována zahraničními „investory“ nebo se dostala do rukou cizinců. Stali jsme se kolonií.

Není důvod nadále v EU setrvávat. Proto Holešovská výzva zahajuje kampaň za vystoupení ČR z Evropské Unie.

Příloha: visačka s nápisem „Jsem pro vystoupení ČR z Evropské Unie“

www.holesovskavyzvasp.cz

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/…..

Slávek Popelka

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.